Компоти-от каква възраст

  • 895
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 353
Вие давате ли компоти и от кога започнахте?

# 1
  • Мнения: 7 640
що да не даваш- да не са по-различни от купешките пюрета. Поне нямат грам консервант със сигурност. Друг е въпросът колко ги подслаждат бабите Mr. Green.
Правя киселите с компот от самото начало- т.е. от 5-6 мес. възраст.

# 2
  • Мнения: 1 353
И аз си мисля че може ама като не съм сигурна.всъщност сам давала 2 пъти но де знам дали може да продължа по някога вместо сок newsm78

# 3
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Давай плодовете на сезона.В компотите,както и в купешките сокове няма нищо полезно-мое мнение.

# 4
  • Мнения: 5 299
Давай плодовете на сезона.В компотите,както и в купешките сокове няма нищо полезно-мое мнение.
И аз така предпочитам. Но ако нямаш под ръка пресни плодове, може и компот Peace

# 5
  • Мнения: 1 089
Около годинката някъде започнах да и давам компот.

# 6
  • София
  • Мнения: 9 850
Давам от 7-8 месечна възраст.Понеже аз си ги затварям всяка година,съм им слагала подходящо количество захар,защото ги правя основно за децата.Давам от сини сливи,праскови и кайсий.Пасирам ги и ги пият на сок!

# 7
  • Мнения: 959
Започнах от 6 месечна възраст с компот от праскови - приготвях кисел с него.

# 8
  • Мнения: 1 881
Още не съм давала. Първо струват ми се доста сладки, а и Деница никога не е пила сокове, то пък какво да давам newsm78..по добре пресни плодове.

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Давай плодовете на сезона.В компотите,както и в купешките сокове няма нищо полезно-мое мнение.
Peace И мое! Аз плодовете ги замразявам. Но пък компотите не са вредни само да не са отдавна и да не са със много захар.

# 10
  • Мнения: 4 392
Аз не давам! Но ако детето пие вече сок,не виждам защо да не се замени със сок от компот. Ако давах обаче,бих го разредила доста с вода. Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 3 787
В кухнята дават кисели и кремове с компот и когато започнахме да папаме от там,значи към 10 месец,започна да яде и компоти.

# 12
  • Мнения: 6 390
не съм давала все още компоти -18м.
само захар  Sick друго не виждам в тях ....
Давай си сезонните плодове  Peace

# 13
  • Мнения: 4 621
Давай плодовете на сезона.В компотите,както и в купешките сокове няма нищо полезно-мое мнение.
Peace

# 14
  • Мнения: 8 917
Вие давате ли компоти и от кога започнахте?
Около годинката Peace Отначало само сокчето, разредено с малко вода на тези компоти, които ме сеструват сладки. Гери просто ги обожава - докато не свърши сокчето в шишето не го пуска Mr. Green Плодовете нещо не ми харесват да ги давам - предпочитам пресни Peace

Общи условия

Активация на акаунт