Лекарство против ухапване от комари

  • 6 232
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Моля ви да ми препоръчате някакво лекарство против ухапване от комари, защото на малкия пъпките му стават едни червени и доста големи. Водя го лекар , изписват ми мехлем и след време му минават . Но аз искам по някакъв начин да предотвратя пустото ухапване.Ако някой знае такова лекарство нека ми помогне.Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 1 561
Здравей, в Данет в момента има на Чико кремчета, спрейчета, рол он против комари, но не съм ползвала.Вкъщи използваме устройство против комари и нямаме проблеми.Ако са ти скъпи провери по аптеките за нещо подобно, и пробвай, все нещо ще помотне.
Поздрави

# 2
  • Мнения: 131
Благодаря за отговора.В Данет виждам , че рекламират на Чико продуктите , но не съм ги ползвала и затова пуснах темата, за да чуя мнението на мамите , кой какво купува на детето си против комари.

# 3
  • Мнения: 1 561
Смятам, че са добри, но зависи си и от детето, трябва да се пробва, ползвала съм слънцезащитна козметика на чико и нямах проблеми.Пък и са световна марка,  би трябвало да има  ефект.

# 4
  • Мнения: 131
Само от Данет ли мога да си ги купя или ги има и в аптеките?

# 5
  • Мнения: 1 561
По по заредените и там където предлагат продукти на Чико трябва да ги има.

# 6
  • Мнения: 131
Мерси много , сега ще отивам да търся нещо за детето и като го забера от градина да почваме да се мажем . Дано да има ефект и да не го хапят повече гадните комари.

# 7
  • Мнения: 1 561
Сподели после дали има ефект и какво си взела.

# 8
  • Мнения: 131
ОК, ще споделя и даже ще препоръчам нещо ако е ефективно разбирасе.

# 9
  • Мнения: 234
Аз мажа с Autan на стик. Има ефект.

# 10
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
аз ще купувам това, не че в момента ми е нужно , но да го имам за всеки случай

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108041.0

# 11
  • Града на Лили Иванова
  • Мнения: 99
Аз днес купих от аптеката  - Аутан фемили джуниър за 5.92лв.

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Аутан или Офф.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 971
Купих OFF, става за бебета и може да се пръска по дрехите. Спреят е срещу кърлежи и комари. Струва 4.60 лв.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт