Сандалки на "Ortopedia"

  • 759
  • 6
  •   1
Отговори
  • София/Център
  • Мнения: 136
Здравейте.
 Някой дали знае къде се продават сандалки или обувчици на "Ortopedia"(ако така се пише  Embarassed), освен в Малечко. На всички други марки които съм виждала 18 номер са ни големи и нямат по-малък, само на тази ни станаха горе-долу (но имаше само червено, пък ние такъв цвят дреха нямаме). Ако се сетите и някакви други по-малки обувчици (предпочитам да са ест. кожа)пак ще ми е от голяма полза. Забравих да кажа че търсим момчешки Wink
Мерси предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 346
Кувала съм обувки на BICAL, и при положение че носим 20 номер от тях взех 23 т.е са доста умалени  newsm78 така че предполагам че ще има като за вас

Успех в търсенето   bouquet

# 2
Погледни в магазините на Колев и Колев. Техните най-малки започват от 15 номер. Имат и буйки и обувки от 17 номер. Даже днес гледах, че имат и намаление на сандалки.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 275
Погледни в магазините на Колев и Колев. Техните най-малки започват от 15 номер. Имат и буйки и обувки от 17 номер. Даже днес гледах, че имат и намаление на сандалки.
да, има наистина много малки номера, при нас обаче не стнаха тъй като сме с пухкаро краче, висок свод

# 4
  • София/Център
  • Мнения: 136
На Колев и Колев продавачката ми каза че почват от 19 номер #Cussing out, останалото са буйки, аз не искам буйки, а сандали или отворени обувки.А пък и техните модели нещо въобще не ми харесват. Моля ви се дайте друга идея, ако сте виждали малки на Primigi, Minimen, Капчица примерно или и аз не знам... Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 8 275
аа и по малки от 19 мися, че има  newsm78 newsm78
Поне такива са ми спомените от магазина/ите на Самуил.

Минимен, на Илиеци имало магазин а и съм чувала, че има в Младост 1 на пътеката има един магазин СТИЛ 99 с много обувки(май там някой бе казал че има и Примиджи) .
Примиджи имали магазин в ЦУМ, но там били скъпи ~100 лв. с обяснение, че не били шити в Бг а били "оригинални". Примиджи се шият в Добрич по поръчка на фирмата следователо Бг също са оригинални Simple Smile, ние от там се сдобихме с готини сандалки 20ти номер за 12 лв., имат отворчета на подметката (на кожата) отзад са твърди, но не са ортопедични.
Капчица съм купувала от разни квартални магазинчета (примерно от Дядовата ръкавичка, има ги на Пазара на Мусагеница и Дианабад, в магазин за обувки на Ломско шосе до офиса на Адрес, там бяха и по-ефтини с 3-4 лв.)

# 6
  • Мнения: 1 680
Desem къде на пазара в Мусагеница?

Вчера бях в Стил 99 и пътеките на Младост 1А, търсейки момчешки сандалки 19 номер за доста пухкафо краче - имаше само едни жълти, грозни в магазина за 18лв. На пътеките в "Колев и Колев" имаше едни за 31лв, но доста затворени.

Общи условия

Активация на акаунт