Безсъние и липса на апетит в 9-ия месец

  • 5 533
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Мили майки не знам какво ми става. Не ми тежи корема, даже ми е малък и кг не са ми много - качила съм общо 10,5 кг. От една седмица не мога да спя през ноща, вечер съм нервна без причина и нищо не ми се яде. Не се притеснявам особено от раждането, но като започна да се нервя и ми е трудно да се успокоя. Опитвам се да хапвам от време на време, заради бебчо, но определено нямам апетит. Горкото дете сигурно ще го родя гладно и изнервено Sad

# 1
  • Мнения: 8 917
Мили майки не знам какво ми става. Не ми тежи корема, даже ми е малък и кг не са ми много - качила съм общо 10,5 кг. От една седмица не мога да спя през ноща, вечер съм нервна без причина и нищо не ми се яде. Не се притеснявам особено от раждането, но като започна да се нервя и ми е трудно да се успокоя. Опитвам се да хапвам от време на време, заради бебчо, но определено нямам апетит. Горкото дете сигурно ще го родя гладно и изнервено Sad
Не си мисли подобни неща, Лейди Ли Peace Бебчето ти няма да е нито гладно, нито жадно - то си набавя от теб достатъчно. Има доста момичета, коиот са качили около 10-те кг през бременноста, че и по-малко дори, така, че това не е нищо ненормално. Към 8-я месец и аз бях започнала да се будя - само, че към 5 часа сутринта и се чудах какво да правя и гледах ТВ Wink След това всичко се нормализира. Опитай се вместо да се нервираш да се заемеш с нещо, които те успокояват - например гоблени, знам ли newsm78 - на някои им действа успокояващо Peace

# 2
  • Мнения: 481
Ако знаете само колко дейна съм станала, последните 2 седмици изчистих основно цялата къща, и всеки ден все по нещо си намирам да чопъркам из къщи Simple Smile. Иначе като казвам че съм качила 10 кг. нямам предвид, че са малко по принцип и за това бебчето ще гладува, а че не ми тежат. Знам, че са си в нормата ама понякога цифрите на кантара леко ме притесняват (само понякога и за малко, бързо ми минава, защото знам че бебчето е по-важно и кг се свалят). По-скоро се притеснявам, че в момента не се храня особено рационално.

# 3
  • Мнения: 8 917
Ами постарай се да хапваш по малко нещо леко или каквото ти харесва...апетитът идва с яденето Wink

# 4
  • Мнения: 962
Бадещо мамче давайго по спокойно!И аз бях като теб,но Мони се роди съвсем здраво бебче А ти къде ще раждаш?Аз бях във Весела и съм доволна СПОКОЙНО!  Hug

# 5
  • Мнения: 8 242
И аз бях така с безсънието и апетита последните седмици.. Апетита още не ми се е оправил, затуй пък безсънието ща не ща си го имам перманентно вече  Joy
Не се притеснявай за бебока! Ама спинкай колкото можеш сега.. че после нямаааааа....

# 6
  • София
  • Мнения: 3 804
И аз в последния месец бях същата.Към 4-5 часа се събуждах и след това не можех да заспя отново.А закуската ми сутрин беше една чаша мляко или сок.Обяда го пропусках,защото въобще не ми се ядеше,а на вечеря хапвах нещо дребно,защото мъжа ми само ми викаше,че нищо не ям,та заради него ядях.И на една от последните консултации бях свалила около половин кило,но пък на бебето това въобще не се отрази.Той се роди 3720 гр.и 56 см.
Така,че спокойно.След като родиш всичко ще си дойде на мястото Grinning.

# 7
  • Мнения: 481
Благодаря успокоихте ме, че не съм само аз в подобно състояние. И понеже всички само повтарят спи сега колкото можеш че после нямааааааааааааа  Simple Smile можете да си представите как се чувствам като гледам тавана посред нощите (добре че го боядисахме скоро  Grinning). Мисля да раждам във ВМИ и честна дума не се притеснявам особено от самото раждане.

# 8
  • Мнения: 4 806
и недей се притеснява, няма смисъл Simple Smile
радвам се, че всички заедно те поуспокоихме...

и много, ама много спокойствие ти пожелавам Simple Smile

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Напълно нормално е да не ти се спи!Аз последните седмици също бях така!Спокойно,не се притеснявай,гледай така поне плодове и зеленчуци да хапваш и всичко ще е наред.
Леко раждане  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт