Кога започна да ви прилошава и да ви се гади?!

  • 13 557
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 248
Не намерих точен отговор на въпроса си, пък и не бях особено търпелива с търсачката! Blush
Кога започна да ви се гади, да ви прилошава, да повръщате и т.н. От това, което изнамерих разбрах, че често се случва към втория месец, но възможно ли е да се случи съвсем в началото на бременността?! Thinking


 Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 922
Всъщност съвсем не е задължително да ти се гади и повръща.
а пък и при всяка бременна е много различно... Може да започне почти веднага, може в началото на втория месец, може в седмия, в деветия... Може по всяко време да започне... Може да те кара и цяла бременност...
но най-хубавото е, че може и въобще да не започне
Успех Grinning

# 2
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Възможно е, с дъщеря ми започна да ми става лошо още преди да разбера, че ще ми закъснее менструацията  Sad Докато със сина ми никога не ми стана лошо  newsm78

# 3
  • Мнения: 3 248
Да, това го прочетох, че може и изобщо да не започне, но за мен интересното е дали е възможно да започне в самото начало?! Rolling Eyes

Мерси много, Дейзи!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 701
На мен не ми е ставало лошо въобще! Grinning Но на една приятелка не спря да й е зле през всичките 9мес.  Sick

# 5
  • Мнения: 7 474
Да, това го прочетох, че може и изобщо да не започне, но за мен интересното е дали е възможно да започне в самото начало?! Rolling Eyes

Мерси много, Дейзи!  bouquet


Може, може! ooooh!

# 6
  • Мнения: 922
Моля, пак заповядай  Hug Grinning

# 7
  • Мнения: X
Изобщо не ми се е гадило.

# 8
  • Мнения: 1 866
И с двете бременности към 5-6-та седмица. Но не да ми става лошо или да ми се гади, а направо една сутрин станах, започнах да повръщам и около 2-3 месеца на спрях въобще. От сутрин до вечер. Бях в пълно психическо и физическо изтощение. Само заради това не бих изтърпяла 3-та бременност.

# 9
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Първият път като бях бременна ми ставаше лошо от самото начало. Беше ужасно, защото хем ми се ядеше нещо, хем като хапнех и венага драйфах Sick А сега, вторият път изобщо не ми е ставало лошо (е само като огладнея Embarassed). Иначе си ходех и на работа до последно, и пътешествах, и на диско ходих и т.н. Обаче мисля, че всичко си е строго индивидуално.

Успех и леко бременеене thumbsup

# 10
  • Мнения: 992
на мен лично ното веднъж не ми стана лошо и не ми прилоша
но съм чувала че до към трети месец имат някои жени такива неразположения

# 11
  • Мнения: 2 381
Аз имах киселини и ми се гадеше в самото начало-около 5-6 г.с.Не съм повръщала по време на бременност.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
Започнах да повръщам, спрях да пуша и придобих зверски апетит още преди да разбера, че съм бременна. Даже мислех, че съм болна от нещо, защото направих три теста - все отрицателни, а се чувствах страшно зле. Накрая тръгнах по лекари и един нефролог видя на ехографа плодния сак.

# 13
  • Мнения: 348
Към седма седмица един следобед си легнах и се събудих с такова страшно гадене, което не мина 2 месеца, но без повръщане. А да престана да ям от гаденето  ooooh! и дума не можеше да става, само тогава не ми се гадеше  Embarassed Иначе при мен беше през целия ден от ставане до лягане....

# 14
  • Мнения: 1 097
на мен ми се гадеше от 6 г.с., направо като тръгнех да ставам от леглото и храната ми стигаше до ушите. Ама се сдържах и нито веднъж не повърнах  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт