хиперсексуалност при възрастни съпрузи

  • 8 970
  • 43
  •   1
Отговори
Здравейте на всички. Може да ви се струва странно това, което ще напиша, но се нуждая от странични мнения. Женени сме с мъжа ми от 23 години, имаме две деца.  Винаги е твърдял че е хиперсексуален - в момента сме и двамата на 51 години. Не мога да издаржам да правя секс на моите години всеки ден по два пъти. И се изморавам вече и критическата ме тресе. И сматам че е савсем нолмално на моите години и след толкова години брак да се прави секс един път в седмицата. Ако обаче не му задоволавам сексуалните капризи, той или нонстоп мастурбира пред телевизора, или ме заплашва с любовници.  А и имаше такива а аз искам да си забазя брака, тъй като на стари години и двамата се нуждаем един от друг.  Да не говорим че не може нормално да свърши - трябва му поне един час.  А и оная му работа винаги е мека. Но винаги твърди че аз съм виновна, че моаята сексуалност била ненормална. А аз редовно и без проблеми си получавам оргазам.  Ако му отказвам - ще си намери любовница, а не сматам че е нормално да се правя на нимфоманка като не съм. Според мен съпругът ми има сексуални проблеми, но не мога да го накарам да отиде на сексолог.  Какво да правя?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 105
Бром в чая ще реши нещата!

п.п. шегувам се Tired

# 2
  • Мнения: 4 806
не мисля, че точно в този форум ще има кой знае колко съвети. Просто възрастта на  посещаващите го е по - различна, а и по - често проблемите са точно противоположни. И аз не мога да бъда полезна.

# 3
  • Мнения: 8 917
Сипвай му Br Peace Mr. Green Шегичка, макар да има нещо вярно newsm78 Peace

# 4
  • Мнения: 63
Не мисля, че има нещо ненормално, нали имаше една приказка, че мъжете на около 50 карат втори пубертет  Thinking
Но не мисля, че е правилно, да правиш нещо, което не ти идва отвътре, имам предвид, да се правиш на нимфоманка, за да е щастлив или за да не си намери любовница  Naughty
Поговорете заедно по този въпрос и намерете решение, пожелавам ти успех   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 3 064
Щом човесът има мерак, трудно ще го потушиш...

А ако не желаеш да задоволиш мерака му, трябва да се примириш, че той ще търси други начини. Нормално.  Наличието на любовница не значи непременно разваляне на семейството.

Вероятно сексолог може да помогне.

# 6
  • Мнения: 732
Щом човесът има мерак, трудно ще го потушиш...

А ако не желаеш да задоволиш мерака му, трябва да се примириш, че той ще търси други начини. Нормално.  Наличието на любовница не значи непременно разваляне на семейството.

Вероятно сексолог може да помогне.

Абсолютно съм съгласна Peace

# 7
  • Мнения: 4 621
Щом човесът има мерак, трудно ще го потушиш...

А ако не желаеш да задоволиш мерака му, трябва да се примириш, че той ще търси други начини. Нормално.  Наличието на любовница не значи непременно разваляне на семейството.

Вероятно сексолог може да помогне.
newsm10

# 8
  • Мнения: 819
Е наистина не го разбирам това- какво е това сем-во, как ще те заплашва,че ще си намери любовница? Този човек според мен има наистина доста големи комплекси, а и наистина му трябва консултация със специалист. Аз лично не бих търпяла такова отношение  #Crazy
Ами кажи му " добре,намери си! / ако можеш/   Странно ми е как така заплашва точно с това- казваш, че и без това все му е мек и по 1 час се бъхти човека- той вкъщи не се справя / има повече желание,но не и възможност/, пък любовница щял да си хваща!  Shocked  Такива само се хвалят и заплашват, но ако се замслиш - ще му стиска ли да те напусне ?Надали иска да остане  и той сам, л юбовницата няма да го гледа!
Хич не се връзвай на такива смешни провокации, ами бъди на ниво и го върни тоя твоя мъж малко "на земята" ! Peace

# 9
  • Мнения: 742
Е наистина не го разбирам това- какво е това сем-во, как ще те заплашва,че ще си намери любовница? Този човек според мен има наистина доста големи комплекси, а и наистина му трябва консултация със специалист. Аз лично не бих търпяла такова отношение  #Crazy
Ами кажи му " добре,намери си! / ако можеш/   Странно ми е как така заплашва точно с това- казваш, че и без това все му е мек и по 1 час се бъхти човека- той вкъщи не се справя / има повече желание,но не и възможност/, пък любовница щял да си хваща!  Shocked  Такива само се хвалят и заплашват, но ако се замислиш - ще му стиска ли да те напусне ?Надали иска да остане  и той сам, л юбовницата няма да го гледа!
Хич не се връзвай на такива смешни провокации, ами бъди на ниво и го върни тоя твоя мъж малко "на земята" ! Peace

Тъй де. А с това нонстоп онаниране пред тв направо си плаче за специалит.  По два пъти на ден и младоженци да бяхте , пак щеше нагорно да ви дойде.  Laughing  Но определено смятам, че нещо в централната му верига е дало на късо...

# 10
  • Мнения: 1 425
Е наистина не го разбирам това- какво е това сем-во, как ще те заплашва,че ще си намери любовница? Този човек според мен има наистина доста големи комплекси, а и наистина му трябва консултация със специалист. Аз лично не бих търпяла такова отношение  #Crazy
Ами кажи му " добре,намери си! / ако можеш/   Странно ми е как така заплашва точно с това- казваш, че и без това все му е мек и по 1 час се бъхти човека- той вкъщи не се справя / има повече желание,но не и възможност/, пък любовница щял да си хваща!  Shocked  Такива само се хвалят и заплашват, но ако се замслиш - ще му стиска ли да те напусне ?Надали иска да остане  и той сам, л юбовницата няма да го гледа!
Хич не се връзвай на такива смешни провокации, ами бъди на ниво и го върни тоя твоя мъж малко "на земята" ! Peace

Не виждам какво има неясно и неразбираемо тука - човека казал, че секса не му стига и ще си търси любовница. И аз така бих направил при подобен случай. Не го виждам като заплаха - просто като съобщение. Колкото до това дали такива само се хвалят и заплашват - хората си сменят партньорите и на 50 години (това наживо съм го виждал и то точно по същите причини). Най-добрият приятел на баща ми си намери любовница на 50 (като го удари втория пубертет) и след това се изнесе при нея да живее (мацката и тя беше на толкова някъде).
Виж ако му е все мек, не знам дали ще стане в случая, ама намирането явно е възможно.
Според мен 1 авторката може да поговори сама със сексолог по въпроса за мнение, защото тук едва ли ще чуе нещо много полезно. А ако може след това (или още първият път) да отидат двамата на специалист - най-добре.

# 11
  • Мнения: 819
Сменят ги, да в това няма нищо странно. Ама надали причината за това е основно секса ! Ако само сексът куца- той ще си намери любовница без да го разтръбява- така и 2-мата ще са спокойни/ имам предвид да го направи дискретно /  Явно има и други причини за поведението му!

# 12
  • Мнения: 742

Не виждам какво има неясно и неразбираемо тука - човека казал, че секса не му стига и ще си търси любовница. И аз така бих направил при подобен случай. Не го виждам като заплаха - просто като съобщение. Колкото до това дали такива само се хвалят и заплашват - хората си сменят партньорите и на 50 години (това наживо съм го виждал и то точно по същите причини). Най-добрият приятел на баща ми си намери любовница на 50 (като го удари втория пубертет) и след това се изнесе при нея да живее (мацката и тя беше на толкова някъде).
Виж ако му е все мек, не знам дали ще стане в случая, ама намирането явно е възможно.Според мен 1 авторката може да поговори сама със сексолог по въпроса за мнение, защото тук едва ли ще чуе нещо много полезно. А ако може след това (или още първият път) да отидат двамата на специалист - най-добре.

Мъжка му работа.
Типично мъжки реплики. При това типично по мъжки без грам мисъл преди да ги каже.
Дразня се.
Пантер ли си, котка ли, не дразни бременна жена, че ще ти припари под лапите Laughing

п.п. едва ли най-добрия приятел на баща ти е отишъл да живее с  "мацката" само заради едното ебане. И едва ли същият този човек е стоял нонстоп със шпека в ръка.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 819
Представям си ако мъжът ми ми каже, че ще си търси любовница,щото не му стигал сексът! / по-скоро не си го представям! /  Баси наглостта! /извинете за израза / Ами директно ще му покажа вратата и кой откъде е, дет се вика. И това ако е нормално! #Crazy

# 14
  • Мнения: 1 425
Аз си казвам мъжкото мнение за мъжките постъпки, пък авторката ако иска да вярва. За приятеля на баща ми - доста беше луднал на тема секс, не е било това единствената причина, но определено е била една от най-значимите.

Общи условия

Активация на акаунт