Спешно търся човек(от Варна) за пътуване до Истанбул

  • 1 820
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 622

 Пускам тук темата, защото ще я видят най-много хора, естествено  Wink


Преди малко една приятелка ми се обади с оферта да се ходи до Истанбул за три дни. Тръгва се на 29 юни-четвъртък в 20.30ч

Екскурзията е 3 дни, 2 нощувки, прибиране в неделя.Тръгва се от там на обяд. В цената има включена закуска само(като брой хранения)

145 лв. Ако се запише още един човек, цената ще стане 129 лв(нещо такова май беше, забравих  newsm78 )

Така, че ако случайно има любители на екстремното оправане на документи и заминаване, нека пише  Peace

Аз днес ще отида да си платя и да си запазя място  Laughing

 Друг желаещ? Hug

П.С. Мъжът ми не може, няма отпуски  Close

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Бубенце, за има-няма 15-сет кинта струва ли си бързането?
 Grinning

# 2
  • Мнения: 5 622
Бубенце, за има-няма 15-сет кинта струва ли си бързането?
 Grinning

Че как  Laughing

Не е ли по-добре да ги дадеш тези пари за ядене единия ден? Thinking

Може един лев да е, но аванта да е  Joy

Много ми се ще  да намерим още един човек все пак  Peace

# 3
  • Мнения: 5 622


 Айде бе, няма ли желаещи?  Ще бъде готино, предполагам  Wink 
 

# 4
  • Мнения: 10 758
Еми айде, ама като не съм от Варна.....

# 5
  • Мнения: 5 622
Еми айде, ама като не съм от Варна.....

 Тюх, да му се невиди  Close


Аз да си призная малко ме е страх да тръгна сама. Без мъжа ми де Rolling Eyes

Абе не е ли много  прехода с автобус-8 часа  Shocked

От  Варна тръгва, пък ей къде го Истанбул newsm78

# 6
  • Мнения: 6 889
Абе не е ли много  прехода с автобус-8 часа  Shocked

От  Варна тръгва, пък ей къде го Истанбул newsm78

Не знам колко е по прицип пътя, но ние като се връщахме от Истанбул март месец миналата година го направихме към 10-12 часа. Вярно, че времето не беше много хубаво, но и не бяха толкова зле пътищата. Още си спомням как близо до Варна една котка тичаше пред автобуса, представете си с колко е карал.

# 7
  • Мнения: 5 622
Абе не е ли много  прехода с автобус-8 часа  Shocked

От  Варна тръгва, пък ей къде го Истанбул newsm78

Не знам колко е по прицип пътя, но ние като се връщахме от Истанбул март месец миналата година го направихме към 10-12 часа. Вярно, че времето не беше много хубаво, но и не бяха толкова зле пътищата. Още си спомням как близо до Варна една котка тичаше пред автобуса, представете си с колко е карал.

Ей туй ми е много смотано  Close Ще се измъча, то е ясно  Rolling Eyes

Я поне кажи на две на три, ако знаеш де, къде да ходя и къде не (за пазар иде реч), щото за забележителностите ще имаме екскурзвод и ще ходим където ни заведат  Peace

# 8
  • Мнения: 3
Цитат
Я поне кажи на две на три, ако знаеш де, къде да ходя и къде не (за пазар иде реч), щото за забележителностите ще имаме екскурзвод и ще ходим където ни заведат 
В никакъв случай не влизай в джамия Naughty

# 9
  • Мнения: 5 622
Цитат
Я поне кажи на две на три, ако знаеш де, къде да ходя и къде не (за пазар иде реч), щото за забележителностите ще имаме екскурзвод и ще ходим където ни заведат 
В никакъв случай не влизай в джамия Naughty

До колкото знам, то и не може.

А защо?

# 10
  • Мнения: 590
Цитат
Я поне кажи на две на три, ако знаеш де, къде да ходя и къде не (за пазар иде реч), щото за забележителностите ще имаме екскурзвод и ще ходим където ни заведат 
В никакъв случай не влизай в джамия Naughty

До колкото знам, то и не може.

А защо?

Разбира се,че може.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 567
Напротив можеш да влезеш в Джамия в Истанбул. Просто главата ти трябва да е покрита. Аз съм влизала и нищо ми няма  Simple Smile
А по принцип за силно религиозните мюсюлмани жената не е достатъчно "чиста" и затова няма право да влиза в Джамия. Но това е за други държави.

За пазара естествено Капалъ Чарши, но щом сте с екскурзовод, предполагам че ще ви заведат и там. То си е направо забележителност.
Не се отделяй от групата, че Истанбул си е огромен и можеш лесно да се изгубиш.

Приятно изкарване!

# 12
  • Мнения: 590
Капалъ Чарши цените са доста високи,миналата година там златото беше 22 долара грама.Ако ти се влиза в джамия вземи си някакво шалче и просто го наметни на косата.В центъра голямата може дори без шал.Приятна разходка.

# 13
  • Мнения: 5 622
Капалъ Чарши цените са доста високи,миналата година там златото беше 22 долара грама.Ако ти се влиза в джамия вземи си някакво шалче и просто го наметни на косата.В центъра голямата може дори без шал.Приятна разходка.

22$ Ма то това е повече и от тук даже бе!

Щяли да ни водят в някаква златарска фабрика. Там дали ще е по-евтино?  newsm78

Въобще къде ще е евтино питам аз? НЯма да съм с много пари....да си кажа. И без това предложението дойде изневиделица....

# 14
  • Мнения: 6 889
Ей туй ми е много смотано  Close Ще се измъча, то е ясно  Rolling Eyes

Я поне кажи на две на три, ако знаеш де, къде да ходя и къде не (за пазар иде реч), щото за забележителностите ще имаме екскурзвод и ще ходим където ни заведат  Peace
Ами ние ходихме да търсим плат за роклята ми и доста такива магазини обиколихме, но предполагам, че те не те вълнуват Wink Иначе се бяхме сдобили с разни брошури (от хотела), набелязвахме си търговски центрове, качваме се в таксито и му показваме къде искаме да отидем. Конкертно кое къде се намираше изобщо не помня. Май не ти помогнах особено newsm78

Общи условия

Активация на акаунт