Въпросче за Самсунг Е 350 към притежателите?

  • 1 071
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Моля, Praynig някой който има този тел. да ми каже как се включва вградения високоговорител? newsm78 Книжката ми е на англ. и само това не можах да разнищя. newsm78
А доволни ли сте и колко ви издържа батерията? Как  да си източа снимките в компютъра? http://gsm4you.com/shop/samsung-e350-p-412.html
   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 21:33 от Leo

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Пусни една снимка,че ме мързи да ровя Mr. Green

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 8 272
Моля, Praynig някой който има този тел. да ми каже как се включва вградения високоговорител? newsm78 Книжката ми е на англ. и само това не можах да разнищя. newsm78
А доволни ли сте и колко ви издържа батерията? Как  да си източа снимките в компютъра?
   bouquet  bouquet  bouquet
как се включва вградения високоговорител?
А аз съм със самсунг но друг модел. След като чуеш сигнал свободно (или повреме на разговор) има тази възможност (при мен), натискам бутон "i" (този в средата) и ти се появява въпрос дали искаш да включиш високо говорителя. Казваш да и готово. Дано и при теб да е така, обикновенно телефоните една марка имат сходни менюта

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Под вграден високоговорител какво се има впредвид,понеже към моя Самсунг има едно триъгълно черно,коет осе включва в телефона?А ако нямаш такова,когато говориш какво ти се изписва на дисплея,имаш ли опции или нещо друго.На моя самсунг се натиска средното копче и тогава му даваш УЕС,понеже отначало и аз се чудих как се пуска newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 39 717
Какво представлява този микрофон?
Аз съм с Д500. КАРЧЕВА е описала мик-а Simple Smile Ето една картинка на Д500
http://www.samtel.ch/attachments/bildarchiv/sgh_d500/SGH-D500-Plug-in-speaker.jpg

Мик-а е показан на задния тел, в дясно. Самия мик има предпазна капачка. При теб не знам как е. Има usb порт.
На тел-а също има usb порт Simple Smile При Д500 е закрит, т.е. за да се позлва трябва да се приплъзне една пластинка. Не можах да намеря хубави снимки по нет-а. Разгледай си тел-а и виж дали има нещо подобно.

Общи условия

Активация на акаунт