Вярно ли е?

  • 1 441
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 269
Вярно ли е, че когато бебето хълца в корема на мама, то е защото се опитва да прави дихателни движения? Thinking

# 1
  • Мнения: 1 353
Не съм чувала за такова нещо newsm78 но моята бебка хълцаше доста често докато бях бременна.Може би друд да знае нещо по въпроса  Laughing

# 2
  • Мнения: 467
Май да, защото хълцането е конкретно когато бебчето нагълта от околоплодната течност, а за какво друго да си отваря устата освен, за да прави опити да диша?! newsm78 Thinking

# 3
  • Мнения: 1 353
Май да, защото хълцането е конкретно когато бебчето нагълта от околоплодната течност, а за какво друго да си отваря устата освен, за да прави опити да диша?! newsm78 Thinking
май има логика ама дали е така newsm78 newsm78

# 4
  • Мнения: 216
може би хаистина е така newsm78

# 5
# 6
  • Мнения: 14 654
това някаква шега ли е ? как може да разберете кога бебето хълца , докато е в корема ви?

# 7
  • Мнения: 922
всъщност бебетата не хълцат... Просто движението, което правят наподобява движението при хълцане и затова така се казва...
Спокойно Grinning

# 8
  • Мнения: 657
 newsm78Може и да е вярно

# 9
  • Мнения: 1 701
това някаква шега ли е ? как може да разберете кога бебето хълца , докато е в корема ви?
Не е шега, усеща се като ритмични движения - нещо като много силен пулс в корема! Laughing

# 10
  • Мнения: 481
Моето бебе хълца по 2-3 пъти на ден. От това, което съм чела, знам че наистина в корема на мама бебето гълта амниотична течност и това са един вид дихателни упражнения.

# 11
  • Мнения: 992
това някаква шега ли е ? как може да разберете кога бебето хълца , докато е в корема ви?

не е шега - бебетата наистина хълцат в корема на мама, поне лекарите така се изразяват

# 12
  • Мнения: 1 353
това някаква шега ли е ? как може да разберете кога бебето хълца , докато е в корема ви?
не е шега усеща се Laughing

# 13
  • Мнения: 335
не е шега вярно е.

# 14
  • Мнения: 1 097
това, че се усеща и така се изразяват лекарите не означава, че бебето хълца. За да хълцаш, трябва да си поел въздух, който не можеш да оригнеш или изпръцкаш по-късно. Идва един вид като "заседнал въздух" и затова хълца тялото, за да го раздвижи.
А къде ти въздух около бебето, там има околоплодна течност  Peace

Общи условия

Активация на акаунт