Кой какво сервира снощи.... кой какво ще готви днес?

  • 27 461
  • 564
  •   1
Отговори
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Снощи тиквички и шопска салата, днес пиле на грил

# 1
  • София
  • Мнения: 2 530
Печени чушки в доматен сос.
От утре аз на диета- другите да се оправят кой как може.

# 2
  • Мнения: 386
Снощи шопска салата,печено пиле и пресни картофи.
И като гледам и днес ще си имама за ядене.Само мисля да направя тортата с рулата за десерт.
 Mr. Green А пък килограмите незнам................ #Cussing out

# 3
  • Мнения: 4 546
снощи - сърца-кремвирши, днес най-накрая  смятам да направя кюфтетата с кисело мляко, че отдавна съм им хвърлила око  Laughing

# 4
  • Мнения: 793
Снощи Риба плакия, таратор и едно нещо което стана за хвърляне, ама не си признавам  Confused Embarassed Wink

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Снощи тиквички и шопска салата, днес пиле на грил
Аз приготвих тиквички за днес, но се чудя как да ги приготвя. Ти как ги направи?

Снощи вечеряхме боб-чорба със салата от домати и краставици.

# 6
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
 Рени, класика в жанра мила........пържени  chef

# 7
  • Мнения: 793
Аз приготвих тиквички за днес, но се чудя как да ги приготвя. Ти как ги направи?


Защо не стъргани!?! обожавам ги с колбас и сирене  coolcool

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз приготвих тиквички за днес, но се чудя как да ги приготвя. Ти как ги направи?


Защо не стъргани!?! обожавам ги с колбас и сирене  coolcool
Още седят пред мен и се чудя какво да ги направя. Не ми се пържат... Как се правят настъргани с колбас и сирене?

П.С. Приготвих да ги готвя Laughing

# 9
  • Мнения: 793
Още седят пред мен и се чудя какво да ги направя. Не ми се пържат... Как се правят настъргани с колбас и сирене?

П.С. Приготвих да ги готвя Laughing
Настъргваш тиквичките на ренде на едро, към тях прибяваш нарязан на ситно колбас и настъргано сирене, слагаш подправки/ копър, чесън и т.н./ 1 лъжица брашно 1 яйце объркваш всичко като кайма и го слагаш в тавичка да се пече. Ако не искам нещо месно може само сирене и кашкавал, а другия вариант е ако не искаш колбас- кайма  Hug 

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Настъргваш тиквичките на ренде на едро, към тях прибяваш нарязан на ситно колбас и настъргано сирене, слагаш подправки/ копър, чесън и т.н./ 1 лъжица брашно 1 яйце объркваш всичко като кайма и го слагаш в тавичка да се пече. Ако не искам нещо месно може само сирене и кашкавал, а другия вариант е ако не искаш колбас- кайма  Hug 
Мерси, ще го пробвам Peace

# 11
  • Мнения: 1 117
На мен снощи готвенето ми се размина - хапнахме навън  Laughing
Но за довечера съм си наумила да спретна една мусака - тукашна- форумска Wink
Обожавам този форум - измислянето на вечерята вече не ми е сложно  Mr. Green Hug

# 12
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Зелен фасул - снощи, за днес - пържени тиквички. Преди два дни купих за да ги пълня, но се престарах с кг и днес ще ги употребя

# 13
  • Мнения: 1 182
Снощи хапвахме панирано филе от бяла риба с картофено пюре-днес ще хапваме миш-маш Peace

# 14
  • Мнения: 2 609
вчера- скумрия с лук и доматен сос и бисквитена торта, но бяхме на РД и остана за днес Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт