Отзиви за това столче за хранене?

  • 608
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 964
Някой ползвал ли е това столче за хранене?На Бертони струва около 50лв.Идваме си в Бг за няколко месеца и не ми се ще да купвам скъпо столче, даже две  дето няма да се ползва много,та се чудех това ще издържи ли за 2-3 месеца? newsm78

# 1
  • Мнения: 992
ако има степени на облегалката и става за твойте момичета си е добро какво му е пък и щом е за малко мисля че ще ти свърши работа  Peace

# 2
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Мисля, че е добро. Сега се чудя защо купихме скъпо.

# 3
  • Мнения: 964
Ами аз съм го виждала само на снимка и за това питах някой мама ако го е виждала на живо или има такова да каже.

# 4
  • Мнения: 195
Видях го на жово и изглежда много нестабилно.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 308
ДА,наистина столчето е много нестабилно,гледам че твойте принцеси са малки,а това май няма положения за гръбчето.Защо не вземеш шезлонг за 40 лв,а защо не и от форума втора ръка.Аз моята дъщеря до 6-7-я и месец я хранех в шезлонг.

# 6
  • София
  • Мнения: 8 275
ДА,наистина столчето е много нестабилно,гледам че твойте принцеси са малки,а това май няма положения за гръбчето.Защо не вземеш шезлонг за 40 лв,а защо не и от форума втора ръка.Аз моята дъщеря до 6-7-я и месец я хранех в шезлонг.
или в количката като и метнеш една пелена, за да не се цапа

# 7
  • Мнения: 1 639
Аз имам такова , но малко по-различна му е таблата (като форма) .Доволна съм , но за малки бебета не става . Моето няма степени на облегалката , слагах дъщеря ми след 5 месец с възглавница зад гръбчето http://img480.imageshack.us/img480/1278/112ll.jpg

П.С. И моята дъщеря е родена март, но 2005  Grinning

# 8
  • Мнения: 964
Мерси много за отговорите.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имам такова. Доволна съм си, но истината е, че сте малки за него. Ако все пак решиш, да е точно такова, моето го продавам за 25лв. Гаранция, че и повечко от 2-3 месеца ще ти издържи Wink

http://moni.bg/uploads/BAMBINO.JPG - само че тъмно синьо със сигнално зелено е моето  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт