Гордо пъчиме кореми, към ОКТОМВРИ без проблеми

  • 16 198
  • 269
  •   1
Отговори
  • Мнения: 382


    Из "Вашето ново БЕБЕ. Наръчник за употреба"

    Преди влизане в експлоатация:
    Ако това е Вашият първи БЕБЕ-модел – няма поводи за паника, запазете спокойствие! Всеки може да усвои основните стъпки на употреба за няколко дни и скоро ще сменяте памперси и ще подготвяте посреднощтни шишенца с мляко, все едно, че никога не сте правили нещо друго! Всъщност след седмица или две ще се сдобиете с чувството, че сте прекарали целия си живот с тези дейности.
    Много късмет с Вашият нов Бебе-модел – и нека Бог да бъде милостив с Вас!

    Разопаковане и влизане в употреба:
    За разопаковането и влизането в употреба на Вашият нов БЕБЕ-модел спешно се препоръчва намесата на опитен занаятчия (Лекар и/или Акушерка), тъй като съществува реалната възможност от появата на усложнения при премахването на опаковката, нуждаещи се от незабавната намеса на компетентното лице.

    Очаквайте продължението в следващия брой...


    ОКТОМВРИЙКИ 2006, както следва:

    1.
    • rosi 78 - втора бременност, 27 г.
    • stefi go - Варна, първа бременост, 27 г.

    2.
    • kandry - София, първа бременност, 34 г.
    • oska - София, първа бременност, 34 г.

    3.
    • Ма4о - София, втора бременност
    • Yany - София, втора бременност, 26 г.
    • tsvetomira petkova - Плевен, първа бременност, 26 г.

    4.  
    • Хера - Стара Загора, първа бременност, 29 г.
    • Mery red - Варна, втора бременност
    • Angela - София, трета бременност
    • T-e-D-d-y - Виена, втора бременност, 26 г.

    5. 
    • mi6ka82 - Свищов, първа бременност, 23 г.
    • vilian - Пловдив, втора бременност, 38 г.
    • MA6INKA - Кюстендил, втора бременност, 26 г.
       
    7. 
    • РС (коте) - Варна, първа бременност, 28 г.
    • куки - София, втора бременност, 26 г.
    • chopi-6 - Русе, първа бременност, 32 г.

    8.
    • Flores - София, първа бременност, 27 г.
    • Eli_gu - Пловдив, първа бременност-26 г.


    9.
    • илияна сърталанска - Русе, 29 г.
    • AIR - Пловдив, първа бременност, 26 г.
    • mimita - Велико Търново

    10.
    • Nessa - Хамбург, първа бременност, 30 г.
    • galentese - Пловдив
         
    11.
    • Марлийс - Швабско, първа бременност, 29 г.

    12.
    • stefy - София, втора бременност, 24 г.

    13.
    • Gallea - Пловдив, 30 г.
    • mariia_ - първа бременност

    15.
    • ^buba^ - Карлово, втора бременност, 27г.
    • Ory - втора бременност
    • antoana - София, втора бременност, 30 г.
    • diangi - Пловдив, втора бременност


    16.
    • villi - София, втора бременност, 28 г.
    • kryc kryc - Русе, първа бременност, 25 г.
    • iv-pif - София
    • ver4e - София, 30 г.
    • pshesh - Пловдив, първа бременност, 28 г.

           
    17.
    • rusavelka - Варна, втора бременност
    • no.n.ka - първа бременност, 26 г.

    18.
    • KaliMa - Варна, първа бременност
    • tarlej4e - София, първа бременност, 25 г.
    • anaYili - Благоевград

    19.
    • Venda - София, втора бременност
    • Lana2004 - втора бременност
    • sisi 2000 - Асеновград, първа бременност, 20 г.

    20.
    • friki - Мадрид, първа бременност, 28 г.
    • Герганна - Сливен, първа бременност
    • Марчето - у тях, втора бременност, 23 г.
    • Sa - Пловдив, първа бременност, 29 г.
    • bilingam - първа бременност, 28 г.
    • remi - втора бременост
    21.
    • mimetka
    • evelinar - София, първа бременност, 23 г.

    23.
    • barabana - София, първа бременност, 29 г.
    • miki m
           
    24.
    • mignonne - София, 30 г.
    • susi_n  
    25.
    • tani83

    26.
    • Djesi - Хасково
    • princesata
       

    27.
    • milena - Варна, втора бременност
    • isipisi76 - Франкфурт, първа бременност, 29 г.
         

    28.
    • веничка - София, първа бременност, 24 г.

    29.
    • Леля Зеля - Варна, първа бременност, 26 г.
    • ROXYTO - Варна, първа бременност, 27 г.
    • vesita - втора бременност

    30.
    • kala678 - първа бременност, 27 г.
    • mira sm - София, първа бременност, 27 г.
    • rosy ross - София, трета бременност, 27г.
         

    31.
    • Den - Пловдив, 28 г.
    • KikiNiki - София, 32 г.
         

    3.11
    • Lily - 31 г.

    7.11
    • Vesseto s - София, втора бременnост, 31 г.

    13.11
    • ZLATNA - Ботевград


    Октомврийки в снимки   
    Потребител: octomvri
    Парола: 2006

    Ние сме  72

    Очакваме 71 (мамите с близнаците да се обаждат Wink) 

    От тях 14  и 23 останалите 35 са


    Всичко започна така:

    И след това продължи така:
    има ли майчета за октомври 2006
    хайде на отчет октомври 2006
    октомври се задава от далече, сърцето на бебока бие вече
    кротка везничка или буен скорпион - октомври 2006
    пролетта дойде с цветя и птички - с нетърпение очакваме ОКТОМВРИ всички
    Леви, десни към ОКТОМВРИ с песни
    Жегите започнаха навред давайте с коремчета напред - ОКТОМВРИ 2006
    Сладко бебче хубавее, ОКТОМВИЙКА дебелее...


    Сайтове с имена:
    http://www.bg-mamma.com/site/content/category/9/19/59/
    http://margaritta.dir.bg/azbuchniik/01A.html
    http://www.biberonbg.com/info/izbor_na_ime.htm
    http://www.zadecata.com/index.php?page=0_3_1
    http://stratsimir.exsisto.com/names/
    http://www.angelfire.com/ca6/ivayla/bgnames.htm
    http://www.imena.hit.bg/


    Примерен списък за раждането
    Примерен сак за родилното


    Предложения за новИ темИ:
    Лятото горещо е на прага, времето към ОКТОМВРИ се скъсява.
    Октомврийски мами засмени чакат своите бебочета
    Октомврийска мама аз да стана - радост най-голяма.
    Лятото ще е без моренце, но ОКТОМВРИ ще съм мама с детенце! - Air

    [/list]

    Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 11:49 от Nessa

    # 1
    • Мнения: 382
    Ето ни новата тема Simple Smile. Пускам я и преди да я украся с нови джинджифилки, че сме преизпълнили квотата в старата тема. Сядам я мисля каква да я мацотя Wink

    Кандри, извинявай слънце, копирала съм грешната картинка...то нали от бързане и деменция...

    # 2
    • Мнения: 67
    Здравейте моми4ета,и аз да се разпиша в новата теми4ка.
    Неса сигурна сам 4е ще е прекрасна и 4е ще я украсиш божествено.
    Ние сме ве4е на линия,нямахме нет два дни и ужасно ми липсвахте,каката ми беше много зле с висока температура и лоша кашлица,така 4е пазете се 4е грипа е лош и коварен,но се оправяме ве4е.
    Мами как сте с килцата-аз сам +7 Embarassed и се 4увствам много добре,беб4о ме ритка по цял ден ,водим диалог rotfImbo Joy hahaha аз му говоря и го галя а то ме ритка отватре в знак на сагласие hahaha.
    А с покупките как сте аз си пазаря малко по малко 4е и с този пуст ремонт  #Crazy newsm78 направо се побарквам а и не му завиждам на нашето татенце каталясва милия.
    Ох мами моят корем е станал огромен и най-ве4е остар имам 4увството 4е расте с минути или секунди ,аз така и не сам ка4ила своя снимка но при парва вазможност ще сложа.
    Леля Зеля как е плажа аз още не мога да се пристраша да отида а и тази моита госпожица все намира кога да се разболее.
    Хеи Варненски мацки хаиде да си спретнем една мини срещи4ка не се излагаите хайде да се организирамееееееееееее,ще 4акам отзиви.
    ЦЕлувки от нас  bouquet smile3525 newsm51  love001

    # 3
    • Мнения: 793
    rusavelka- плажа е там където беше и миналата година  smile3534 Престраши се няма да съжаляваш, въпроса е че аз ходих веднъж за 2 часа най много, от тогава все нещо става и не стигам до там  Twisted Evil

    И аз съм за среща  Hug

    Неса успех, ама съм сигурна че ще справиш повече от блестящо  Peace

    # 4
    • Мнения: 1 671
    Здравейте, хайде и аз да се разпиша в новата темичка. Несса, много хубава е станала. Поздравления!   bouquet
    Снощи концерта на Депеш беше страхотен. Бебо кротуваше в корема през цялото време, а аз се бях размазала от удоволствие. С татито застанахме на хубаво място - хем да се вижда, хем да не ме блъскат. А и колко познати видях. После се чувствах страхотно, ама като се прибрахме и си видях леглото, моментално си легнах и заспах.
    А докато сме били на концерт са ни откраднали тасовете (май така се пише newsm78) на 4-те гуми!  #Cussing out Гадове! Ама не си го слагам много на сърцето - то и без това се губят и няма особено смисъл от тях.
    Хайде аз отивам да си наливам мозъче в главата.
    Лек ден и много  Hug от мен!

    # 5
    Привет и честита да ни е новата темичка  bouquet,
    сигурна съм Nessa,че ще я украсиш много добре.
    А коремчетата сега наистина ни растат страшно бързо,явно бебковците си хапват добре и си разширяват къщичката.Сладурчета. newsm32Пък и риткат много активно.
    Rusavelka радвам се ,че вече се чувстваш добре.Явно сега трябва да се пазим много,особено в това променливо време.Искам да те питам този антибиотик който си пила-оспен,какво ти каза доки,не е ли вреден за бебо.Май и на мен ще ми се наложи да го пия,защото съвсем ще углошея.
    Лек и хубав ден от нас newsm51

    # 6
    • Мнения: 67
    Гале,мила не се притеснявай изобщо ОСПЕНА които пих е напално безвреден за бебо  и доки и гинеколожката ми казаха 4е е безвреден за беб4о сащо така ми казаха като довод 4е и бебо ве4е е голям дефакто сме в по-големите месеци ,вредно би било ако сме в 3 или4 месец,защото тогава се градят органите и функциите им  така 4е споко пии го безвреден е и барзо да се оправяш
    Леля Зеля аз знам каде е плажа мила аз го навестявам само след 19.00 4еса -по хладното за по една бири4ка с рибка Party Crazy но ми е много топло за пе4ене на плажа

    Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 11:46 от rusavelka

    # 7
    Благодаря ти Rusavelka,сега съм по-спокойна и най -накрая  може би ще си върна слуха Simple Smile

    # 8
    • Стара Загора
    • Мнения: 7 356
    Здравейте и от нас bowuu
    Несса страхотна тема...браво  bouquet Заслужаваш да ти изпратя една баничка с бозичка от тука Mr. Green
    Мише това с бученето на ушите може да е свързано с нисък хемоглобин. Това го четох в една от кножките си. Ти скоро пускала ли изследвания?
    Днес сутринта понеже не усетих бебчо и реших да легна по гръб и докато ме ми се обади да не мърдам. Да ама по гръб взех да се унасям....и такъв къч получих чак корема ми отскочи Mr. Green Погалих корема и бебчо и съм доволна вече Flutter
    При нас времето днес е задушно...не пече слънце ама си е задух Crossing Arms
    Лек ден и целувки Heart Eyes

    # 9
    • Мнения: 278
    Айде и аз в новата тема, много сладка със зайците!

    Ами rusavelka, какво да ти кажа за килограмите, това ще ми е драма до края явно, не мога да разбера от какво се качват, сега пък като е жега, гледам да ям много таратор и диня и череши,а когато ям хляб той винаги е черен, пълнозърнест... обаче вече съм +8!!! Последните 3 седмици съм качила 3 кг, ако продължавам така направо не ми се мисли. Ще питам докторката за съвет като си дойде от отпуска.

    Лек и усмихнат ден от мен!

    # 10
    • Мнения: 793
    Леля Зеля аз знам каде е плажа мила аз го навестявам само след 19.00 4еса -по хладното за по една бири4ка с рибка Party Crazy но ми е много топло за пе4ене на плажа

     ами кажи че си от нашата партия beer  cheers  beer
    аз за какво мислиш ходя на плаж  Mr. Green
    Хера още такива преживявания  Hug 

    веничка- сестра ми каза че има един месец ,ама нали съм заплес забравих кой беше, че и от въздуха се пълнее Peace

    п.с. нега видях новите снимки, Хера ако това е у вас, ще ме прибереш ли, за неопредлено време  ?!?

    Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 15:01 от Леля Зеля

    # 11
    Здравейте мами!Виждам, че тук има мамита отдругия форум.Това е чудесно!  Joy Не знам дали трябва регистрация за тук, така, че ако някоя от вас ми обясни стъпките, за да мога и тук да се появявам от време на време.Благодаря предварително! Rolling Eyes

    # 12
    • Ботевград
    • Мнения: 2 289
    Здравейте и от нас!
    Прекрасна темичка, страхотни сте, както винаги!
    А и зайчетата са сладички!  Hug
    Прегръдки и целувки от две госпожици - аз и бебо!
    Момичета, малко да се оплача, много зле ми влиаят жегите, а все още не съм напраднала като Вас ..., ако не ме побъркат жегите, тотално ще ме побъркат роднините ми ... сега всички са ми сърдити!
    След като разбрах, че бебо ще е момиченце, споделих с тях за името, което сме избрали с мъжът ми ...и това ми беше последната грешка! Сега ми се сърдят, защо не съм била щяла да кръстя бебето на тях?  newsm78 Имате ли подобни проблеми, бъркат ли Ви се и на Вас, моля Ви кажете, как да се справя вече, че ми писнаааа!
    Обичкам Ви и Ви благодаря, че с тази прекрасна темичка ми повдигнахте настроението!

     tarlej4e , регистрирай се, стъпките са лесни и всичко е описано, като кликнеш на регистрация просто попълваш празните полета с твоите данни!
    След това изчакваш на посоченият от теб e-mail ще ти пуснат код за активация просто кликаш върху него и влизаш във форума с новото ти име и парола! Лесно е много   bouquet

    # 13
    • Мнения: 5 178
    ЗЛАТНА ние името го оставяме за накрая.. , че и у нас май ще има екшън май накрая на съседа и толкоз

    # 14
    • Varna
    • Мнения: 333
    Здравейте момичета
    Неса страхотна страничка .
     Аз само чета ли чета и ви се радвам колко много пишете.
     Моето бебе ще е момиченце .
    Неса, ако може да ми сложиш розово зайче, като имаш време.
    Вече съм качила 8 кг. Направо се чудя как дебелея като ям предимно плодове и зеленчуци. Какво ще стане до края незнам .
    Последните ми изследвания са добри , с изключение на хемоглобина. Сега си хапвам цвекло . Малко е гадничко, но поне не го повръщам. Аз все още повръщам от време на време.
    Започнаха да ми се подуват и краката. Ако някои знае лек да каже.
    Златна и моята майка ми направи изречение за името. Малко  се поскарахме. А аз даже не съм избрала име / мъжа ми каза аз да избирам - първото е на баща му /, само си мислех да е на баща ми . Евентуално Стела. Ако не ми дойде нещо друго наум сигурно ще се казва така.  При съвети как да си кръстя детето казвам да си родят те и да си го кръщават както искат. Детето си е ваше и ще се казва както решите вие със татито. Не обръщай внимание на роднините. 
    Русавелка и леля Зеля  ако правите среща свиркайте.

    Общи условия

    Активация на акаунт