д-р Д. Даскалов МД - София?

  • 748
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 93
Момичета, обръщам се към всички ви, които имате отзиви за този лекар. Аз ходя при него и за сега съм доволна, но не съм чувала никакви отзиви, търсих и тук във форума, но няма отзиви за него? Интересува ме има ли маменца, които да са раждали при него, какво е било раждането и дали са доволни?

# 1
  • София
  • Мнения: 344
Не съм раждала при него /опита се да се вмести/; беше ми наблюдаващ.Внимателен е, но "изпусна" нещата- родих в 30-та седмица.При добре протичаща бременност се оказа, че съм направила някаква  инфекция,която той не успя да открие, а имаше симптоми.На оплакванията ми месец преди това той отговори:"Да не би случайно да си бременна?" и не ми пусна нужните изледвания.
Както и да е-нещата при нас вече са наред.Детенце /родено 1480 гр. на 24,09/ сега е 3200 гр.. Аз се чувствам прекрасно и не съм му сърдита, но ти наистина поразпитай добре....и за всеки случай се допитвай и до друг доктор до раждането.
Успех.Надявам се да не съм те разстроила.

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Братовчедка ми роди при него.
Какво те интересува по-точно?

# 3
  • Мнения: 93
Момичета, благодаря ви - аз вече я бях отписала моята темичка тъй като дни наред нямаше нито едно мнение по въпроса. Благодаря ви, че ми писахте!
Желая ви всичко добро!

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: buryata_bori
Момичета, благодаря ви - аз вече я бях отписала моята темичка тъй като дни наред нямаше нито едно мнение по въпроса. Благодаря ви, че ми писахте!
Желая ви всичко добро!


получих ти личнто съобщение, ще ти пиша подробно малко по-късно, ОК?

Общи условия

Активация на акаунт