SMS вълна

  • 2 967
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 376
Ха сега момичета!
Нека да се поровим в мобилните телефони и всяка да напише последния SMS,който е получила. Whistling

А кой ви е любимия такъв? Flutter

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Последният е за пропуснати разговори.
Нямам любим есемес.
Много съм скучна Tired

# 2
  • Мнения: 781
Последния: Здравейте, станете 10 изпратил sms, вмомента сте 8, опитайте отново за да спечелите.
А любимият ми е от непознат номер: Обади ми се да видиш как ще те излижа.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 105
Вашата прима беше заредена с 1.00 лв. Текущ баланс 1.25 лв.  Crazy

Иначе имам  и "Честит рожден, Стийм! Бъди себе си, чувствай се обичана да си здрава и усмихната и ..т.н. и Повечко парички в CASH! Късмет, човече!" => от един приятел за рождения ми ден, кефи ме!

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 12:05 от hey_ya

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Новият ми номер е......
Рени

# 5
Миналата година посред нощ(около1.00ч.)"Вече сме четирима малката е висока  52 см.  и тежи 3.800кг."-от приятелката ми-разплаках се, защото е извън страната

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
Вашата прима беше заредена с 1.00 лв. Текущ баланс 1.25 лв.  Crazy
същото Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 569
"Разкажи ми как ще ме изчукаш" - базикам се.

Последния смс ми е от мтел - 1088 - поздрави приятел, вицове и хит музика от студио 88

Любим смс нямам, но едни от най-милите са когато съм навън и жена ми ми пише "Ще си гушна бебка. Премести я после."

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 10:37 от deja pere

# 8
  • Мнения: 1 860
 Последният беше от О2, че съм си получила белзплатните минути. А любимият ми е от една приятелка, но е много личен за да го споделя. Hug

# 9
  • Мнения: 3 334
последният е от сестра ми "включи бойлера" Grinning

# 10
  • Мнения: 52
Последни sms,който получих беше от братовчетката ми-пише,че не иска да ме вижда никога повече smile3505

# 11
  • София
  • Мнения: 587
Последният, от една приятелка - покана за кафе , а любимият ми смс е от мъжът ми - едно стихотворение , написано за мен!

# 12
  • Мнения: 1 462
Проверявам...  последният неизтрит е:

"Mersi, sukroviste. Ne go priemam kato podigravka, prosto ne znam zasto, no tiq dni sum dosta dokachliva, izvinqvai! Lipsvash mi, strahoten moi!"

Първият е:

"ne.ne namerih otcheto nito po telefona,nito v cyrkvata."

Най-ценният ми го изтрих по изрично настояване на подателя.  Гласеше нещо такова: "Не знам как възприемаш нещата, но много държа на приятелството ни, запомни го!"

не, нее, най-ценният ми е:
"Ako ostanesh s men (bez znachenie dali kato priqtel ili gadje) ti obestavam NIKOGA da ne sujalqvash za tova! Obicham te mnogo...na vsichki ezici!"

или пък:
"Pepi,nqma da uspeq v 13.Neka byde v 14 ? Pluvaj poveche.ha-ha."

или пък:
"Hej,krustnik,da znaesh che na tozi svjat imash edin dobyr-dobyr prijatel,na kogoto vinagi mozhesh da razchitash.I tova sym az razbira se! :)"

или пък:
"4ESTIT ROJDEN DEN. POJELAVAM TI UM, ZDRAVE I KWSMET. VSI4KO OSTANALO E FUNKCIA NA TIA TRITE NE6TA. DA SI MNOGO 6ASTLIV I VSI4KI OKOLO TEB. VESELO PREKARVANE."

или:
"Chestit rojden den na ednoto ot dvete nai-cenni sustestva v tvoq jivot! Pojelavam mu nai-veseloto detstvo, nai-interesnite igri i nai-sladkite bonboni!"

--

Защо ви е страх да пишеше, че обичате и ви обичат?

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
"Русия, Украйна, Румъния, Гърция, Сърбия, Бейрут, Кан, Монако" - питах един приятел в кои държави е бил.

# 14
  • Мнения: 2 040
Последния е от 122 .. <M Tel>Svetovnoto po football zapo4na! Stani chast ot igrata .....  Laughing

Иначе аз не обичам да пращам смс-и, а и докато го напиша, 5 нормални разговора мога да проведа ...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт