Къде са ви усмивките момичета?

  • 1 781
  • 22
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
http://exoexo.com/MJ/Other/16%20Gloria%20Gaynor%20-%20I%20Will%20Survive.mp3
Напоследък забелязвам увиснали носове и черни мисли из форума. С тази песен ви пожелавм успех в най-скоро време Heart Eyes
Обичайте се и правете любов...не бебета. Бебетата стават с много любов Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 191
Херичка мерси за хубавия поздрав Hug
I will survive Sunglasses
Горе главата момичета ще се справиме  bouquet
Определено си повдигнах духа с тази хубава песничка Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 932
Хера  Благодаря ти   newsm10  . Днес ще съм по усмихната в офиса Simple Smile).  bouquet

# 3
  • UK
  • Мнения: 1 351
Хера благодаря за песничката... Simple Smile така е по добре...  Hug  bouquet Joy

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Хера обичам тази песен!Благодаря!!!!

# 5
  • Мнения: 1 001
Не съм момиче, но ... К'во от това? И аз искам да има повече усмивки, даже смях, истински, от този, заразяващия!

А то проблеми винаги си има (Александра от снощи е с температура), но аз вярвам, че смехът лекува и светът е оцелял, защото се е смял!

# 6
  • Мнения: 9 990
Е, ми на кой каквато му е мъката-какво доживях-в нашият форум-мъж да пише Hug
Хайде-весело да е тогава, цял ден се мъча да се усмихна, та сега успях.Благодаря!
Който е болен-да оздравява!
Който иска бебе-да го получи!
 Hug   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 001
Е, ми на кой каквато му е мъката-какво доживях-в нашият форум-мъж да пише Hug

Защо така, аз да не би ... Ако съм засегнал някого, то най-искрено моля за извинение!

# 8
  • Мнения: 9 990
Е, ми на кой каквато му е мъката-какво доживях-в нашият форум-мъж да пише Hug

Защо така, аз да не би ... Ако съм засегнал някого, то най-искрено моля за извинение!

Няма такова нещо, Клисуров HugПросто се учудих, че в "Искам бебе" пише мъж и то в тема за повдигане на духа!
Да се оправя детенце бързо! Peace

# 9
  • Мнения: 1 001
Просто се учудих, че в "Искам бебе" пише мъж и то в тема за повдигане на духа!

Ако духа на човек не е "повдигнат", то той не би писал никъде! Надявам се, че не спамя темата (а и форума), но човек трябва да е Човек, за да е в "Искам бебе". А Човек с увиснал нос унива лесно и лесно се предава. Доста съм чел за връзката между бременната и плода и мисля, че най-голямо влияние оказва настроенито. Дори и преди бременността. Така че, повече усмивки и добро настроение!

пенелопа, радвам се да се срещнем отново

# 10
  • Мнения: 9 990
Ами, жените като че ли сме малко по емоционални , и в определени дни от месеца се лашкаме в настроения.Иначе-никога  с увиснали носове!Тук сме много позитивни!Просто, когато и поредният месец не се е получило бебчето е малко по-сложно...незнам как да ти го обясня точно, а и не тук.Иначе максимата за повече усмивки-гледаме да я спазваме!
Херко, ти пусна поздрав, душата, а ние на размисли го обърнахме, прощавай/но ти най-добре знаеш как е понякога/

 Peace

Клисуров, чест ти прави, че си се отчел в такава тема

# 11
  • Мнения: 1 701
Благодаря за хубавото настроение! Simple Smile

# 12
  • Варна
  • Мнения: 841
Цитат на: Хера
..........С тази песен ви пожелавм успех в най-скоро време Heart Eyes
Обичайте се и правете любов...не бебета. Бебетата стават с много любов Heart Eyes
Даааа, аз от известно време така правя, след като изчерпах всички останали възможности Mr. Green smile3521 newsm53......
Херич, за теб   bouquet

# 13
  • Мнения: 5 317
Херке    bouquet  Heart Eyes  bouquet.

# 14
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
 newsm51 Благодарности, усмивки, и слънчица и за теб Хера .  Nature Sunny  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт