С какво ви забавлява бебчето?

  • 986
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Хайде мами, кажете кой е най-новият номер на наследничето Simple Smile, сигурно има нещо на което много сте се смяли.
Моето бебе например, когато види някой да се прозява срещу него, се усмихва, защото си мисли, че му се усмихват Laughing. Ама с най-голямата усмивка се усмихва! Laughing

# 1
  • Мнения: 5 391
На този етап-с лъчезарната си беззъба усмивка Laughing

# 2
  • Мнения: 2 821
като пусна музика започва да се друска Mr. Green

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
В момента и моито детенце малкото като чуе музика започва да танцува и  пее. Laughing

# 4
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
най-новият номер на кики е да язди кон/баща й/ Laughingсега само като го види започва да се клати и да бабосва

# 5
  • Мнения: 1 860
 Най-новото е да си подава крачето между решетките на леглото, за да го гъделичкам. newsm53

# 6
  • Мнения: 678
Баща й е много игрив и вечер преди баня я слага на спалнята и започва да играе .Щрака с пръсти с разперени ръце и тя милата се мъчи да го имитира и започва едно крещене.

# 7
  • Мнения: 8 917
С какво ли не Heart Eyes Всеки, но абсолютно всеки ден измисля нещо ново, с което ни разсмива. Най - вече с повтарянето на думички. Вчера яде череши и цялата омазана до ушите и прилича на вампирче, понеже са от тези цапащите, но пък много сладки, и доволна с една 12-зъбна усмивка казва "черекииии", което трябва да значи "череши" Mr. Green. И понеж всеки дени ма нещо ново и измества старото, съм започнала да й водя дневниче, в което й преразказвам какво прави  Mr. Green Ето и част от него - от вчера:

На гърненцето си ходиш вече почти редовно – когато и да те сложим, винаги се “отчиташ”, а ако има и ако понякога си казваш “акооо, акоооо”. След което като те вдигна от гърненцето или ти сама станеш и започнеш да си пляскаш, понеже всички като си свършиш работата там където трябва – т.е. в гърненцето, ти ръкопляскаме, за да знаеш, че си добро детенце, което знае за какво служи гърнетоJ))))))))))))))
Много смешно показваш как караш кола. А първият път като разбрах всъщност какво си правила не можех да престана да се смея. С инхалатора – спрей,който бе разглобила и в едната ръка държеше едната част, а в другата –останалата, си ги движеше нагоре – надолу и правеше “ъъъъъъъъ”. Искрено се учудих и те попитах заинтересована “Гери, какво е това?”, а ти “Колааа” и с голямата усмивка до ушитеJ)))))))))) Оттогава знаем, че така имитираш как тате кара колата и много се кефиш, че дори и ръмжиш. Много си забавна, миличкаJ))))))))))))
В момента си в някаква фаза на отрицанието, през което преминават явно всички дечица и на всяко нещо като те питаме ти отговаряш дъблокомислено “мммннееее”, което трябва да значи “нееее”J)))))))) И така с татето ти се смеем :
-   Гери, искаш ли вода ? /между другото на “водата” казваш “додаа”J)))/
-   Мнннеее.
-   Гери, искаш ли да ходим оттатък?
-   Мнееее.
-   Гери, искаш ли мляко? – след което следва единственият по-различен отговор
-   Плякоооуу, плякооуууJ)))))))))))))))))))))




и т.н.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 268
като пусна музика започва да се друска Mr. Green


 и Кико така прави dance

# 9
  • Мнения: 1 559
  Най-новите ни номера са:"Как прави кончето?" и следва имитация - цъкане с език; "Дай ам" - бута ми нещо в устата, повтаря думичките, които знае, ако му ги казвам  няколко пъти (и ако няма нещо по-интересно да го разсейва) - "мама, ам ам, та та, те те, ба ба,де де", научи се да дава "пляс" (удря ме по ръката") и да казва чао (знае,че е "чао", но още не го свързва със заминаването на някого). А най-много обича да удря всевъзможни неща едно в друго - голям смях пада тогава Mr. Green
   От няколко дни се научи като иска да папа, да ми се бута под блузата, много е трогателно като се сгуши в мен:mrgreen: дано да няма възмутени  Wink

# 10
  • Мнения: 8 917

   От няколко дни се научи като иска да папа, да ми се бута под блузата, много е трогателно като се сгуши в мен:mrgreen: дано да няма възмутени  Wink
Гери е същата Mr. Green Не виждам причина за възмущение Rolling Eyes Mr. Green

# 11
  • Мнения: 590
Коронният му номер е това движение, http://youtube.com/watch?v=C8rjr4jmWd0  особено ако имаме гости,добре ги забавлява.На клипчето не е той просто движението е същото

# 12
  • Мнения: 1 559

   От няколко дни се научи като иска да папа, да ми се бута под блузата, много е трогателно като се сгуши в мен:mrgreen: дано да няма възмутени  Wink
Гери е същата Mr. Green Не виждам причина за възмущение Rolling Eyes Mr. Green

 То и аз не виждам, ама знае ли човек - хора всякакви, стомаси всякакви - някой по-чувствителни от други Wink Малко грубичко се изказах, ама понеже тази сутрин една майка нещо недоумяваше как оставям дребоса "да прави каквото си иска с мен", та може да не е единствената

# 13
  • Мнения: 1 559
manel,интересно движение - танцува си детето, люлее се Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 860
Коронният му номер е това движение, http://youtube.com/watch?v=C8rjr4jmWd0  особено ако имаме гости,добре ги забавлява.На клипчето не е той просто движението е същото
И Габи правеше това движение за веселбата на гостите и не само. Ако знаеш как се смях със сълзи на линка дето си пуснала... Party

Общи условия

Активация на акаунт