Погача

  • 494
  • 10
  •   1
Отговори
Моля да ми кажете кога се прави погача-преди или след 40 дни.

# 1
  • Мнения: 959
Ние правихме на 40-ия ден,когато и водехме беба на църква.

# 2
  • Мнения: 5 391
Ние правихме на 40-ия ден,когато и водехме беба на църква.
Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 897
Аз знам, че се прави до 40-тия ден, но ние нямахме възможност по-рано и я направихме след 40-тия. Това точно на 40-тия ще ме извините, но ми звучи малко на умряло. Сори! Confused

# 4
# 5
  • Мнения: 226
Ами ние я правихме с роднини на 40-тия с роднини, че се падаше в събота и на 41-я в неделя с приятели Simple Smile)

# 6
  • Мнения: 270
Принципно е най-добре да питаш попа, който ще чете голяма молитва на детето, всички си имат различни версии по темата, но в крайна сметка когато ТИ решиш да я направиш-тогава! нали е за здравето на твоето дете, така че....Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 272
Принципно е най-добре да питаш попа, който ще чете голяма молитва на детето, всички си имат различни версии по темата, но в крайна сметка когато ТИ решиш да я направиш-тогава! нали е за здравето на твоето дете, така че....Simple Smile
Правенето на погача няма нищо общо с църквата. Едното е християнско - чистата молитва, а погачата е езически ритуал, който даже не е популярен в цяла България.
Иначе се прави когато ти е удобно около 40 ден

# 8
  • София
  • Мнения: 3 787
Ния я правихме няколо дни след 40-я ден.Направете я когато и както ви е удобно на вас Peace

# 9
  • Мнения: 992
принципно било хубаво да се прави преди или точно на 40-тия ден
ние нашата е направихме точно на деня, падаше се и неделя. Гледай да е направите в събота и неделя че да могат да ти дойдат гости  Peace

# 10
  • Мнения: 492
Доколкото знам се прави преди 40 дни.Затова с роднините я правих два дни преди това, а приятелките поканих следващата събота!

Общи условия

Активация на акаунт