Идеи за украса

  • 641
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 809
Момичета, ставам на 30  и ще правя голям купон в ресторант. Дайте идеи за украса, нещо по-така...

# 1
  • Мнения: 899
Зависи дали искаш да е репено в някакъв определен стил - китайски, индийски, арабски или пък парти с костюми, маски, цветно-етно (по повод миналата среща  Laughing), бяло и черно и т.н.
Избираш си нещо и правиш украса в такъв стил. Може и храната да е съобразена със стила, но не е задължително.
А иначе стандартното е цветя, балони, пайети, гирлянди ( е не всичко накуп). Ако е вечерно парти - свещи в ъглите или фенери, може антични газени лампи.  По масите може в дълбоки чаши или купички да се сложат във вода цветенца, плащаи свещи и т.н.

Дай някакви уточнения - за място, часови пояс, колко хора, какви са ти предпочитанията.

# 2
Аз предлагам букети от балони, а между тях цветя, може и зеленина и мрежа за букети

# 3
  • Мнения: 1 153
Цветя Peaceмисля че какъвто и да е стилът те ще впасват Peace

# 4
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Здравей, Julka!
И аз имах много идеи за 30-ия ми юбилей, но се провалиха  Cry
И сега ти се радвам на теб и ти пожелавам един незабравим празник!  bouquet
Така, сега по темата... Аз бях намислила малко ретро стил - като от 70-те години. Бях си направила поканите от корици на "Прамо" от 76  Wink И мислех в ресторанта (или градината) да украся с много слънчогледи (любимите ми цветя). Като привкус от миналото имах идея да направя някои от модерните тогава сладки - фунийки, жълъдчета, кошнички, прасковки. Както и да се наконтя в някоя от дрехите на майка ми от онова време (само дето тя е била много по-слаба от мен  Wink) и широкопола шапка. Музиката да е в същия стил - АВВА, Бони М, Бийтълс и т.н.
Ами това е от мен. Ако ти трябват снимки за идеи, ще ти пратя, още си ги пазя неупотребявани   Laughing Весело прекарване!

# 5
  • Мнения: 809
Благодаря ви, мами. Както винаги ме спасявате!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт