От какво може да е

  • 897
  • 13
  •   1
Отговори
Мили мами има следният проблем:от около ден два ме наболява долу ниско към единия яйчник и болката отива към кръста към бъбреците.Но странното е че ме заболява само когато стана да ходя а не постоянно ConfusedА най се засилва когато ходя да пишкам . ShockedНа предните изследвания ми откриха кристалчета в урината та се чудя дали не ги изхвърлям сега.Ако на някоя мам досега и се е слъчвало моля нека сподели  bouquet Предварително благодаря

# 1
  • Мнения: 3 116
Цвети, това което описваш на мен лично ми прилича на бъбречен проблем. По принцип наличието на кристали в урината е нещо нормално, не е там проблема.

Съветвам те да се обърнеш към личния лекар или гинеколога и да ти пуснат изследвания за кръвна картина, урина и стерилна урина. Чрез тези изследвания ще се установи наличието на инфекция или бактерии.

Може да не е нищо сериозно, но е хубаво да обърнеш внимание на проблемчето.

Леко бременеене   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 975
Задължително отиди на лекар и обясни точно какво усещаш, а той ще прецени какво да предприеме newsm78. Дано да не е нещо сериозно  love001

# 3
  • София
  • Мнения: 39 719
И аз бих те посъветвала да мнеш през уролог.
Аз имам пясъци в бъбреците от малка. Боли когато ги изхвърлям, но понякога имам и бъбречни кризи. Болката при изхвърляне на пъсици е по-скоро парене, много е неприятна. При последното пълнене на кофите с пясък, явно съм имала и по-голями песъчинки, бяха ми се появили капчици кръв. Не е шега работа болката в бъбреците.
Можеш и да не можеш да си локализираш точно болката, но понякога и при мен има наболяване около яйчниците.
Лечение не бих ти казала. Ако все пак са бъбреци - бира, чай от мечо грозде, и много течности. За медикаменти - лекар.

# 4
  • София
  • Мнения: 790
Здравей,

аз имам камъни в бъбреците и при изкарването на едно камъче  последния път също ме боляха яйчниците. Дори първо се замислих дали не е менструална болка, но после като почнаха да ме ръчкат и бъбреците, разбрах че правя криза. Най-добре иди на лекар да ти направят изследвания - аз пиех много течности, бира. Иначе понеже кризите ми са доста силни, щом започне да ме боли си взимам но-шпа.

# 5
  • Мнения: 1 029
И аз смятам, че задължително трябва да отидеш да те видят и да ти направят необходимите изследвания. Сигурно не е нещо сериозно, но все пак трябва да си наясно, за да си спокойна.
Успех и пиши като се върнеш от лекар!

# 6
  • Мнения: 992
Цвети, това което описваш на мен лично ми прилича на бъбречен проблем. По принцип наличието на кристали в урината е нещо нормално, не е там проблема.

Съветвам те да се обърнеш към личния лекар или гинеколога и да ти пуснат изследвания за кръвна картина, урина и стерилна урина. Чрез тези изследвания ще се установи наличието на инфекция или бактерии.

Може да не е нищо сериозно, но е хубаво да обърнеш внимание на проблемчето.

Леко бременеене   bouquet

надявам се да не е нищо сериозно  Praynig  Hug

# 7
  • Мнения: 4 399
Аз имах нещо подобно и се оказа инфекция на бъбреците. Но както и другите са ти казали, е много вероятно да е бъбречен проблем. Отиди на лекар колкото се може по-бързо. С времето болката се засилва и става нетърпима.

# 8
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Цвети, това което описваш на мен лично ми прилича на бъбречен проблем. По принцип наличието на кристали в урината е нещо нормално, не е там проблема.

Съветвам те да се обърнеш към личния лекар или гинеколога и да ти пуснат изследвания за кръвна картина, урина и стерилна урина. Чрез тези изследвания ще се установи наличието на инфекция или бактерии.

Може да не е нищо сериозно, но е хубаво да обърнеш внимание на проблемчето.

Леко бременеене   bouquet
Peace Дано не е нищо сериозно!

# 9
  • Мнения: 660
Както са ти казали по-горе - направи си изследвания , за да изключиш бъбречен проблем , но ги направи бързо . Аз също имах подобни оплаквания в края на 7 -ми месец , но се оказа , че бебчо ме е притискал с юмруче , е щом го " наместих " спря да ме боли . Всъщност ми беше притиснал част от дебелото черво , поради което там се беше задържал газов мехур и причиняваше тази болка . Искам да ти кажа да не се тревожиш , причините могат да са твърде много , но е изключително важно с бъбреците всичко да е наред .

Успехи лека бременност !  bouquet 

# 10
  • София
  • Мнения: 6 971
Може да е цистит, задължително отиди на уролог.

# 11
  • Мнения: 962
Здравей приятелко!  newsm20
Видях ти темичката и реших да ти пиша,най добре е да се консултираш със специалит който ще ти помогне да се чувстваш по добре,ее чао мила засега а ще продалжим в кю-то   love001

# 12
Благодаря ви много на всичките за отговорите много сте мили .утре съм на лекар и ще си пусна едни изследвания за да видим от какво може да е ,но болката вече я няма поне това да се похваля. newsm51

# 13
  • Мнения: 3 116
Благодаря ви много на всичките за отговорите много сте мили .утре съм на лекар и ще си пусна едни изследвания за да видим от какво може да е ,но болката вече я няма поне това да се похваля. newsm51

Браво миличка  Hug

Дръж ни в течение за това как са нещата при теб  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт