"Парадайз бийч" - имате ли впечатления?

  • 10 129
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Пуснах търсачката, но нищо съществено не намерих за този хотел! Моля, ако някой има впечатления, да сподели! От приятели знам, че е доста добро местенце, но това е информация от първия му сезон. Звънях им за резервация - има места, с нова пречиствателна станция са, стаи има всякакви - двойни, тройни, апартаменти..... Ама, пусто, нещо ме гложди - като е тооолкова хубаво, защо има места newsm78? Това, българското недоверие е голяма работа..... Моля, помогнете ми да взема решение!

# 1
  • Мнения: 1 937
Учудвам се, че имат места! Вчера приятели се опитаха да резервират директно и през агенции, но ... всичко било продадено!
Ние ще бъдем там от 22 юли! 

# 2
# 3
  • Мнения: 1 180
Ха, как така няма? Аз снощи късно им пуснах запитване, а сутринта получих отговор, но за по-сигурно се обадих в самия хотел - предложиха ми тройна стая, с изглед към морето, с кошарка за малкия - 10 нощувки за 2600 лв. Може да резервираш и по телефона, и през интернет, плащаш 20 % от сумата, а останалота на място. Тази вечер ще го обсъдим и до края на седмицата мисля да свърша с този ангажимент!
Искаше ми се някой да каже има ли по-пресни впечатления, ама... А по всичко личи, че и ние ще сме там към 20 юли, живот и здраве!

# 4
  • Мнения: 1 180

Погледнах, погледнах, но исках от вас да чуя нещо!

# 5
  • София
  • Мнения: 4 866
ами пак старото куче да каже:
познаваме парадайз бийч от най-първия му полу-сезон (полу- защото отвори насред лятото). оттогава три години подред почиваме все там. миналото лято пропуснахме, защото конкуренцията им резна водопровода и не работеха. примирихме се с албена като най-близко подобие, но.... абе за албена не ми се говори! приятели, с които традиционно почивахме там, миналото лято отидоха на елените. познай! това лято сме отново заедно и отново в парадайз бийч.

мястото е добро. ако имаш конкретни въпроси, ще ти отговоря.

# 6
  • Мнения: 1 180
Ами, то въпроси много.... но щом сте пак там, май повечето са излишни. Почивали сме и на"Елените", и на "Албена" /не знам колко пъти вече!/ и от давна съм хвърлила око на това местенце... Широки ли са стаите, добре ли ще ни е с две деца /на 7 и на 2 г. почти/ в тройна стая? В детската градина добре ли гледат децата, анимацията да не е само на патагонски? Къде е по-добре да е стаята - по-близо до асансьорите, на по-долен етаж ли.....шумно ли е от басейна? Храната добра ли е?
Офффф, кво ли съм запитала и аз разни тъпотии - щом след "Албена" и "Елените" отивате пак там?! Благодаря, все пак!

# 7
  • Мнения: 301
Парадайз бийч е добър избор. Познавам обекта още откакто беше на строеж (имам си вземане даване с чорбаджията). Все пак бих препоръчал по-големия му "брат" - Сейнт Елиас.

П.С. Иначе хотела си е супер, ако имате проблеми то те ще са само от некомпетентността на част от персонала, 'щот го събраха набързичко Wink

# 8
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Впечатленията ми не са пресни, от преди 4 години и това което помня от там е бетон, бетон и пак бетон. Единственото хубаво нещо беше гледката - всичко останало нищо особено.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз не го харесвам - преди 4 години имахме резервация за там и на Слънчев ден. Решихме първо да отидем в Парадайз като по-интересен и непознат, но не останахме и продължихме към Слънчев ден. Не ми хареса това, че е много бетон, в един много стръмен склон /според мен  извън ергономичните стандарти за живеене/, на плажа слизаш с директно с асансьор, все едно от 8 етаж. Може би е въпрос на вкус, защото за мен и Албена и Елените са по-добри, поне като природни дадености.

# 10
  • Мнения: 1 937
tanya.d, размисли ли вече? Толкова бетон...Нищо зелено!  Cry

# 11
  • Мнения: 301
tanya.d, размисли ли вече? Толкова бетон...Нищо зелено!  Cry

Така е, ако ще е зелено, то СейнтЕлиас.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 866
tanya.d, на въпросите ти:
1. досега сме били все в апартамент (два пъти в нормален и веднъж във вип-а). апартаментът е с две спални и хол. едната спалня е мънчика - колкото за две легла и шкафчета, но пък децата така или иначе я ползваха само за спане. другата спалня е прилично широка, с голямо легло. в хола има фотьойли, маса, табуретки, телевизор, хладилник... абе нормалните неща. банята е добра. чисто е.
2. не сме пращали децата целенасочено на детска градина - комплексът е затворен за външни хора и децата прокто си щъкаха из него и се включваха в каквито занимания решат. мястото е добре охранявано и не сме имали инциденти.
3. разположението на стаите е такова, че на практика нямаш високи етажи - дори и най-високият етаж при риципцията излиза най много на ниво втори етаж. не ми е направило впечатление да е шумно - поне не както при немските групи в албена. шума от басейна не съм забелязала - той май е твърде ниско, за да се чува.
4. храната беше доста добра и разнообразна. за децата имаше и "ранна вечеря" към 17 ч.

за бетона - преди 4 години хотелът беше току що построен и тъкмо залесяваха. последният път като ходихме беше доста по-добре. вярно е, че ги няма сенчестите алеи на албена, но зависи и какво търсиш. нас лично ни урежда да има пясък и вода. предпочитаме разходките да са в планината и кисненето на плажа или на басейна, когато сме на море. а слизането директно на плажа аз го приемам като голяма екстра. ненавиждам ходенето до плажа! да имаше начин да ми е в хола....

# 13
  • София
  • Мнения: 4 866
понеже във възка с парадайз бийч препоръчвате сейнт елиас, а пък аз съм готова да пробвам и други местенца, които отговарят на представата ми за добра почивка, имам няколко въпроса:
1. кой от хотелите се намира на плажа? имам предвид точно на плажа, не "в близост"? и кой от хотелите разполага със собствен морски плаж, затворен за не-гости на хотела?
2. достатъчно "затворен" ли е комплексът? т.е. могат ли децата ми да ходят сами на плаж и да се хранят без да се налага да ги придружава някой?

# 14
  • София
  • Мнения: 4 412
2. достатъчно "затворен" ли е комплексът? т.е. могат ли децата ми да ходят сами на плаж и да се хранят без да се налага да ги придружава някой?
Не знам дали има достатъчно затворен комплекс - винаги някой изверг може да си запази или открадне гривничка или друг индентификационен знак, каква ти е гаранцията, че няма някой от гостите на хотела да е откачалка, пресъпник или психопад, и да примами децата, да нападне жена или нещо друго. За себе си си мисля, че ще пусна детето само, когато горе долу се е научило да се пази, може би след 14 годишна възраст.

Общи условия

Активация на акаунт