Крем за бюст?

  • 1 244
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 590
Здравейте Simple Smile
Чудя се какъв крем (лосион, гел) за бюст да си взема. В момента отбивам и се опитвам да отслабна, а имам доста за сваляне. Правя специални упражнения, но искам да си взема и някакъв хубав продукт за стягане на бюста. Досега съм ползвала на Чико и на Ейвън. Имат някакъв ефект, но ми се ще нещо по-добро. Затова ако някой е ползвал от долните продукти, моля да сподели впечатленията си.

Yves Rocher – изглаждащ концентрат за бюст
Lierac - BODY LIFT 10 BUSTE
Clarins - Bust Beauty Lotion
Biotherm - Bust Up




# 1
  • Мнения: 65
лиерак определено! скъп но ефикасен. може и на мустела концентрат за бюст-също е страхотен.но без упражнения не може

# 2
  • Мнения: 1 616
Лукчо, нямам впечатления от изброените кремове, но не очаквай чудеса! Продължавай с упражненията, отбивай и отслабвай бавно и бюстът ти ще се запази. Кремчето може да помогне на еластичността на кожата, но не и да замести останалите грижи за бюста. Така че ти си открила вярната посока! Успех!

# 3
  • Мнения: 590
Шушонка, и аз за Лиерак си мислех, но не съм очарована нито от Body Lift 10 , нито от ампулите им за стрии.
Ясно ми е, че без гимнастика не може, ама нещо и за мазане трябва според мен. Иначе за бавното отслабване съм съгласна - най-добре е за бюста. Нимфетка, и отбиването е плавно, но като махнах нощното и кърмата много рязко намаля и веднага виснаха Sad
Бях чувала за някаква диета с овесени ядки, при която бюстът се запазвал newsm78

# 4
razbrah 4e v Nail bar ima edna procedura za povdigane i stqgane na busta.Edna priatelka si go e pravila i e mnogo vpechatlena!

# 5
  • Русе
  • Мнения: 785
Мисля, че козметиката не е толкова важна - и аз като теб съм ползвала Чико и Ейвън, и се колебая какво да взема този път, но определено няма да се хвърлям на най-скъпото. Другото важно нещо са масажите (с масажна гъба под душа - по посока на часовниковата стрелка). На мен като ми поувиснаха след първото раждане, се бях отчаяла, но с крема на Ейвън и тези масажи след няколко  месеца доста се постегнаха...(е, не е като да не си раждала и кърмила, но пак си бяха хубави Flutter) Надявам се и този път да успея  Praynig, и ти пожелавам успех и на теб!

Общи условия

Активация на акаунт