Нещо за хрема?

  • 1 179
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 199
Привет, момичета и момчета! Hug Много ще съм благодарна ако ми кажете някой добър илач за хрема. Спомням си, че имаше неко такова като капки Мукосептонекс+ ампула Гентамицин или Адреналин?!? Подскажете PLS! Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 1 352
Коларгол  newsm10

# 2
  • Мнения: 2 700
Не пишеш за кого питаш, за бебе, дете или за възрастен.
Хремата с капки трае 1 седмица, без капки 7 дена.
Аз лично не съм привърженик на капките, ползувам само крем Низита. Новото ми откритие, което става и за деца /но надали за бебета/ е следното: 1 капка Цитросепт се разбърква в 2 супени лъжици преварена вода и се капят по 1 капка във всяка ноздра. Манипулацията се прави 3 пъти дневно. Изпробвала съм го върху дъщеря ми, която имаше скоропостижно развила се гадна хрема със зелени сополи и за 2 дни се оправи.

# 3
  • Мнения: 1 493
За теб или за детето ?  newsm78 Какъв е цвета на секрета ?  newsm78

# 4
  • Мнения: 199
За теб или за детето ?  newsm78 Какъв е цвета на секрета ?  newsm78
за детето, на 5г,
секрета е прозрачен през деня, а сутрин е жълтеникъв, след като е стоял в носа цяла нощ!
Много се извинява, че съм толкова подробна и описателна!

# 5
  • Мнения: 1 493
Опитай с няколко капки витамин С във всяка ноздра, ако не спре тогава вземи от аптеката Mukoseptonex ! Успех !  Hug

# 6
  • Мнения: 412
Коларгол  Peace или един спрей, който ни изписаха при последната хрема и съм много доволна - за детето е далеч по-приятно ползването, даже сам иска да си слага - казва се Еуфорбиум, цена - приблизително 7.70, паралелно - аромалампа в стаята - с няколко капки етерично евкалиптово или борово масло + водичка на затворен прозорец.

# 7
Страшно ефикасно е отвара от лайка и се слага в нослето с капкомер, може по много пъти на ден, но ако има някаква алергия-не е за предпочитане.Витамин С също помага, Виброцил...

Общи условия

Активация на акаунт