Към ползвалите EPILETTE на PHABEL

  • 2 144
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 917
Здравейте! Видях рекламата на Епилет и ме стана интересно върши ли въобще някаква работа. Винаги ми е било странно като съм ги гледала по филмите калко ли косми махат с това, но съм навита да пробвам. Все пак ще е хубаво някой, ползвал продукта да каже  newsm78 Peace
Ето и повече инфо:

http://www.phabel.com/depilatories.html

Последна редакция: вт, 20 юни 2006, 23:23 от The Sun

# 1
  • Мнения: 240
И на мен ми е интересно, не мога да разбера на какъв принцип е! newsm78

# 2
  • Мнения: 267
А тук продават ли се изобщо ?


Иначе така като го гледам освен да е някакъв абразив, като депилатоара, няма какво друго да е такова магическо. Че и на 4-5 да никнат

# 3
  • Мнения: 8 917
Видях го н новият брой на "Анна". Вносител за България е МАРТИМА ООД и пише Търсете в аптечната мрежа. Колкото за рекламата ето и как го рекламират:

Забравета за болезнената депилация с кола маска, електрически епилатори или бръснач. Метода на епилация с Епилет се състои в това, че сякаш изтрива косъмчетата с мека гумичка. Ще ви избави и от най-малките косъмчета и едновременно с това ще подхрани кожата ви.
Начин на употлеба: 1/Пъхнете ръката си в кръкохватката 2/С кръгови движения леко притискайте повърхността за депилация.Подложката прогресивно изтърква и премахва космите. 3/Като се изхаби подложката, отлепете и заменете с нова.Една подложка може да премахне космите и на двата крака. Включва 5 сменяеми подложки.

# 4
  • Мнения: 952
хм, звучи примамливо newsm78...ама толкова лесно как ли ще се махнат космите незнам. Колко ли ще струва това, ако не забравя ще си го купя днес и довечера ще изпробвам, а евентуално утре ще пиша за какво става въпрос и имали ефект Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 5 647
И на мен ми е интересно, но щом е ново надали някой ще има вече впечатления. Примамва ме това, че маха и "подкожните" косъмчета и действа като ексфолиант.
Ще следя темата.

# 6
  • Мнения: 8 917
хм, звучи примамливо newsm78...ама толкова лесно как ли ще се махнат космите незнам. Колко ли ще струва това, ако не забравя ще си го купя днес и довечера ще изпробвам, а евентуално утре ще пиша за какво става въпрос и имали ефект Rolling Eyes
Ами предполагам няма да е повече от 10-20 лв newsm78 Въпросът е къде да го намеря - и аз съм любопитна да пробвам, но трябва да потърся из аптеките по центъра. Ще чакаме отзиви, ако се сдобиеш днес с него Peace

# 7
  • Мнения: 8 917
И на мен ми е интересно, но щом е ново надали някой ще има вече впечатления. Примамва ме това, че маха и "подкожните" косъмчета и действа като ексфолиант.Ще следя темата.
И това също smile3521

# 8
  • Мнения: 817
И аз му хвърлих едно очо -та ще чакам повече инфо Blush

# 9
  • Мнения: 972
И на мен ми стана интересно, не бях го чувала до сега. Ще следя с интерес.

# 10
  • Мнения: 5 647
Като стана въпрос за епилация, братовчедка ми си взе някаква професионална кола маска, перлена. В една като консервена кутия, от която вадиш колкото ти трябва и количеството загряваш, мажеш и махаш. Води се професионална и маха и най-малките косъмчета. Струва 18 лв.

# 11
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Когато живеех в Англия го пробвах това чудо, ама беше друга марка. Не останах очарована. Нещо като щкурка е и голямо търкане пада  Joy

# 12
Виждала съм в Аптеката на Плиска, тази от страната на киното, от "Софийски аптеки", струваше към 25-26, но ми е чудно как действа, а парите за експеримент са ми множко....

# 13
  • Мнения: 8 917
Когато живеех в Англия го пробвах това чудо, ама беше друга марка. Не останах очарована. Нещо като щкурка е и голямо търкане пада  Joy
и аз си представям нещо като шкурка и затова се допитвам newsm78, но тук пише , че и подхранвало кожата, което ако не е рекламен трик, звучи доста добре Wink

# 14
  • Мнения: 7 263
Когато живеех в Англия го пробвах това чудо, ама беше друга марка. Не останах очарована. Нещо като щкурка е и голямо търкане пада  Joy

Точно щях да кажа че звучи супер и че би могло да замени интимната епилация. Но щом е толкоз "трудоемко" Whistling
Съвсем ли не се махат космите?
Пак не разбрах много принципа му на работа - ако търкаш, не е ли опасно да си претъркаш кожата? Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт