търся един гланц на буржоа

  • 1 605
  • 26
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
от този вид , но да не е с 3D ефект. не същия цвят, онзи беше по-светъл.
 няма ги вече никъде, а беше супер телесен цвят - бях много доволна Cry
единственото червило, което изразходих до край.
 
да сте виждали такъв ретро гланц на буржоа някъде? Rolling Eyes

редактирам, за да покажа точния цвят

# 1
  • Мнения: 240
За гланца- гледах ги скоро в Бонжур, и аз се замислих дали да не си взема пак. newsm78
Ама нещо го "изяждам" бързо.

# 2
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Аз пак нещо не вденах Wink - като първия или като втория търсиш. Ако си в БГ - има ги във веригите Бонжур и в по-д-бре заредените магазини за парфюмерия и козметика. Ако си се прибрала обратно вече и си нямате - пиши , ще потърся да ти пратя Wink

# 3
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Аз пак нещо не вденах Wink - като първия или като втория търсиш. Ако си в БГ - има ги във веригите Бонжур и в по-д-бре заредените магазини за парфюмерия и козметика. Ако си се прибрала обратно вече и си нямате - пиши , ще потърся да ти пратя Wink
от първия вид с втория цвят Mr. Green
благодаря ти, другата седмица се прибирам и ще проверя Grinning

благодаря и за предложението  bouquet  bouquet

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
В бонжура в началото на Сан Стефано (до Орлов мост).
Сещам се за  кой цвят говориш, имам го, но си сложих точно 2 пъти, не ми отива нещо.

# 5
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
В бонжура в началото на Сан Стефано (до Орлов мост).
Сещам се за  кой цвят говориш, имам го, но си сложих точно 2 пъти, не ми отива нещо.
тенкю, значи го има Party Grinning  bouquet

# 6
  • Мнения: 899
Аз имам такъв цвят червило на Буржоа (като това със синята опаковка, но в розова). Иначе цветът е едно към едно.

# 7
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Аз имам такъв цвят червило на Буржоа (като това със синята опаковка, но в розова). Иначе цветът е едно към едно.
а как стои на устните и трайно ли е? Flutter

# 8
  • Мнения: 899
Добре стои на устните, доста естествено, но подсилва цялостното излъчване и самия им цвят (аз исках точно червило с цвета на устните ми или нещо пдообно). Едно от най-трайните ми червила е, независимо, че пуша, си остава по-голямата му част там, където трябва, а не на цигарата  Laughing Ще се опитам да открия снимка, но не знам дал ще успея..

Ето тук, сменили са им опаковките малко, моето е номер 03 Rose Complice :

http://concord.dir.bg/e-shop/products.php?category=makiage&i … 86&stype=none

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
При мен не се отваря.Все ми изписва грешка (невалидна сесия).Някой друг има ли същия проблем, или само при мен става така?

# 10
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и при мен не Confused

# 11
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
А с какво име е известен този цвят, който търсиш?

# 12
  • Мнения: 1 809
И на мен ми излезе невалидна сесия,но най-отдолу с червени букви пише:обратно в конкорд.като кликнете там ,а след това в декоративна козметика-червила и излиза Wink

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Намерих го Grinning.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
А ползвал ли е някой BOURJOIS - Effet 3D ?Чудя се дали това да бъде една от следващите ми покупки, или да купя това червило, за което говорите?Дайте ми съвет, моля Blush.

Общи условия

Активация на акаунт