Надуваем диван

  • 2 633
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 216
Исках да попитам, ако някой е ползвал ето такъв диван да сподели мнение дали е практичен: http://www.telestar.bg/core/view_produkt.php?produktId=198, значи искаме да си вземем подобно нещо за хола, тъй като не ни се дават много пари, защото жилището което ползваме е временно. Но пък от друга страна не е много сигурно колко още ще живеем в него може и 3-4 години...та приемам всякакви мнения...Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 8 917
Изглежда много удобно....но не бих си го купила.... Rolling Eyes

Така ще е по-добре, нали?




Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 14:56 от The Sun

# 2
  • Мнения: 1 881
Не знам дали ще издържи 3-4 години. Надувамите неща не са трайни, а ако имате и детенце, което да скача по тях... newsm78...Ооо, видях лентичкта, имате си терминаторче, не скача ли по мебелите. У нас това е основно занимание на госпожицата... Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 14:50 от Небесна

# 3
  • Мнения: 282
На мен ми изглежда много практично Peace

# 4
  • Мнения: 742
като му гледам цената, чак толкова евтин не е - 200 лв за надуваем дюшек? А и не ми изглежда удобно- постоянно трябва да го покриваш с нещо, тая гума едва ли е приятна на допир. По-добре си вземете нещо 2ра употреба.

# 5
  • София
  • Мнения: 985
Абсолютен боклук е тоя диван. Даже боклук е меко казано. Наши познати си го купиха , като им идват гости да има къде да ги слагат да спят. Е, ние имахме честта да спим първи на него. Спане беше доста силно казано. Изобщо не е стабилно , само леко да се мръдне човек и почва да се клати цялото. Абе много лоши спомени имам от този диван.

# 6
  • Мнения: 8 505
Защо не си вземете матрак?До 200лв ще си намерите със сигурност.

# 7
  • Мнения: 216
Изглежда много удобно....но не бих си го купила.... Rolling Eyes

Така ще е по-добре, нали?






Благодаря ти  bouquet  bouquet  bouquet
Не ги умея аз тези работи Embarassed

# 8
  • Мнения: 216
Защо не си вземете матрак?До 200лв ще си намерите със сигурност.

Диванче ни трябва, не да го използваме за спане.

# 9
  • Мнения: 8 917
Изглежда много удобно....но не бих си го купила.... Rolling Eyes

Така ще е по-добре, нали?






Благодаря ти  bouquet  bouquet  bouquet
Не ги умея аз тези работи Embarassed

Няма за какво - един бърз курс - като гледаш снимки и искаш да ги сложиш тук кликваш на снимката и се осведобяваш за адреса й с Препъртис - последната опция на менюто - или въобще трябвада завършва адреса на снимката jpg, след това я слагаш между таговете и готово Peace

# 10
  • Мнения: 216
Изглежда много удобно....но не бих си го купила.... Rolling Eyes

Така ще е по-добре, нали?






Благодаря ти  bouquet  bouquet  bouquet
Не ги умея аз тези работи Embarassed

Няма за какво - един бърз курс - като гледаш снимки и искаш да ги сложиш тук кликваш на снимката и се осведобяваш за адреса й с Препъртис - последната опция на менюто - или въобще трябвада завършва адреса на снимката jpg, след това я слагаш между таговете и готово Peace

  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 306
Добре изглежда,но ако наистина ви трябва диванче,по-добре си вземете диванче!Това е моето мнение.Моя приятелка има такова,каза,че било доста голямо и неудобно,защото заемало много място/това е според нея/Тя си го купила за гости,ама..."в квартирата ни 3-ри на 2-ва" Whistlingи така си седяло,сгънато някъде.Но ако имаш излишни пари-купувай смело!А и малко кофти ми се струва,че ще изглежда,седи ми като вид походно легло Rolling EyesА за застилане си мисля,че ще е също неудобно,плъзгащо...А лятото,на жегата да седнеш на него по голички крачета Sick!ММмисли мъдро

# 12
  • Мнения: 3 880
И аz не бих сложила такова неЩо в хола си, оЩе по_малко пък на такава цена. Ако искате диван купете си диван, това чудо е неЩо zа временно полzване, а не zа всекидневна употреба. Ние имаме надуваем матрак zа гости (INTEX- на доста по_ниска цена от таzи), ако трябва да се полzва няколко вечери последователно по някое време трябва да му допълня въzдух, zаЩото твърдостта се променя (т.е. омеква) и ако някой се zавърти по_към края на леглото рискува да се намери на zемята Laughing Иначе дъЩеря ми много скача по него, когато е надут, но не му се е отраzило zле Simple Smile
Огледайте се zа неЩо втора употреба Щом не искате да е скъпо и няма да го полzвате дълго...

Общи условия

Активация на акаунт