моля,кажете ми нещо по този въпрос

  • 655
  • 1
  •   1
Отговори
здравейте.моето детенце е с диагноза АБКМ.на диета е,но нещо пак се обърка.от вчера започна да ака като пребит жълтък-само два пъти за целия ден.в главата ми се върти,че може и да е претоплена,но незнам.някой може ли да ми каже нещо по въпроса.вече хептен се побърках

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
В библиотеката на нашия форум има статия за алергията. Там ги има и симптомите. Моето дете също има тази алергия. Къд 2 години нещата отшумяват, успокой се. Но за по-голяма сигурност поне звънни на джипито. Сега се сешам, че е възможно не само кравето мляко да даде реакция, а и млечните съставки в разни продукти. Някои бисквити са с  мляко на прах, аз четях постоянно съставките на бисквитки, кексчета, солети, кашите дори, бебешките. Ние бяхме на кърма и фризопеп в началните месеци и като поотрасна - Нан НА. В дебелите книги пиша, че към козето мляко децата с АБКМ не проявяват реакция, но моя син и от козе сирене се изриваше. Алергията към кравия белтък понякога е крастосана и към соевия белтък. Така че, ако пиете Фризосой, пробвай с нещо друго, не се доверявай на това, че го дават за хранене при вашата алергия. Това се сещам, ако имаш въпроси, пиши ми на лични.

Общи условия

Активация на акаунт