Блондинка, брюнетка или червенокоса???

  • 5 476
  • 119
  •   1
Отговори

Анкета

Вие сте?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 26 юни 2006, 20:10

  • София
  • Мнения: 6 743
Хайде малко преброяване  Grinning, а ако може и снимки  Praynig ще ви разцелувам  lovekiss #Milti
А може да разкажете накратко хамелеонските си периоди  Hug

Аз друга освен червенокоса не съм била, но ми се иска......, а не ми стиска  Blush

# 1
  • Мнения: 8 450
Лилавокоса Wink/цвят патладжан/,но гласувах червенокоса. Laughing

# 2
  • Мнения: 549
тамън и аз пуснах тема за цвета на косата.Мисля че сега е много актуално да си с естествен цвят на косата.Кестенявото мисля е на мода.Аз в момента съм с руси кичури,била съм каква ли небез руса,защото все пак съм тъмно кестенява и руса не мога да си позволя да бъда

# 3
  • Мнения: 7 474
 Twisted Evil Естественно руса Praynig ,не съм се боядисвала никога! Naughty

# 4
  • Мнения: 1 202
Аз съм брюнетка но сега съм на руси кичури!Била съм и с черна,червена и руса кoса!

Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 21:58 от Kumata

# 5
  • Мнения: 2 672
с кестенява коса съм.
Била съм черна,разните му нюанси ,и руса -  доста нюанси и там Grinning

# 6
  • Мнения: 5 313
Само руса не съм била.В момента съм с черна коса.

# 7
  • Мнения: 5 228
Брюнетка. Била съм с всякакви нюанси на червеното - от ярко брутално до тъмно лилаво, черна, на кичури ужасни. От няколко месеца се боря с червения цвят и се опитвам да постигна естествения си цвят, който до колкото си спомням е кестеняв.

# 8
  • Мнения: X
От 3 години вече съм блондинка.Иначе съм била със всякакъв цвят,докато намеря подходящия за мен.
А естествения ми цвят е newsm78 тъмно кестеняво,доколкото си спомням Embarassed

# 9
  • София
  • Мнения: 39 717
Нямам снимки от всичките си периоди, т.е. нямам сканирани. Иначе съм била синя, зелена, лилава, червена, черна, пъстроцветна Simple Smile Дал бог боя. Кума ми се смеше, че ме познавал от 10г, но не знае какъв ми е ествествения цвят Simple Smile

тук някакви - http://www.imgsave.com/a29/
и тук малко цветни - http://www.imgsave.com/a41/

# 10
  • Мнения: 139
Брюнетка, но правя опити да стана червенокоса. Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 463
Дълго време бях червенокоса-от тъмно червено до оранжево на кичури стигнах и реших че ще си върна естествения цвят. Голям зор беше -червеното  е кошмар не се маха с нищо , поне при мен беше така. Направо докато израсне бях луднала . От 4г съм си кестенява, а от март имам кичури (едва забележими) св. кафяви само за свежест.

# 12
  • Мнения: 4 195
аз съм блондинка под прикрите, ето ме преди:

ето ме сега:
хайде целувай ме Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 590
В момента съм с естествения си цвят,кестеняв.Била съм с руси кичури,черна,светло пепелно руса,ярко червена,лилава,махагон,ярко оранжева,тъмно кафява,пепелно розова.Снимков матерял нямам,имам фобия от мои снимки Mr. Green

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
В момента съм кестенява от седмица - две може би . Преди това руса . Година преди това червена .Преди това пак руса . Преди това и черна . И много много отдавна естествено кестенява.

Общи условия

Активация на акаунт