моля за съвет относно дебитна карта

  • 1 143
  • 12
  •   1
Отговори
 получавам си детските и други суми с дебитна карта в ДЗИ но хич не съм доволна   от обслужването и таксите им #Cussing out..  днес ме вбесиха за пореден път и  не издържах... прегледах набързо сайтовете на банките в интернет и подадох заявление по интернет за дебитна карта към  ОББ..видя ми се уж по изгодно.. дали не сбърках  newsm78

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ще разбереш дали си сбъркала едва след като получиш картата, започнеш да я ползваш и направиш сравнение с обслужването и таксите на едната и другата банка... После ще сравниш кои банкомати са ти по-близки, има ли ги достатъчно - колкото на теб ти се иска... И още доста фактори... Всеки търси различни неща в банковото обслужване и никой не може да ти каже отстрани, пък камо ли предварително, сбъркала ли си или не...

# 2
  • Мнения: 176
трета година ползвам дебитна и кредитна карта към ОББ и съм много доволна

# 3
  • Мнения: 467
Мисля, че определено не си сбъркала. Аз имах същите проблеми, но с друга банка и също си направих нова карта. Сега има много възможности и е хубаво, че може да си избере човек





# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз също от много години ползвам услугите на ОББ за карти и др. и до сега не съм имала проблеми. За съжаление не мога да сравня с други банки, защото не съм ползвала услугите други. Но щом си им ядосана, когато си закриваш картата при тях, спомени им, че си вадиш в друга банка карта и защо го правиш. Peace

# 5
  • Мнения: 812
и аз така си взимах детските с дебитна карта ,но хич не бях доволна и затова пак си ги взимам от пощата

# 6
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз съм с дебитна на ОББ и съм доволна от две години я ползвам.

# 7
  • Мнения: 631
Аз имам и дебитна и кредитна от ОББ много коректно обслужване

# 8
  • София
  • Мнения: 2 901
Аз съм с дебитна на Пощенска банка - имат много банкомати и много клонове навсякъде! Таксата им е 20 стотинки за парични транзакции, справки и тем подобни са им безплатни.

# 9
  • Мнения: 5 622

 Пощенска банка и ОББ не ги долюбвам нещо

Успех с новата карта все пак  Peace

# 10
  От ДЗИ със сигурност ще се откажа и непременно ще им кажа  в прав текст причините на управителя на клона   където ми създададоха големи главоболия..Поне мъничко се успокоих ,че има  и доволни от ОББ, значи ще пробвам с тази пък ако не се " харесаме" с нея ,банки и карти- избор има ..Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 178

 Пощенска банка и ОББ не ги долюбвам нещо

Успех с новата карта все пак  Peace

Подкрепям с две ръце, но това може да е локален варненски маниер на работа на тия две банки..
С първата се разделих успешно  преди нова година, че ми писна да ме правят на маймуна и да си качват таксите кога им кефне ..
С Пощенска ще работя докато и фирмата работи с тях, няма начин заради заплатата..В Пощенска направих скандалче още с получаването на новата карта.. "За какво ми бил  номера на сметката, нали съм щяла само да тегля ", леле че като кипнах, в централния клон на Пощенска до Валентина  обслужването е пълна отврат

# 12
  • Мнения: 7 640
получавам си детските и други суми с дебитна карта в ДЗИ но хич не съм доволна   от обслужването и таксите им #Cussing out.. 
кажи от кокво не си доволна, да си отварям и аз очите?

Общи условия

Активация на акаунт