Тези хормони ме побъркват

  • 1 652
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 225
Побърквам се от честата промяна на нстроенията ми, не ми остава много до края,но аз самата себе си немога да понасям.
Вманиачила съм се,че мъжа ми постоянно гледа другите жени (въпреки, че не изглеждам зле дори в деветия месец, качила съм 8 кг. до момента и фактически имам само корем).Опитвам се да сдържам емоциите си но не винаги успявам,знам че и на него не му е лесно.
Лошото е че той не винаги разбира че това са моментни изблици, които ще отминат.Избухлив е и аз съм доста емоционална и често всичко се превръща в голям скандал.Едва издържам вече, вие чувствали ли сте се грозни докато бяхте бременни.

# 1
  • София
  • Мнения: 7 029
Хайде спокойно. Поведението ти е съвсем нормално, аз не съм се чувствала грозна, но виж дебела, качих 13 кг и влязох в родилния дом 63 кг. Непрекъснато се изнервях от всичко, но пък егоизмът ми беше в апогей, ама изобщо не съм се притеснявала дали мъжът ми заглежда други жени, вълнувах се единствено от себе си. Така че смело напред и не се заблуждавай, че когато сме бременни и съответно по-едрички, мъжете ни се юрват да търсят други жени, по-скоро ще отблъснеш човека до себе си с поведението си, отколкото с фигурата, а след скандали от този род, баланса в семейството трудно се възстановява. Сигурно си много сладка бременна мацка, леко раждане и късмет!  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
Да добавя само нещо - не забравяйте, че мъжете също са хора и те не по-малко са стресирани от промяната в живота, която ги очаква. И те имат своите страхове и притеснения, макар, че по-рядко и по-сдържано ги споделят.

Не бъдете егоисти и се поставете на тяхно място, бъдете търпеливи, както, вероятно са и те. Аз поне се старая... Simple Smile

# 3
  • Мнения: 55
Аз се чувствам по същия начин,много ревнувам мъжа си,а преди не беше така ooooh!Относно килограмите-качила съм бая,вече 18 кила,и не мога да си гледам дебелите крачка и голямото дупе...Ама все се успокоявам,че скоро,след като се роди малкото,ще си отслабна и пак ще стана фина мацка Peace
Буни много правилно е обяснила нещата,направо и мен си ме успокои Hug

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Спокоино и аз бях така нервна .Не съм го ревнувала но постоянно недоволствах от нещо . Като ти гледам лентичката малко ти остава. Laughing

# 5
  • Мнения: 1 701
Вчера ходих на поредния видеозон и док ми каза, че бебето не се е обърнало и да си измислим дата за секцио преди термина /между 1 и 15 юли/...  Confused Няма да изпадам в подробности през колко настроения преминах - депресирах се, въодушевих се, смях се с глас и сълзи и ревах кат дърта магарица около 1/2 час.... newsm45 Тва хормоните са отвратително нещо!


# 6
  • София
  • Мнения: 225
Буни много правилно е обяснила нещата,направо и мен си ме успокои Hug[/b]
[/quote]
И мен също и аз не съм била така преди да забременея, определено съм на моменти

# 7
  • София
  • Мнения: 225
Лошото е че другите не те разбират и го приемат лично и че едва ли не си най-злобната жена на света.
Мразя ги тези хормони. #Cussing out
Отразява ли се всичкото това на бебето, аз доста си поревах през тази бременност, казват че  прекалената емоционалност се отразява зле на бебето.

# 8
  • Мнения: 4 806
да, така казват, ама едва ли може да се докаже. Така че, не си ги мисли тези работи, а гледай по -ведро на нещата, които ти се случват.
Малко е останало от бременността, а после пак има - хормони, притеснения за мъничето и всякакви емоционални предизвикателства. Затова се казва "бременност" от "бреме" и жените сме орисани да се справяме с всичко това. Най-добре е, да се приемат нещата такива, каквито са и живота става по - лек

Повече усмивки Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 225
Баба ми казва < женско да не се роди >. А пък аз две ще имам и те да минават през тези мъки, какви са ни толкова греховете на жените незнам newsm78................

# 10
  • Мнения: 1 860
 Грозна и дебела не се чувствах през бременността и аз като теб качих само 10 кг и имах само корем. През повечето времне обаче бях кълбо от нерви, постоянно се карах с някой или за нещо и си ревях на общо основание. ooooh! Съвет да се справиш това състояние не мога да ти дам, просто търпение му е майката.  Hug

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 12:30 от nana_cool

# 11
  • Мнения: 4 621
Аз също бях доста изнервена през бременността, особено първите месеци.Все се дразних от нещо и се карах за нещо....сигурно съм била ужасна Sick Не съм се чувствала нито грозна нито дебела, по скоро вече ми беше некомфортно с големия корем Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 7 091
Побърквам се от честата промяна на нстроенията ми, не ми остава много до края,но аз самата себе си немога да понасям.
Вманиачила съм се,че мъжа ми постоянно гледа другите жени (въпреки, че не изглеждам зле дори в деветия месец, качила съм 8 кг. до момента и фактически имам само корем).Опитвам се да сдържам емоциите си но не винаги успявам,знам че и на него не му е лесно.
Лошото е че той не винаги разбира че това са моментни изблици, които ще отминат.Избухлив е и аз съм доста емоционална и често всичко се превръща в голям скандал.Едва издържам вече, вие чувствали ли сте се грозни докато бяхте бременни.

Ехееее, ти ако кажеш, че си дебела, какво да кажем ние с гайдите както  беше  приказката  Mr. Green Sunglasses Първата бременност качих 22 кг, втората до момента 11 кг. Определено изглеждам като слон Simple Smile, но честно казано не се притеснявам въобще. Мъжа ми ми показва, че за него съм достатъчно привлекателна, както и че по-важно е бебето в мен да е добре, а не колко килограма съм качила сега.
Към края на бременността хормоните са страшна работа наистина Simple Smile Аз откакто влязох в 7 месец и мене ме тресат не е истина Simple Smile. Важното е да се усетиш сама и да споделиш на мъжа си и другите близки хора около себе си, а не да очакваш те да знаят ти как се чувстваш. Аз когато усетя, че хормоните ме разтрисат предупреждавам, че съм крива и много да внимават около мен Simple Smile. Така спестяваш на всички отрицателните емоции Simple Smile. Един вид като сигнална лампа.
Хайде малко ти е останало, стискаме палци да нямаш много такива изблици преди да родиш и да се наслаждаваш на спокойно бебче  bouquet

# 13
  • Madrid
  • Мнения: 514
ООО!Това ми е много познато състояние Mr. GreenНаправо си бях ужасна #Cussing outМъжа ми ми каза,че ме е търпял само защото съм била бременна WinkАз по принцип не съм от най-спокойните де,но през бременността  бях много зле EmbarassedЩе видиш,че като родиш нещата ще се нормализират LaughingМного щастие ти пожелавам Party

Общи условия

Активация на акаунт