Дъжд от ЮЛСКИ бебета вали- време е и своето да гушнеш ти!

  • 13 543
  • 294
  •   1
Отговори
  • Мнения: 502
     
 

Нашите бебета са вече 11(9:2)

.   Мария
                                                             на мама зайко от Стара Загора, 2,050кг, 43см, термин 07.07

.  Нора
                                                             на мама pastel от Видин, 2,750кг, 50см, термин 03.07

.  Йоанна                    
                                                            на мама RAVIA от Димитровград, 2,750кг, 49см, термин 02.07

.  Сиана                  
                                                            на мама Красимира/Artful от Варна, 2,700кг, термин 09.07

.  Мартин                  
                                                            на мама jam, 3,100 кг, 50 см, термин 10.07

.  (Мая)                  
                                                            на мама evi4 от Пловдив, 2,810кг, 48.5 см, термин 11.07

.  (Виктория)                  
                                                            на мама vilimili от София, 2,450кг, 46 см, термин 16.07

.  (Ева)                  
                                                            на мама KetiK от София, 2,650кг, 48 см, термин 16.07

.  (Весела)                  
                                                            на мама yolk от София, 3,300кг, 50 см, термин 03.07

.  (Калоян)                  
                                                            на мама pearly от София, 2,700 кг, 47 см, термин 08.07

.  (Киара)                  
                                                            на мама amerie от София, 3,850кг, ... см, термин 06.07



Термини
   
                  Mama Pisana          23 г.  София, първо бебе sling, "Света София", София
                  sirena                     27 г.  Русе, първо бебе sling
                  suzi_a                  34 г.  Варна, трето бебе  sling

                  sugar_lady          27 г.  Ямбол, първо бебеsling

                  didi_81                  25 г.  Видин, първо бебе  sling
   
                  синео4ка_                  27 г.   София, първо бебе sling
                  Гейзамау                  20 г.  София, първо бебе  sling
   
                  didi_p                     33 г.,  второ бебе   sling
   
                  welldone                  27 г.   София, първо бебе sling, Шейново, д-р Ненов
                  Veli_M                     26 г.  Бургас, първо бебе   sling
                  N_A_N                    25 г.  Карлово, първо бебе   sling
                  taliq                        23 г.  Варна, първо бебе   sling
                  Ренито                  24 г.  Бургас, първо бебе sling
                  Tizija                     30 г.   Варна, първо бебе sling, секцио - Майчин дом- Варна,  д-р Станева
     
                  coccinella                28 г.   Варна, първо бебе sling, Майчин дом - Варна при д-р Сариев
                  eti_31                     32 г.  Русе, второ бебе   sling         
     
                  Sparky_7                           Ловеч, първо бебе sling
                  yanac                           26г,  първо бебе sling
     
                  tydy          26 г.,  Варна, второ бебе sling
         
                  Anta  sling
                  temptation              26 г.   София, първо бебеsling
                  asibe                                          sling
   
                  Emmilly      27 г.  Варна, първо бебе sling, МД- Варна, д-р Яков
   
                  WinnieThePooh      29 г.   USA, първо бебе sling
                  Silvia_N      23 г.   Варна, първо бебе sling
   
                  ivka76                    29 г.   София, първо бебе slingШейново
                  anichka5                    първо бебе sling
                  embo                         първо бебе sling
   
                  popova                    21 г.   Враца/София, първо бебе sling, МД-София, д-р Манчев
                  Eli83                    23 г.   Пловдив, първо бебе   sling, Oкръжна болница, Пловдив
                  agne6a                    28 г.   Варна, първо бебе  sling
                  lorena                  30г.  София,  второ бебе  sling
   
                  Didito_                    27 г.   София, първо бебе  sling
                  Mimi_iv                    24 г., първо бебе  sling
                  nike                         31 г., първо бебе sling
                  delfinche                  23 г.   Пловдив, първо бебе sling
                  varvara                   първо бебе sling, МД - София, др. Дяволов
                  Дани_Бани                 25г.,   Бургас, първо бебе  sling
 
                  ивИчка                   30 г.   Варна, второ бебе sling
                  pipi       26 г.  Казанлък  sling
                  vike                         30 г. sling
   
                  red_heart                  26 г.  Стара Загора, първо бебе sling
                  biboshka                   29 г.   София, първо бебе  sling
                   plamebg                             Пловдив, първо бебе  sling
   
                  maxin                            София, първо бебе  sling, Св. София, секцио, д-р Б. Ташков
                  didkapan                        Варна, първо бебе sling
       
                  prascho         38 г,  Сoфия, първо бебе   sling, МД, София, секцио
                  IVAIA            26г, Варна, първо бебе sling, АГ- Варна, д-р Николов
                  Nanny          27г, София, първо бебе sling
     
                  kali_25         25 г.   Стара Загорa, първо бебе sling
                  luba_rizova         31 г.   Пловдив, първо бебе, ВМИ - Пловдив sling
                  delux69         37 г,  Сoфия    sling, МД- София
     
                  morskasirena         30 г.   Варна, второ бебе   sling
                  Стечи                                 София, първо бебе sling
                  BuNNy                                 Варна, второ бебе
sling
                  fin                                31г., Пловдив, второ бебе sling
       
                  slonche                    27 г.   София, първо бебе  sling
                  galya_G                   29 г.   Варна, първо бебе sling
                  Pingwina                  31 г.   София/Варна, второ бебе sling, Майчин дом,  Варна, д-р Д. Станева
                  Dreamy_world         27 г.   София, близнаци sling  sling, "Света София", София
                  daniela77                           sling, секцио,"Торакс" - Пловдив при д-р Даскалов
                  Kalina Jivkova               Варна, първо бебе sling
                  radostjoy                 33г. Пловдив/ Истанбул, първо бебе  sling
                  Pollie                 36г. София, първо бебе  sling
                  LotosD                 sling

                  daniela                   32 г.   , първо бебе   sling
                  valche            25 г., първо бебе   sling
                  Vera_25            25 г., Стара Загора, първо бебе   sling  
       
                  Nadejda                  30 г.   Варна/Германия, първо бебе   sling
                  Galateya                 32 г.   София, първо бебе sling, ІІ градска, София
                  jorjito                      27 г.   Варна, първо бебе  sling, Окръжна болница-Варна
                  fiona                         23 г.   София, първо бебе    sling       
       
                  IvelinaM                 25 г.   София, първо бебе     sling,Окръжна болница, София
                  sue2003                 30 г.   София, първо бебе
  sling
       
                  zvanche                   31 г.   София, първо бебеsling "Света София", София
                  shushka                   23 г.   първо бебе sling
                  desi_p                      26 г.   второ бебе  sling
                  didka25                    25 г. София,  първо бебе sling, Шейново
                  Narina                    Бургас,  първо бебе sling
     
                  dew                         29 г.   Смолян, първо бебе sling
                  kelly                         22 г.   София, първо бебе sling
                  4ervenokoska         28 г.   Добрич, първо бебе sling
                  poli_                        32 г.   Стара Загора, първо бебе sling
                  gery_to                  31 г.   Испания, първо бебе sling
                  Soleada                   29 г.  Бургас, второ бебе      sling
       
                  beni812001            24 г.   София, първо бебе   sling,Шейново                 
                  lala                         30 г.   Варна, второ бебе sling, Майчин Дом - Варна, д-р Яков
                  valshebnica            29 г,  София, първо бебе sling, Св.София - планово секцио при д-р Б.Ташков или д-р Григорова   
                  merry_lu                                      второ бебе  sling
                 
 


Общо:
 
100  preggo   очакват 101  baby_neutral
До момента
44  sling  : 35  sling
другите сa изненада   Laughing
 

Най- много бебета са с термин 25.07.2006 (10  baby_neutral)
По 6 бебета очакваме на 7, 16, 17 и 30.07.2006


Снимки:
Нашите бебета  newsm74
Ехографски снимки
Бъдещи родители
Коремчета
Сватби
Батковци и каки
Покупки
 
За добавяне на нови снимки:
 
http://snimka.bg/login.php
 
Потребител:  julskibebeta
Парола: 072006

 

Заглавия на бъдещи теми:
 
а.) Мила мамо, календара бавно се мени, през ЮЛИ ще ме гушкаш ти!
б.) Момиченце или момченце, ЮЛСКО бебче, ти си моето късметче!
в.) Няма радост по-голяма, от тази да станеш ЮЛСКА мама!
г.) Юли бебе се задава,и в корема на мама ритници раздава!
д.) Красива принцеса или смел юнак носим  в своя Юлски тумбак!
e.) Юлска мамо хей ме на, през корема ти подавам я краченце, я ръка!
ж.)Ние сме мами и правим магии - в коремите юлски чудеса малки крием!
з.) ЮЛИ месец ще сме двама, аз тогава ще съм МАМА!
и.) Май вече отминава,ЮЛСКО бебче наближава!
й.)Слънцето вече пече ли пече, а времето все по-бързо тече!
к.)Сега не спим и мислим и мечтаем,че през ЮЛИ с бебчо ще се запознаем!
л.)След ден, два, три юлско бебе ще гушкаш ти.
 

АЗБУЧНИК на българските лични имена
 
 
Какво да носим за родилното (примерни списъци от форума)

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=99643.msg1789351#msg1789351
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=100043.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3376.0

Покупки за бебето (списъци и съвети от форума)

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=85493.msg1476382#msg1476382
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=88808.msg1547134#msg1547134
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=83730.0
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/613/63/



Последна редакция: чт, 29 юни 2006, 17:27 от Nadejda

# 1
  • Мнения: 1 298
Ето ме в новата тема.Нека да започва дъждът от бебчета в нея.   kyllmg  Joy Joy   
Наде    coolcool
Ако някои има време и желание прилагам адрес с начини на дишане,релаксация,самохипноза по време на раждане.На мен ми беше интересно  yes
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=98119.0;all

Последна редакция: чт, 22 юни 2006, 16:22 от Ренито

# 2
  • Мнения: 55
Да ни е честита новата темичка!Наде,отново си е smile3521Дано да я запълним само с хубави новинки,да се раждат много и здрави бебчета.  love001

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 newsm44хоп и аз в новата тема.Наде за пореден път newsm51
дано да я напълним с много нови бебета  newsm32 newsm32 newsm32

# 4
  • Мнения: 433
Честита ни нова темичка Grinning
Дано само по-голямата част от' дъжда" не се извали още през юни,че както е тръгнало... ooooh!
Какво става с родилите мами,само Равия се появи,а другите...?!

# 5
  • Мнения: 313
привет в новата ни темичка!
дано всяка от нас да си гушне по едно здраво бебенце скоро  Praynig

много съм доволна от себе си... цял следобед се ровя из интернет и най-накрая съставих за моето съкровище "моят татко дневник през първата година". включила съм полезни съвети за татковци как могат да участват активно в отглеждането и възпитаването на бебето от неговото раждане до първата му годинка... и разбира се, да помагат на майката  Laughing
ако някоя от вас проявява интерес мага да й го изпратя по е-мейл.

лека вечер!
 Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 512
Честита ни нова темичка, Наденце  bouquet
Аз вече съм готова с всичко и искам да раждам. Тежи ми, а и бебо вече е достатъчно голям, ако го износя до термина (или пък повече) сигурно ще родя слонче #Crazy
Днес бях на тонове, бебо както винаги само чака да сложат слушалката и се разигра newsm32
Много усмивки и галки по коремчетата Hug

# 7
  • Мнения: 166
Честита нова темичка, предчувствам, че ще я запълним само с хубави вести!!!
момичета, искам да ви попитам на вас мерят ли ви таза и каква е стойността за препоръчване на секцио? Thinking

# 8
  • Мнения: 1 341
Хайде и аз в новата темичка!Само с хубавки новини да я запълним!
НАДЕ   bouquet както винаги нашата темичка е най-красивата!
Аз също ще раждам нормално,дано няма усложнения  Praynig Искам и аз вече да си гушкам бебчето,а да не говорим,че в тези жеги просто не издържам.Почти постоянно съм в банята...или да пишкам,или пък да си взема поредния душ!!!
Рени,много е интересна темичката,която си дала,за нетрадиционните техники при раждане...не бях я срещала преди това!
Лека и спокойна вечер!

# 9
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Здравейте, мили момичета!
  Отново поздравления за Надето!   bouquet  bouquet
  Аз да се оплача - имам темрелатура. Утре ще ходя на гинеколог, съмняват се ,че има проблем някакъв след раждането , а и дископатията ми се е обострила следродово. Момичета, пазете се!!!!
  И преди раждането и след това! Трябва да сте здравички за да гледате и се радвате на бебоците!
  От нас много целувки и прегръдки!  Hug
  varvara,може ли да ми го пратиш на майла  Praynig Благодаря!

# 10
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Честита нова темичка- нека завали дъжд от здрави, сладки и послушни бебчовци! Hug baby_neutral Praynig
Наде   bouquet

Днес ходих да си взема изследванията и не мога да разбера как на едното ми показва, че албуминът ми се е повишел от 39.1 на 40.5, което е добре, а при другото изследване на количеството албумин в урината показва че губя белтък Tired... и затова трябваше да постъпя още тази вечер в болница за наблюдение, но се оказа че дори и да ме приемат чак утре сутринта ще ми правят каквито и да било изследвания и затова ме пуснаха да си ходя, но утре в 8.00 трябва да съм там Tired... не ми се иска да оставам много и да приспивам в болницата... Sad
Дано всичко е наред! Praynig А и вече започва много да ми тежи и днес даже имах няккви болки ниско долу... Shocked
Сори, че започнах темата с не много добри новини...  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 653
Суперни е темичката!
Да ви се похваля , днес вече и количка си имаме, в събота едни приятели ще ни дадат техния кош  за новородено, че е почти новичък, а столчето за кола иначе още от сега си го сложихме(то е съвместимо с количката).толкова съм щастлива.Магазина е близо до нас и ние си я добутахме до вкъщи- таткото я бута- толкова беше щастлив!

Варвара, аз бях купила една книга"Радостта да съм татко" и нащия татко като прочете там че автора, някакъв амриканец, беше писал, че докато гали нежната кожа на детето може леко да се възбуди и отрече всякакви такива съвети.Но с удоволствие бих разгледала твоя дневник- щом ти си го избрала , значи не е такав аглупост
имейла ми е petya5q@gmail.com Благодаря предварително!

Диди, аз нали съм от Видин и преди няколко години като си ходих и ме препяза корема- отидох на болницата(беше през ноща) и ми казаха- ами то това е апандисит, но и да останете сега няма кой да ви оперира! Shocked- май им е редовен номер.
Ами не знам какво ти е точно, защото не разбирам, но сигурно ще има и вариант да си лежиш у дома.Стискам палци всичко да си е наред! PraynigСамо не се притеснявай!

# 12
  • Мнения: 335
Честита нова темичка-да се запълни  с бебчета
аз днеска бях на консултация гледахме се на видеозон бебчо е добре тежи около 3.100и 3.200 имам 1 сантиметър и половина разкритие имам си и контракции но не са болезнени освен че днеска много ме заболя кръста,но за кратко.
 varvara би ли ми изпратила този дневник и на мене.

# 13
  • Мнения: 136
varvara, а неможеш ли направо да го качиш някъде и да пуснеш линка да си го дърпаме?

# 14
  • Мнения: 678
       ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА И ОТ МЕН
 Първо и аз да честитя хубавата Темичка  smile3525
...и да се похваля....в Понеделник бяхме на видиозон , вече сме 2 300 гр и 45 см дълги..върви добре , до Термина щяла да е  3 400 - 3 600 гр  и вече се подтвърди че ще е мома Simple Smile .....много съм щастлива , че всичко е на ред  с бебето , с главичката на долу си е ...и за сега ми препоръчват естественно раждане .
..само краката ми са ужасно подути - едвам издържам , пърхам в тези жеги...а изследванията са ми добри - нямам Албумин....
..и още нещо - от вчера имаме вече и количка  Grinning- страхотно червено , страшно й се кефя....

Общи условия

Активация на акаунт