апаратче против комари

  • 1 044
  • 13
  •   1
Отговори
  • на село
  • Мнения: 1 028
Вчера видях да предлагат едно апаратче на chicco - май че беше Zanza no - действало с ултразвук. Намерих го в едно магазинче малко  по - евтино, само че не знам струва ли си парите или е поредната глупост. Не мога да намеря отзиви за него, така че ако има мами които са го ползвали - дайте ми съвет - струва ли си парите?

# 1
  • Мнения: 4 806
днес заръчах да го купят за малката и ще имам резултат след няколко дни, Много се надявам да върши работа, че тя има алергия от ухапванията на комари.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 301
И аз мисля да заложа на него. Надявамсе да е ефективно, че този проблем е страшен и за нас. Преди бях чувала за такива машинки, но едва вчера видях конкретния продукт. Може да има и на други марки, но съм чела че особено за бебенца се препоръчват само от този тип.

# 3
  • Мнения: 2 292
гледах го и аz това апаратче. пишеше , че е против мухи. действа на принципа на ултраzвук и не дават 100% гаранция  Sad zатова сега качим мрежи zа комари по проzорците  Wink

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Миналата година братовчедка ми купи такова за племенницата от Метро- с ултразвук на Райд и стуваше около 4 лв. Много е доволна. Действа 100% и срещу комари. Но тази година не го намирам, а и в Метро не знаят дали ще го има сред артикулите им.

# 5
  • Мнения: 22 516
Аз съм използвала такова апаратче,но друга марка,във форма на калинка.Можеше да се мести/на батерии/,слагах го на количката,когато излизахме.Мисля,че имаше ефект.

# 6
  • Мнения: 548
Пуснах и аз преди дни таква тема, но никой не ми отговори. Явно продуктите са още нови и не са добре познати. Затова аз на бърза ръка купих машинката и спрея. Не мога да кажа дали е ефективна, защото все още не съм видяла летяща гад вкъщи, но стои включена в стаята на Косьо. Мин. лято педито ми забрани да слагам какъвто и да било изпарител в контакта в близост до малкия, затова се отказах от Райд-а. Хубавото на Чико е, че на практика е вечен - не сменяш ламинирани таблети, пълнители и т.н., т.е. погледнато във времето инвестицията си струва. Надявам се да е толкова ефикасен, колкото го хвалят на опаковката. Заминаваме на море след десетина дни и там ще е истинският тест.

# 7
  • Мнения: 8 505
Li,темата ти е в На пазар и има отговори:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107773.0

# 8
  • Мнения: 548
Li,темата ти е в На пазар и има отговори:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107773.0
Много ти благодаря, reflex!

# 9
  • Мнения: 22 516
Виждам,че на пазара в Испания са пуснали лепенки против комари,пише че са 100 органични и не вредят на бебетата.В кутия са 24,действие 8ч за около 5,65 евро.Не знам в нащите аптеки дали има.Може да се лепи на дрешките,количката,креватчето.Действа на  1м.

# 10
  • Мнения: 303
Виждам,че на пазара в Испания са пуснали лепенки против комари,пише че са 100 органични и не вредят на бебетата.В кутия са 24,действие 8ч за около 5,65 евро.Не знам в нащите аптеки дали има.Може да се лепи на дрешките,количката,креватчето.Действа на  1м.
да, има и в Бг..някъде към 4-5лв ги бях купувала..ама не съм сигурна дали са ефикасни...само ме посъветваха в аптеката да не се лепят на кожата на бебето, а на дрешка

# 11
  • Мнения: 3 457
и аз се чудя дали ще има ефект ,че съм му хвърлила око Mr. Green

# 12
  • Мнения: 4 621
Аз си купих спрейчето от серията, но още не сме го използвали. А за апаратчето ще следя темата с интерес Peace

# 13
  • Мнения: 5 391
Имам едно апаратче, което се вкарва в контакта и издава някакъв звук, почти незабележим, но още не съм установила има или няма ефект Peace

Общи условия

Активация на акаунт