Нова седмица - 29.11 - 5.12

  • 5 037
  • 73
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 648
Добро утро и успешна нова седмица!
Събота и неделя ме нямаше и не съм видяла поканата на Лали да пише в седмичната тема. Затова сега я пускам аз.
В събота ми дойде, а вчера такъв апетит ме гонеше, че чак ми се гадеше. това дали има нещо общо с това, че пих Дуфастон от 15 до 25 ден? Confused:  Аз обикновенно нямам предменструален синдром, но този път си имах всички признаци -лошо настроение в петък, глад и пр. Чудя се дали Дуфастона няма пръст в това? #2gunfire

# 1
  • Мнения: 4 324
Добро утро  Simple Smile и добре дошли на новите момичета  Simple Smile Разбира се с пожелания да не се задържат дълго тук.

Вени, съжалявам за леката  Imp , но да се надяваме (и разбира се стискаме палци) да си направим по един коледно-новогодишен страхотен подарък  Wink

За дуфастона - нищо не мпга да ти кажа. Но погледно по-долу има една специална тема за това, може пък и да намериш нещо полезно в нея  Wink

wa_wa на кого да благодаря за промяната в мнението ти за диагнозите и доктора, ама човека(чката)  Simple Smile заслужава страхотно да я разцелуваме. Защото ти заслужаваше  #2gunfire , а сега това  Heart Eyes

Лека и успешна седмица на всички

# 2
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Утре съм на контролен преглед след операцията ми от извънматочна, и ви моля да ми стискате палци Flowers Sunflower
Поздрави на всички и много усмихната седмица, изпълнена само с положителни емоции Flowers Four Leaf Clover

# 3
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Diana
Утре съм на контролен преглед след операцията ми от извънматочна, и ви моля да ми стискате палци Flowers Sunflower


Имаш един чифт стиснати палци от мен  Wink  УСПЕХ  fingerscrossed  fingerscrossed

# 4
  • София
  • Мнения: 3 648
Благодаря, но е по-добре, че сега ми дойде, че беше още рано този месец. От другия ще дерзаем.

# 5
  • Мнения: 697
Здравейте,
Тук е чудесен ден Simple Smile има слънчице и не е студено. Чуствам се прекрасно.

# 6
  • Мнения: 3 634
Добър ден и приятен ви слънчев понеделник... Аз съм заснежена, и замръзнала... и трябва да излизам...

Как сте милички??? Наминавам да ви дам кураж и ви прегръщам сърдечно и топло:hug: ... Обичам ви, нямате си представа дори колко много ви обичам...  newsm76  Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 697
За всички които стискат палци на Ва-ва и се притесняват за нея искъм да кажа че тя е добре.  Всичко е минало успешно и тя вече е на път към Враца. Каза че е било с пълна упойка и нищо не е усетила. Сега се чуства добре и даже е в настроение  Wink   Утре каза че ще се появи тук.

# 8
  • Мнения: 3 154
Браво! Радвам се, че всичко е наред! #Milti

# 9
  • Мнения: 4 324
Харесвам понеделниците които започват с хубави новини, а новината от wa_wa е направо чудесна  Simple Smile  Grinning  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

Хайде миличка, сега с нови сили към ПОЧИВКАТА  Sign Exclamation  Simple Smile  Grinning  Simple Smile

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
БРАВО ! Grinning
Чакаме я утре на линия !

# 11
  • Мнения: 4 358
Чудесна е новината за Ва_Ва Grinning

# 12
# 13
  • Мнения: 3 091
Цитат на: Diana
Утре съм на контролен преглед след операцията ми от извънматочна, и ви моля да ми стискате палци Flowers Sunflower
Поздрави на всички и много усмихната седмица, изпълнена само с положителни емоции Flowers Four Leaf Clover

СТИСКАМ ПАЛЦИ!!!

# 14
  • Мнения: 111
добър ден и от мен Simple Smile
А пък аз реших тази седмица да не ходя на дофтори - с други думи да изчакам и да видим какво ще се получи този месец Rolling Eyes  Rolling Eyes  Звучи откачено , но искам да опитам да се успокоя и да видим какво ще се получи......Мъжо е съгласен с мен . Иначе следя много изкъсо овулацията - меря БТ всеки ден в един и същи час #Sniper
Успех на всички тази седмица Heart Eyes  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт