останало мляко в устата на бебо?

  • 483
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 962
Охх незном как точно да го обясня,но-ние сме на АМ,та когато храних малкия видях в устичката му останало мляка оп преди,или поне аз така си го обяснявам-а си давам водичка след всяко хранене за до си изплакне устичката та въпроса ми е какво да правя за да не остава такова нещо и имали някаква опастност?Извинете ме за объркания пост,но и аз незнам как точно да го обясня,благодаря ви предварително за отговорите

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Не се притеснявай! Може просто беб4о да се е оригнал още веднъж след като си го сложила да легне или просто да е преял и малко мляко да се е върнало. И аз виждам млекце понякога, но важното е да не повръща и да спи на една страна  Wink   Peace

# 2
  • Мнения: 962
Ох благодаря за успокоението!
Аз го слагам винаги на една страна да спи но той се обръща по гръбче така му е най удобно можеби  Simple Smile

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Ако само се мести по гръб, навивай някаква завивка на руло и я слагай зад гръб4ето да го подпира и лежи на 1 страна. Има и специални възглавни4ки по магазините, но и завивката върши работа  Wink

# 4
  • Мнения: 8 917
Ако само се мести по гръб, навивай някаква завивка на руло и я слагай зад гръб4ето да го подпира и лежи на 1 страна. Има и специални възглавни4ки по магазините, но и завивката върши работа  Wink
Peace С възглавничките ще се справите. Не се притеснявай Peace

# 5
  • Мнения: 1 037
А ти сигурна ли си ,че е мляко.Винаги ли преди да го нахраниш виждаш бяло в устичката му?
Може наистина при оригване да се е върнало млекце и това да е!Колко е голямо детето ти?Извинявай,ама аз като на разпит-зададох ти хиляди въпроси  Wink

# 6
  • Мнения: 962
Мони е на 1 месец
Ами веждамго едно такова бяло и предполагам че е мляко,друго какво може да е?Да ще трябва да му слагам навета завивка че да седи на една страна

# 7
  • Мнения: 4 392
Мисля,че не е мляко.Това,което виждаш са едни налепи,не си спомням вече как се казват точно.Питай педито,за по-сигурно,но аз ползвах Дактарин гел и се оправи с две намазвания.Моята тогава беше на кърма.Не знам дали се получава и от АМ.

# 8
  • Мнения: 1 037
Това е млечница(не поставям диагноза де Wink)-гъбички,които се причиняват от застоялото мляко в устата.Върви на преглед при педиатъра на детето и ще ти изпишат лечение.

Общи условия

Активация на акаунт