на пясъка с или по............

  • 4 455
  • 84
  •   1
Отговори

Анкета

памперс бански,бански, или по голо дупе

Опции:

  • Мнения: 197
Е какво ще кажат мамите,които вече са се отчели на морето.Кое е по удобно и практично  за малките палавници  около1,5г newsm78

# 1
  • България-София
  • Мнения: 573
Ние бяхме с голо дупе и прилична порция слънцезащитен крем.
Носех и бански и памперс - гащи, но така си и останаха неползвани. Последните, струва ми се са за басейните /да не стане фал/, иначе запаряват.

# 2
  • Мнения: 17 402
С бански, така ми се струва най- хигиенично Simple Smile

# 3
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Миналата година бяхме по голо дупе.Но Руми беше още малка и си стоеше само в надуваемото басейнче,въобще не е ходила по пясъка.Тази година ще е задължително с бански.По хигиенично ми се вижда Peace,а и не виждам как ще я изчистя после,ако я пусна по дупе Sick.
Гласувах "с бански".

# 4
  • Мнения: 705
аз гласувах с бански, защото симона азхвърли памперса скоро. миналата година, обаче, беше с пампрес гащи, защото доста си близваше от водата в басейна си!!!! не че е кой знае какво, но вссе пак newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Ако е момче, може и по голо дупе. Но за момиче - бански.

# 6
  • Мнения: 1 210
Бански купихме миналото лято (2г и половина), защото тръгнахме и по басейни - а там е задължително по бански.
На морето беше ту по голо дупе, ту по бански.

Предишните пъти - на 9м и на 1г. 9 м си беше по голо дупе.

# 7
  • Мнения: 5 183
С бански, така ми се струва най- хигиенично Simple Smile

И на мен, но и по голо дупе може за малко  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 839
По голо дупе - не. Оставяла съм ги да се повеят, но за минути след излизане от водата.
За 1,5 години - памперс гащи.
Ние това лято вече ще сме с бански. Стела даже твърди, че има 2 бански. Един за дупе и един за корем /горницата  Mr. Green/ Мислех да не и я слагам, ама след като вече я видя няма да стане на моята  Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 2 125
На първото му море беше  по голо дупе и пълзеше...за спането в количката на плажа слагахме памперс.
Тази година има прекрасни бански-боксерки, които му купих (много ми харесаха), но не знам дали ще успея да му ги обуя, защото предчувствам, че няма да има излизане от водата clock
Не се притеснявам да направи беля, защото си казва за пишкането. Ще мажа с крем и напред по голо дупе Peace

# 10
Тази събота бяхме на плаж по бански ама дребосъка реши, че ще е нудист като другите...... sun sun

# 11
  • Мнения: 8 505
По бански.

# 12
  • Мнения: 415
С бански, така ми се струва най- хигиенично Simple Smile

 newsm10
Още търся подходящ бански, че на първи юли заминаваме  Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 3 421
С бански естествено - много по -хигиенично. Независимо дали е момче или момиче. Не си представям да ги оставя да сядат с голи дупета по пясъка.
Пробвайте и тогава ще им обуете бански задължително Laughing

# 14
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Ми като е с бански не може ли пак да си напълни дупето с пясък  newsm78......моя е с гащи и панталони и след като е бил в пясъчника има и в гащите пясък Crazy

Общи условия

Активация на акаунт