Знам, че е тъпо, ама...

  • 1 834
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 085
Ще отбивам Виктор.Не заради друго-заради килограмите.От раждането свалих 10, остават още 20 CryНе ми помогна ни рационално хранене, ни нищо...вече не мога да се понасям  Sick

# 1
  • Мнения: 1 493
Девет месеца си го кърмила, не е малко !  Hug

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
А опита ли разделно хранене? Или пък ограничаване на въглехидратите, без да ги премахваш напълно?
И  кърмачките могат да свалят, просто става по-бавно и не е толкова лесно, особено ако си свикнала с драстични диети като мен  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 085
Не можах да се справя с разделното... Embarassed Баща ми с него свали 13 и ги поддържа, ама аз не мога smile3538

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Напълно те разбирам, знам че е трудно!
И аз не се справям с разделното, но пък успях да се науча да контролирам отчасти приема на въглехидрати (най-вече хляб, тестени и сладки изделия) и така си свалям бавно, но сигурно.

Не че искам да те агитирам, но е хубаво да опиташ още нещо. Вярно, че самосувствието е важно, но пък храненето на детето също не е за подцеяване.
Успех, каквото и да решиш   bouquet

# 5
  • Мнения: 4 629
Леко отбиване и успех в борбата с килограмите   bouquet

# 6
  • Мнения: 435
klaris , а с какво смяташ , че НЕкърменето ще помогне за сваляне на килограмите ти ? Peace Аз свалих 15 кг с цедене   newsm78
Навсякъде пише, че при кърмене се горят около 500 калории дневно.  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 03:42 от ***Цвети***

# 7
  • Мнения: 5 877
Ами аз отслабнах, докато си кърмих, няма връзка  Wink

# 8
  • Мнения: 1 586
Тъпо е наистина.

# 9
  • tardis
  • Мнения: 329
Да, защо смяташ, че некърменето ще ти помогне да отслабнеш?
Не е риторичен въпрос, пиши по-точно какво мислиш да направиш, за да свалиш килограмите и за което кърменето е пречка, защото от поста ти не става ясно Peace

# 10
  • Мнения: 8 450
Защо да е тъпо? newsm78И защо кърмене на всяка цена?Ако не се чустваш добре как ще си полезна на бебо?Ако някой ми каже,че е свалил с кърмене-моля Laughing,така да е ,но аз не съм свалила Stop.Както си решила.Аз нямах смелост за взема това решение,но не се чуствам по-добре от факта.9 месеца не са малко,не са и много.
Успех,каквото и да решиш! Hug

# 11
  • Мнения: 2 149
Тук е мястото да направя реклама на една диета, без въглехидрати.
Ако някой го интересува може да ме попита и ще препиша какво се яде и какво не.
+ това има и иглотерапия, но за нея май не мога да говоря, ще се сметне за реклама... Аз не го прилагам, нямам средства за това, но пък видях с очите си какво става ако си упорит и правиш тези консултации. Страхотно се отслабва. Мога поне диетата да ти препиша ако не друго.
9 месеца си кърмила?
Напълно достатъчно мисля...

# 12
  • Мнения: 2 047
   И аз не свалям от кърмене, напротив - закотвени килограми въпреки хранителни режими, ограничавания и т.н.

   Въобще не е тъпо даже и ти си човек и трябва да имаш самочувствие, иначе какъв човек ще направиш от бебо. Laughing

# 13
  • Мнения: 3 089
все ми се струва, чр нашата 'работа' тук е да се подкрепяме.
аз лично качвам килограми, независимо, че кърмя. не мисля да отбивам, защото съм само +5 от положението си преди да забременея, но ако съм + 15, +20, това вероятно би променило нещата.
ако наистина това си решила, то действай. подкрепям  Peace

# 14
  • Мнения: 47 898
много добре те разбирам,с първото дете и аз бях така,отбих на 8-9 месеца,поради други причини,но и заради това че исках да сваля натрупани по време на бременноста и основно по време на кърменето килца...но свалих доста трудно 5-6 кила,и тва беше...след време забременях отново,сега съм на килограмите от преди втората бременност,но те не са малко,а са с повече от 15 от преди ражданията,но засега няма да предприемам нищо....бебето ми е с АД и за негово добро трябва задължително да продължа с кърменето....от около 2 месеца съм на диета заради него,за да не приемам никакви алергени(млечни,цитруси,ядки,яйца и всички останали,знаете ги),и се хранех почти само с хляб,ориз,картофи,някои плодове и зеленчуци,тоест въглехидрати главно,но затова пък без да са съчетани с мазнини и белтъчини-ето ти разделно хранене Wink,опасявах се че от тия неща ще напълнея много,но стана обратното...никога не съм успявала да устискам на диета,но сега нали е заради малчо,няма как...та искам да кажа че свалих 5 килограма за 2 месеца,което много ме радва,дори си мисля че може би е много и дали не се отделяли някакви токсини...
сега предполагам кърмиш само сутрин,вечер или поне не сте основно на кърма като нас,така че според мен спокойно можеш да си проведеш някаква плодова диетка или нещо такова,а ако ти се отрази на кърмата и много намалее-ще даваш адапте или каквото там си решила ,и аз няма да ти кажа да кърмиш на всяка цена,но ако е само заради килограмите... Cry
разбира се решението си е твое и ти най-добре знаеш кое е най-добро за теб и за бебчето ти

Общи условия

Активация на акаунт