Хайде пак за кашите....

  • 548
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 897
Мили майчета,
След като проучих мненията ви за заместване на второто хранене се спряхме на каша Фризокрем с ориз и царевица,тъй като само в нея мога да добавям млякото(а аз давам НАН-ХА),другите,които видях си имат и това не ми върши работа за сега(а в оризовата каша на Нестле пише,че може да има остатък от мляко и не се препоръчваза алергични бебета)...Та да питам вие доволни ли сте от тази каша,подходяща ли е за моя 6-месечен слънчо?Четох,че царевичното брашно в някои случаи увреждало чревната лигавица... Thinking

# 1
  • Мнения: 217
Аз лично съм много доволна от кашите на Фризокрем,моя малък само такива яде и много ги харесва.Той не е алеригечен и затово взимам от млечните,но моя племеник яде точно същата за която говориш безмлечна и не е имало никакви проблеми.А това за увреждането на чревната лигавица запърви път го чувам незнам може би някоя по запозната мама ще ти каже.

# 2
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Първата каша ни беше на ХИП - оризова безмлечна. Сега ядем глутен и съм си харесала Слънчо - пшеница безмлечна- не се намира навсякъде. И ни е по-вкусна с вода, става като грис. Опитвали сме Хумана - царевица+ябълка, не ни понесе, иначе много я хареса, и на Блевит - три култури- ориз, овес и пшеница, много вкусна, но и сладка, изядохме 1 опаковка, и вече сме на Слънчо - по-добре ни е. Всичко дотук е безмлечно.

# 3
  • Мнения: 6 472
Фризото малката не ги ядеше. В краяна сметка се ориентирах към Хип и Бебевита безмлечни. Тя не беше алергична, но я приготвях с кърма.

# 4
  • Мнения: 4 578
щом сте алергични не давай още каши със глутен
фризокрем имат само каша царевица може да се захрани със нея , също подходяща е и елдата ( има на хипп и на бебе колинска)
това май не е вярно за увреждането на чревната лигавица
ние също сме на безмлечни каши и без глутен  - ядем ябълка на хумана , царевица ориз и 4 плода на фризокрем , елда с плодове на фирма бебе

# 5
  • между град и село
  • Мнения: 212
Здравей Zorie аз също давам на малката безмлечни каши като си добавям АМ. Засега съм и давала банан и ориз на bebe ябълка на Хумана. И двете ги харесва, но ябълката повече.

# 6
  • Мнения: 8 917
На Гери първото мляко - за застраховка - беше НАН - ХА. След това премина и на каши -  на Милупа - страхотни са. Пробвахме веднъж с някаква на Фризо, но незнайно защо се изрина цялата newsm78. И оттогава продължихме отново с Милупа Peace

# 7
  • Мнения: 4 629
OFF:  Хумана също имат безмлечни каши. Те бяха любимите на сина ми в България  Peace

# 8
  • Мнения: 1 187
Ние също сме на безмлечни каши и пюрета заради АБКМ.Започнах захранването с царевичната каша на Фризокрем,бебка много я хареса. Peace Много вкусни са и безмлечната каша на Блевит с ориз и царевица,както и ябълковата на Хумана.Следващата ще е ориз и рожкови на Нестле.

Ето малко инфо: http://www.nestle.bg/pageBaby.asp?pID=128&ppID=15

                            http://www.humana.de/ru/produkte/breie/produkte_apfel-om.html

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 147
Аз давам и 4-те вида на ФРИЗОКРЕМ  с адаптирено мляко и всичките много ги харесва

# 10
  • Мнения: 266
.Следващата ще е ориз и рожкови на Нестле.
Харесват ли я вашите бебоци?? #Crazy На мен /а явно и на бебка/ ми мирише ужасно-на варено пиле,а е сладка newsm78

Днес опитахме Ориз с банан на Бебе-много се хареса.

# 11
  • Мнения: 992
ние сме на кашите на хумана , много й харесват на мойта бебка, а в началото бяхме на милупа

Общи условия

Активация на акаунт