Шаркчицеееее чакаме да разказвш отзиви от концертаааааа

  • 12 302
  • 489
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 140
Чакаме те да разказваш за концерта, ти като запален и върл фен на Депеш....искаме и снимков материал ако може.

# 1
  • Мнения: 8 917
Преди минути приятелка, която е на концерта и която е луда по тях от преди повече от 15 години мисе обади да ги чуя - пееха I Feel you Mr. Green страшен купон се вихри Crazy Crazy Crazy

# 2
  • Мнения: 5 140
Охххххххххх искаххххххх и аззззззззззз на концерта newsm45

# 3
  • Мнения: 5 228
Шаркчицата не я чакайте скоро! Преди малко ми прати sms, че купонът е жесток и че е на осмото небе! Сладкишка.  Laughing

# 4
  • Мнения: 5 140
Нищо тя ще разказва утре.... Wink

# 5
  • Мнения: 5 228
Синеочка, ама Мадона като дойде, ще ходим. Няма да чакаме да ни разказват.

# 6
  • Мнения: 5 140
Първа писта съм , ако трябва палатков лагер ще опъна пред стадиона, или където и да го прави.

ОБИЧАМ МАДОНАААААААА! Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 10 758
Тъкмо излизала от стадиона.Каза че се била набесняла Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 2 003
Тъкмо излизала от стадиона.Каза че се била набесняла Mr. Green
Завиждам Sad...  Днес цял ден ми е свита душата, че не направих всичко възможно.

# 9
  • Мнения: 2 407
ЧАКАМЕ .ако има и снимки екстра...........

# 10
  • Мнения: 2 957
Много,много съм тъжна че не можах да отида Sad Преди малко по НОва Телевизия показаха няколко секунди от концерта и направо ми се дорева.Ще чакам да разказвате как е било...

# 11
  • Мнения: 2 818
Арлина, да не вземеш да си острижеш косата сега, като е омръзнало да си Фукла?  Mr. Green

Преди малко се обадих на мъжа ми, който е там и изобщо не го чух от шума, който в онзи момент беше неопределен.

# 12
  • Мнения: 2 614
ЗАСЛУЖАВАШЕ СИ 15-ТЕ ГОДИНИ ЧАКАНЕ!!!! извинявайте, че го извиках, ама току що се връщам! Мини филмчетата утре, че ще лягам сега!  bouquet

# 13
  • Мнения: 5 140
Не съм единствената, която не можа да направи и невъзможното за да отиде на концерта.

# 14
  • Мнения: 2 407
Давайте инфо моля..

Общи условия

Активация на акаунт