Разбрахте ли, че ни отсвириха за олимпиадата?

  • 2 015
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 821
Кофти
Но разбира се те хората пак не са преценили, че сме най-подходящата кандидатура Crazy
В смисъл вина у нас няма....Лечева каза, че въпреки всичко сме най-добрата кандидатура #Crazy...абе пак се осрахме и подвихме опашка...разбира се и пари нема... newsm78

# 1
  • Мнения: 4 806
не мисля да съжалявам за което... Simple Smile
по - хубавото е, че Денкова и Сталийски решиха да продължат.

# 2
Кофти
Но разбира се те хората пак не са преценили, че сме най-подходящата кандидатура Crazy
В смисъл вина у нас няма....Лечева каза, че въпреки всичко сме най-добрата кандидатура #Crazy...абе пак се осрахме и подвихме опашка...разбира се и пари нема... newsm78

еми жалко..

# 3
  • Мнения: 5 622

 Не се учудвам изобщо.

# 4
  • Мнения: 3 569
http://topsport.ibox.bg/news/id_1840014591
http://topsport.ibox.bg/material/id_780781586/#clist


Аз се радвам. Пак някой мошенник щеше да си напълни гушата с няколко хиляди евро. Не сме дорасли за такива мероприятия. Като нищо щяхме да се провалим.

# 5
  • Мнения: 1 462
А кого избраха все пак?  Алжир ли?

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
е кой е този смешник, който е очаквал друго пък?
да не би да има такива наивници?
силно се съмнявам да има чак такива наивитети

# 7
  • Мнения: 3 569
Отсяват ги още. няма спечелил.

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Отсяват ги още. няма спечелил.

ти ли се надяваш? Crazy

# 9
  • Мнения: 2 821
Останаха три града...Сочи, Пьончанг (Република Корея), Залцбург (Австрия). Казаха, че Путин е налял 9-12 милиарда долара в Сочи Crazy
 
 

# 10
  • Мнения: 3 569
Отсяват ги още. няма спечелил.

ти ли се надяваш? Crazy

На нищо не се надявам. Казвам, че все още не са решили къде ще се проведе олимпиадата през две и четиринайста.

# 11
  • Мнения: 2 332
Останаха три града...Сочи, Пьончанг (Република Корея), Залцбург (Австрия). Казаха, че Путин е налял 9-12 милиарда долара в Сочи Crazy
Да залагаме ако искате кой град ще спечели? Аз залагам за... Пьончанг (щото не го бях чувала преди Wink ).

# 12
  • Мнения: 6 902

На нищо не се надявам. Казвам, че все още не са решили къде ще се проведе олимпиадата през две и четиринайста.

Мда, догодина някъде по това време ще вземат решение.

# 13
  • Мнения: 1 462
Отсяват ги още. няма спечелил.

ти ли се надяваш? Crazy

На нищо не се надявам. Казвам, че все още не са решили къде ще се проведе олимпиадата през две и четиринайста.

А, що бе Пере, кво против имаш да си домакин на Олимпиадата 2014? Joy

# 14
  • Мнения: 1 072
Залагам на Сочи. Отдавна не са се провеждали големи спортни събития в Русия.

Общи условия

Активация на акаунт