Протеста в Плевен

  • 2 217
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Здравейте плевенски майки! Пускам анкетата, защото искам да знам колко от нас ще дадат парички - съответно, когото ги събираме по колко да са! Не успях да намеря оферта по-ниска от 70лв, но все още има вариант една от печатниците да ни съдейства. До тогава - чакам вашите отговори!

# 1
  • София
  • Мнения: 9 847
Деси,както ти писах и на лични ,аз съм навита да помогна.Мога да отделя около 5лв,не зная дали не е малко,но това мога да направя.

# 2
  • Мнения: 2 070
mersi i na tezi,koito mi otgovoriha na lichni...Zasega sme okolo 5 choveka,no nali znaete,che kolkoto poveche- tolkova po-malko pari shte se pada na vsqka ot nas...Az iskam da napravim taka,che sumata da e ne po-golqma ot 5

# 3
  • Мнения: 922
Аз също ще помогна - с много мъничко, но от сърце - 3лв

# 4
  • Мнения: 2 070
Днес ще разбера дали ще ни съдействат от една печатница с по-ниска или символична цена, може д се наложи да не събираме пари, но е малко вероятно. както виждам се активизирате и това много ме радва. Няма да събираме по повече от 5 лева, тези, които имат проблем просто ще дадат 1-2-3 лева или ще ми дадат, когато имат възможност. Аз ще платя така или иначе цялата сума преди да сме събрали парите, защото ще трябва днес да поръчвам.

# 5
  • Мнения: 801
еее,мен си ме знаеш,бях забравила да гласувам, ето го и моя глас и гледам сме се събрали вече 10 мами...браво...аз писах на още две мои познати,ако проявят желание да се включат към нас, така като гладам исканията,които Дес е формулирала,особено за място за комитет...супер,наистина можем да регистрираме нещо такова.......и ще станем една силаа,може по-натам и в някои избори да излъчим кандидат,примерно за кмет,хехехе,как се размечтах...сетих се за ерин Брокович

# 6
  • Мнения: 5 276
здравейте мамчета от плевен,откога търся с кого да споделя в нашия град,повечето които пишат в тези форуми са от София. Проблема при мен е,че нямам постояннно на разположение компютър и не мога да следя какво става тук.Затова искам да ви помоля ако имате желание да ми пишете на лични и да ми обясните за какво става въпрос. За съжаление на 1 юли няма да съм в града, бих искала да ви подкрепя.И още нещо за мен-очаквам близнаци през октомври,има ли друга бъдеща или настояща мама на близнаци от Плевен ,с която можем да споделяме проблемите си.
Пожелавам успех на инициативата и ми пишете как мога да помогна.

# 7
  • Мнения: 2 534
давайте момичета  newsm10
Дано се съберете много родители в Плевен , в другите градове тоже  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт