100 ВЪПРОСА ЗА ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ - 22.06.2006, БНТ.

  • 1 025
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 885
За майчинството, детските, проблемите при отглеждането на дете в БГ - 22.06.2006, БНТ.

Очакват се въпроси от зрители на редакционните телефони 943 60 52 и 943 60 24 или имейл 100vaprosa@bnt.bg

Репортерите на “По света и у нас” ще потърсят отговорите и ще подготвят 5-минутни репортажи, които ще се излъчват всеки понеделник и четвъртък веднага след новините в 20:00ч.

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 00:12 от немирница

# 1
  • Мнения: 2 821
Чудесно, но има ли някой доблестта да реши тез проблеми newsm78...колко правителства се смениха...и как Орешарски не дава повече от 170лв. мин.заплата Thinking
Говоренето помага, но не и в този случай.....за съжаление
Журналистите си правят предаванията...керванът си върви...

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Журналистите си правят предаванията...керванът си върви...
За съжаление май наистина е така! Sad

# 3
  • Мнения: 2 070
Ами, ако искате да не си върви така спокойно кервана и да го поразбутаме малко елате на протеста на 1ви юли! Повече по темата - в подфорума за протеста!

# 4
  • Мнения: 1 000
Ами, ако искате да не си върви така спокойно кервана и да го поразбутаме малко елате на протеста на 1ви юли! Повече по темата - в подфорума за протеста!

Това за бутането на кервана ми хареса Simple Smile
а линка е за тези които няма да кажат...... мен не ме интересува
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106880.0

Елате на 1ЮЛИ да побутаме заедно....
за София начало 10:00 Фонтана на президентството
Може да побутате и в Пловдив,Плевен,Бургас,Пазарджик и други градове......стига да се поинтересувате кога и къде Simple Smile

А що се отнася до журналистите....те правят репортажи и предавания по въпроса откакто се намериха шепа МАЙКИ които да сритат първата камила, за да се разбърза

# 5
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Ами, ако искате да не си върви така спокойно кервана и да го поразбутаме малко елате на протеста на 1ви юли! Повече по темата - в подфорума за протеста!

Това за бутането на кервана ми хареса Simple Smile
а линка е за тези които няма да кажат...... мен не ме интересува
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106880.0

Елате на 1ЮЛИ да побутаме заедно....
за София начало 10:00 Фонтана на президентството
Може да побутате и в Пловдив,Плевен,Бургас,Пазарджик и други градове......стига да се поинтересувате кога и къде Simple Smile

А що се отнася до журналистите....те правят репортажи и предавания по въпроса откакто се намериха шепа МАЙКИ които да сритат първата камила, за да се разбърза

Peace
Всички са добре дошли!  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 821
Ами, ако искате да не си върви така спокойно кервана и да го поразбутаме малко елате на протеста на 1ви юли! Повече по темата - в подфорума за протеста!

ами малко ми е далечко.... Thinking
София не е България за съжаление, но ако постигнете резултат Hug

гледах предаването по БНТ....много слабо ...не че тази ТВ има силно предаване, но да ми отговарят някакви специалисти с предварително подготвени отговори Crossing Arms....

# 7
  • Мнения: 1 975
  bouquetЕЛАТЕ БУРГАСКИ МАМИ НА 1 ЮЛИ ПРЕД ПАНТЕОНА ОТ 10-12h. НЕКА ТОЗИ ПЪТ ДА СЕ СЪБЕРЕМ ПОВЕЧЕ ХОРА, ТА ДАНО НИ ЧУЯТ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт