Кога пробихте ушите на бебенцата си?

  • 1 615
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 938
Мами, кажете ми кога пробихте ушите на бебенцата си?

# 1
  • Мнения: 817
Ние още не сме и пробили ушите.Тя другия месец става на годинка,но все още се чудя дали да ги пробия,защото е лято и ме посъветваха да изчакам и да не го правя в големите жеги.

# 2
  • Мнения: 1 701
Аз лично бих изчакала детето ми да порасне и само да реши кога и дали... Нещо не ми изглеждат добре бебета с обици... Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 765
Аз лично бих изчакала детето ми да порасне и само да реши кога и дали... Нещо не ми изглеждат добре бебета с обици... Crossing Arms
И аз няма да пробивам ушите на дъщеря ми . Поне докато не е достатъчно голяма , за да си го реши тя .  Peace

# 4
  • Мнения: X
Още не съм, май няма и да е скоро.

И аз не харесвам бебета с обеци. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 8 917
Аз лично бих изчакала детето ми да порасне и само да реши кога и дали... Нещо не ми изглеждат добре бебета с обици... Crossing Arms
И аз няма да пробивам ушите на дъщеря ми . Поне докато не е достатъчно голяма , за да си го реши тяPeace

 newsm10 smile3521

# 6
  • Мнения: 1 146
Няма да й пробивам ушите. Ще порастне и самичка ще реши  Peace

# 7
  • Мнения: 1 089
Малко преди годинката.

# 8
  • Мнения: 2 498
Аз лично бих изчакала детето ми да порасне и само да реши кога и дали... Нещо не ми изглеждат добре бебета с обици... Crossing Arms
И аз няма да пробивам ушите на дъщеря ми . Поне докато не е достатъчно голяма , за да си го реши тя .  Peace

Подкрепям тези 2 изказвания...

# 9
  • Мнения: 2 040
Аз пък ще я заведа още тази година, но не съм решила още кога ...  Peace

# 10
  • Мнения: 4 621
Все още не съм. Смятам да го направиме есента Laughing

# 11
  • Мнения: 723
Аз лично бих изчакала детето ми да порасне и само да реши кога и дали... Нещо не ми изглеждат добре бебета с обици... Crossing Arms

 thumbsup И аз така мисля. Но ако си решила, по-добре изчакай да стане поне на 1,6 - 2 години, за да осъзнава какво е това и да не ги дърпа, да не стане някоя беля.  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 38 211
На 1 юни! Тя сама си влезе при козметичката и докато разбере какво става беше с обици. Laughing Иначе всички казваха че е момченце. Мисля че е нормално едно момиченце да има обички.

# 13
  • Мнения: 1 701
На 1 юни! Тя сама си влезе при козметичката и докато разбере какво става беше с обици. Laughing Иначе всички казваха че е момченце. Мисля че е нормално едно момиченце да има обички.
Що бе, има и момченца с обички... с кръстче и опашле отзад на косичката... smile3532

# 14
  • Мнения: 670
Сега е на 10 месеца. Другата седмица ще ги пробием.

Общи условия

Активация на акаунт