господари на ефира

  • 2 029
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 584
гледахте ли ги снощи, даваха за тази фирма херба лайф, за съжаление не можах да гледам първата част, снощи беше продължение, с преснимана карта на жената изтеглили 4000лв. ако сте го гледали дайте повече инфо, и това ли се оказа поредната пирамида

# 1
  • Мнения: 4 546
хербалайф, до колкото знам, са забарнени в повечето от "цивилизованите" държави. но пък тук защо да не си процъфтяват  Confused

# 2
  • Мнения: 495
да, пирамида са, ходих на две техни сбирки, отдавна беше, търсех си работа Cry
първо измъкват квито могат от теб лични данни Sunglasses
после ти казват, че са ти оказали благоволението /?!/ да станеш дистрибутор на техните продукти Shocked
и ако станеш - ще ти дадат подаръци, за теб де Simple Smile
ти се съгласяваш с много плам в очите Laughing
следва "уточнението", че ти трябва да си ги платиш тези същите подаръци Thinking
които са някакви боклуци от рода на "стрит конски косъм" за "изчистване на токсините и освобождаване място в тялото за позитивна енергия от Космоса" Sick
на повече сбирки не ходих Money

# 3
  • Мнения: 1 150
някакви боклуци от рода на "стрит конски косъм" за "изчистване на токсините и освобождаване място в тялото за позитивна енергия от Космоса" Sick


 hahaha hahaha

# 4
  • София
  • Мнения: 11 116
И аз едно време ходих на една такава сбирка, заприличаха ми на сектанти и се ометох за нуила време !

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
  Два пъти съм попадала на техни обяви за работа, само че често НЕ КАЗВАТ, че са те,а като отидеш и почнат да говорят, става ясно. А и обявите за работа им са разпространени под най-различна форма, така че да не ги познаят.Измама е това, бягайте далеч no

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
То че е пирамида е ясно отдавна.
Също както Цептер, Рейнбоу и разни подобни.

Само не разбрах..банката от която са изтеглили парите коя е, че да ида и аз с 1-2 преснимани карти...

# 7
  • София
  • Мнения: 11 116
То че е пирамида е ясно отдавна.
Също както Цептер, Рейнбоу и разни подобни.

Само не разбрах..банката от която са изтеглили парите коя е, че да ида и аз с 1-2 преснимани карти...

Биохим

# 8
  • Мнения: 819
Такива " схеми " вече са ми познати-преди време присъствах на няколко сбирки на клуб ГАЛАКСИ - СЪЩИТЕ СХЕМИЧКИ, СЪЩИТЕ ЛЪЖИ! Сега май са в затвора!

# 9
  • София
  • Мнения: 11 116
Такива " схеми " вече са ми познати-преди време присъствах на няколко сбирки на клуб ГАЛАКСИ - СЪЩИТЕ СХЕМИЧКИ, СЪЩИТЕ ЛЪЖИ! Сега май са в затвора!

А дано  Naughty

# 10
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

Супер:)
Хайде сега да си залепите личните карти на мониторите да ги снимам...и после ще пращам картички от Хаваите....мммммммммммм...........

# 11
  • София
  • Мнения: 11 116

Супер:)
Хайде сега да си залепите личните карти на мониторите да ги снимам...и после ще пращам картички от Хаваите....мммммммммммм...........

Готово ! Тегли ! Щедра съм ...  Laughing

# 12
  • Мнения: 4 546
То че е пирамида е ясно отдавна.
Също както Цептер, Рейнбоу и разни подобни.

Само не разбрах..банката от която са изтеглили парите коя е, че да ида и аз с 1-2 преснимани карти...

Биохим
което ми е зключително странно, защото преди около месец исках да тегря заем от там и се оказа, че въобще не е толкова лесон, камо ли само с лична карта да отидеш  Naughty

# 13
  • Мнения: 2 180
Преди година мъжа ходил на интервю за консултант към Суис Инвестмънт -пак на принципа мулти левъл.Та там работата бе да намираш клиенти, които да инвестират парите си в швейцарски банки и фондове и им се обещава възвращаемост до 40%. Rolling Eyes
Той не повярвал на нито една дума, но сглупил да си даде копие от личната карта и подписал /както разбрах по-късно/ граждански договор.
Аз се развиках, обясних му за измамите с лични данни и на другия ден си прибра гражданския договор и копието от личната карта от фирмата.
Още треперя дали няма да са съумяли да направят копия на копията и да са регистрирали фирма на негово име или нещо друго да са измислили.
Моля се да няма последствия от тази глупава грешка. Praynig

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

Супер:)
Хайде сега да си залепите личните карти на мониторите да ги снимам...и после ще пращам картички от Хаваите....мммммммммммм...........
може да отидем в циганската махала. там с/у 10лв всеки си дава личната карта

Общи условия

Активация на акаунт