разкодиране на телефон NOKIA 6280

  • 1 190
  • 6
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 154
Някой може ли да ми каже дали може да се разкодира този телефон тук в България, до сега където и да питам ми казват че не може и че единственно във Сърбия може да се разкодира, но срещу скромната сума от 150 Е  #Crazy
До сега съм попадала случайно във форуми за JSM-и , а сега когато ми е много необходимо не мога да намеря да попитам и там, спомням си и че тук в нашия форум някой предлагаше услуги за разкодиране,но с търсачката не мога да го открия.
Ще съм благодарна на всички, които ми помогнат с инфо  как да го разкодирам  Hug

# 1
  • Мнения: 1 028
Изпревари ме ей,тъкмо щях да пускам същата тема за тоя телефон,и мен това ме интересува ще следя темата с интерес.И  на нас същото ни казаха,че нам кой си ги събирал и ходел до Сърбия.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 154
 pavlina77  найстина кофти работа, ей така сега седи и украсява секцията  Sad
все пак се надявам някой да се включи с информация или поне да даде линк на някой  по- посещаем форум за JSM-и за да попитам там Hug

# 3
  • Мнения: 56
Y_a_n_a , откъде си купила апарата и къде са ти отговорили, че не може да се разкодира? - в сервиз или нещо друго?

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 154
f706wjr  апарата ми го пратиха от Испания,  мъжа ми обиколи почти всички сервизи в Бургас, и в Стара Загора пита, а аз снощи открих форум на НОКИА и от там нищо, за сега само Сърбия е като вариант, но нещо много парички искат Sad

# 5
  • Мнения: 56
По принцип мъжът ми се занимава с такива работи, така че ще изчакам до довечера да ти види информацията и ще ти пиша после какво е казал "експерта" Peace

# 6
  • Мнения: 1 028
Яна ти казваш,че 150 Е ви искали,пък на нас ни казаха,че един от Русе ги събирал,като най-малко трябвало 50 тел да занесе и ги носел в Сърбия да ги разкодират като за цялата работа взима 80 Е,като 30 освтават за него,прай сметка тоз кви пари кърти.А този тел. пък от Италия го домъкнаха.

Общи условия

Активация на акаунт