След трудовите дни: време за заслужена почивка

  • 1 156
  • 18
  •   1
Отговори
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
След дълги колебания, разлиствания на брошури и обсъждане, най-сетне днес се очерта мястото на ваканцията. Имаше голяма вероятност да е Великобритания, но фирмата не беше сигурна, че ще осигури места. А и времето може да е хубаво, ама може и да не е. Великобритания остана на заден план и бе изместена от "Обиколка на Гърция". Тръгва се с автобус от тук, през Венеция, мини круз, обиколка на най-интересните неща в Гърция и обратно. Вече съм се заканила на всички вкусни домати, кебапчета, пъпеши и т.н.

Има ли някой впечатления от там?   

А вие къде ще отидете на почивка? / може да е имало подобна тема, но да съм я пропуснала.... Embarassed/

Гледам и за самолетни билети за България да си отида за 2 седмици, но ...това още не е сигурно....

# 1
  • Мнения: 4 629
Ние довечера заминаваме за Лас Вегас  Laughing

А до скоро бяхме на почивка в България Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 7 837
Вече почивахме, но то никога не е достатъчно  Laughing
Искам още, но само да минат ураганите и жегите  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 393
Ние ходихме на 'babymoon" (последна ваканция преди да се роди бебето  Simple Smile) миналия месец, но само локално, все пак бях 24 седм. бременна- в St.Augustine и Daytona Beach (и двете във Флорида).
Оттук нататък аз се кротвам да се приготвям за бебето и дето вика Кейси да се моля да ни отминат ураганите, вие разказвайте кой къде ще ходи. Peace

# 4
  • Мнения: 3 491
В България за 2 седмици втората половина на август. Но не знам дали ще е точно почивка, защото ще гледаме да уреждаме и разни административни неща. Като се има предвид, че последното ни ходене е било преди 5 години и не знам какво точно да очаквам, поддържам емоциално равно предпочивно настроение.

# 5
  • Мнения: 368
Живот и здраве, в края на август отиваме в Б-я за един месец, от който надяваме се, поне десет дни да изкараме на морето. От две години и половина не съм я виждала родината и ми е много гот при мисълта, че ще си карам ваканцията там. Sunglasses

# 6
  • Мнения: 3 367
тенеси за една седмица с приятели в наета вила през юли,аз замислям прага за 1 седмица със стефан септ. да видя там майка и сестра ми,но е още много план в за1атък..

# 7
  • Мнения: 5 475
Ние сме в Хърватско на море през август!  Peace
Хубава е обиколката на Гърция,ние миналата година бяхме на сватбено пътешествие там,но обикаляхме и островите!
Приятно прекарване ти желая!  Hug
  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 292
ние още не сме решили . мислим  newsm78 .
 майорка много ли е пренаселена в началото на август?

# 9
  • Мнения: 2 959
Калинка, весело изкарване на Гръцката обиколка, да си хапнеш донасита от мечтаните от Теб доматки, кебапчета, пъпеши... А дано и да се сбъднат плановете Ти за 2-седмичен престой в Родината.  Hug

А при нас, все още нямаме конкретни ваканционни планове, всичко го решавам в последната минута!  Peace

# 10
  • Мнения: 6 167
Ние разчитаме на това, че живеем близо до море, та можем да ходим на плаж почти всеки ден.  За почивка не говорим, засега, защото и той работи, а и аз имам доста неща ( език, работа и тн) тук. 
Януари ни чака Тайланд, ама е много далеч и не го мисля.
Искам  да покажа на мъжа ми любимия Созопол в началото на септември за 1 седмичка!
Това ще ни е почивката.

# 11
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Giorgia, Хърватско беше също в плановете, но на мен ми се видя екскурзията много скъпа за нивото на стандарт там. За същите пари е извън Европа за 2 седмици. Проблемно е, че нашите екскурзии са обиколки на дадено място, а не морска / те са евтините/. Вие къде точно отивате? Друг проблем е, когато го караме по мързелашката: да ни взимат и закарват от едно на друго място. fly-drive са идеални, ама  Confused....

Прави ми впечатление, че американците ходят предимно м. май и юни. Има ли някаква причина?

Калида, и аз съм по последната минута, обаче най-вече съжалявам, защото докато се накумя и всички холандци решили да отидат точно там, където аз искам и ...няма места. След това мисля за план Б и докато го измисля и за там няма места. Вече 3 години така ми се случва  и си казвам: от другата почвам от рано с организацията. Взимам всички брошури декември, прилежно си ги складирвам и....съм пак в последната минута.  Embarassed

# 12
  • Мнения: 964
Ние вече ходихме във Флорида,сега стягаме куфарите за България Mr. Green

# 13
  • Мнения: 7 914
Калида, и аз съм по последната минута, обаче най-вече съжалявам, защото докато се накумя и всички холандци решили да отидат точно там, където аз искам и ...няма места. След това мисля за план Б и докато го измисля и за там няма места. Вече 3 години така ми се случва  и си казвам: от другата почвам от рано с организацията. Взимам всички брошури декември, прилежно си ги складирвам и....съм пак в последната минута.  Embarassed

 newsm62 ,Kalinka, че сестра му на моя от средата на декемри започва да се хвали къде ще ходи, а ти от тогава започваш да търсиш Naughty....ужасно закъсняваш! Joy

 Hug

И аз това не мога да го разбера... и добре, че още не съм го изпитвала на собствен гръб!

Обаче за хърватско бях чула, че е невероятно добре са го устроили и наистина си залужавало да се посети! Но можете пък да отидете догодина!

Ще чакаме с нетърпение да отидеш в Гърция, да се върнеш и да разправяш, ако може и със снимков материал!   bouquet

Аз мисля да си ходя до България края на август, началото на септември за седмица- десетина дена, колкото да си оправя документите и да се видя с роднини и приятели!

# 14
  • Мнения: 5 475
Giorgia, Хърватско беше също в плановете, но на мен ми се видя екскурзията много скъпа за нивото на стандарт там. За същите пари е извън Европа за 2 седмици. . Вие къде точно отивате?

Ние сме в Истрия,Умаг се казва мястото.Отиваме с кола,така че ще обикаляме следобедите,понеже и ние не си падаме много по целодневното лежане на плажа...Освен това сме четирима-аз и мъжа ми и родителите ми,които идват при нас за 20 дни от Бг.Като цени не бих казала,че е скъпо,седмица в самостоятелни бунгала с полупансион е около 450 еуро за двама и то в най-скъпия период от 19 до 16 август.
   Peace

 
 

Общи условия

Активация на акаунт