Афти в устичката

  • 425
  • 3
  •   1
Отговори
Момичета имали ли сте такав проблем.Сина ми е на 2 мес. и постоянно тарси нещо да си мушне в устата(ръце,ръкави,завивки)В резултат от това по езичето има афти или габички.Рано е за зъбки, но тои много се плюнчи и търси жсе нещо да лапа.Педито ни изписа ФУНГОСТАТИН да мажа устичката.Ако някои са имали такав проблем моля кажете как по-бързо да мине.

# 1
  • Мнения: 4 806
по - бързото минаване е с лекарство. За съжаление не знам за това, което си дала, как действа. Но непременно взимай бързо мерки, че моята изкара такава инфекция и беше голям тормоз. Започнаха да й кървят венците, престана да яде... а сега е важно добре да се храни бебчо. Прочети внимателно листовката. При нас мазането беше проблем, понеже беше достатъчно голяма, за да не дава. Не помня лекраството, но знам, че вече го няма по аптеките,

# 2
  • Мнения: 8 917
Може да го омазваш и с Хексорал - като вода за уста е, но не знам за съвсем малки бебенца дали става newsm78 Гери си беше направила абцес от тикане на какво ли не в устата си и с това се оправи Peace

# 3
  • Мнения: 1 353
ами ние мазахме с дактарин ама нашето беше соор(млечница)пак вид гъбички но мажи и прави това което казва педито Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт