Към НОЕМВРИ с ритничета - чакаме момчета и момичета!!!

  • 13 797
  • 278
  •   1
Отговори
  • Мнения: 815
1. Amelia              01.11-  28г. Бургас, второ бебе, батко Димитър на 9 години
2. ЗЛАТИ              01.11- второ бебе, батко Теди на 5 години stork-boy
3. esma                02.11 - първи бебета- близнаци
4.qal8vd -             03.11 - 34г., Бургас, първо бебе
5. dil -                    03.11 - 33г. Варна, трето бебе, батко Иван на 10 год. и батко Димитър на 4 год. stork-boy
6. mama tery        04.11 - 29г., първо бебе stork-girl
7. Tanija             05.11- 30г. Ямбол, второ бебе
8. Dr.Jend            ЩЕ СТАВА ТАТКО на 06.11 - мама Мими, второ бебе, кака на 14 години
9. Vessela s         07.11  - 31г. София, второ бебе, батко Ради на 6 години  stork-boy
10. Mucunka-        07.11 - 28г., Варна, второ бебе
11.Nana                07.11 - 30г., Монтана
12. AngelEyes       08.11 - 22г. Бургас, първо бебе  stork-boy
13. Цветина         08.11 - 25г. - София, второ бебе, батко Ран на 1 година и 2 месеца stork-girl
14. Salvy -            08.11 - второ бебе, кака Йоанна на 2 години и 8 месеца
15. silvia_b           08.11 - първо бебе
16. Тами               08.11- 31г., първо бебе stork-girl
17. Catty              09.11- 20г. София, първо бебе stork-girl
18. Роси74           09.11- 31г. София, второ бебе, кака Йоана на 4 години и 8 месеца stork-girl
19. daniart1         09.11 - първо бебе
20. insait              09.11- трето бебе- батко на 13г. и кака на 7г.
21. vesi1              10.11 - 28г. София - второ бебе, батко на 2 години и 8 месеца
22. Точка           10.11 - 27г. Добрич,  първо бебе    stork-boy
23. TALI 1             10.11  24г. София, първо бебе  stork-boy
24.bedstvieto       10.11 - второ бебе, батко на 6 год.
25. Били                10.11- 30г. София, първо бебе
26. kami2               10.11- Русе, първо бебе
27. Sbruny             11.11 - 26 г. София, първо бебе stork-girl 
28. Кity                 11.11- първо бебе
29. jenny b           11.11 -26г.- София - първо бебе  stork-boy
30. Denitca            11.11- първо бебе
31. Дари М           12.11- 28г. - София- първо бебе
32. sheherazada  13.11 - 31г. Благоевград - първо бебе
33. iviche-             13.11 - 30 г. София, второ бебе, кака на 3 години и половина
34. Karil                13. 11- 35 г. София, трето бебе, две каки- близначки на 14 г. stork-boy
35. ZLATNA           13.11- 27г.  Ботевград - първо бебе stork-girl
36. Lussy              13.11- 28г. София, първо бебе stork-boy
37. Мишенце       14.11- 30 г. - Франция - второ бебе - батко Борис на 2 години stork-boy
38. diana_vr         14.11 - 26г. Враца, първо бебе
39. mamaminion   14. 11- 28г., София, второ бебе, батко на 6 години stork-boy
40. ДАЧИ              14.11 - 26г., София, първо бебе
41. luchia              15.11- 29г. София- първо бебе stork-boy
42. sofkobofko      15.11- 32г. САЩ-Флорида,  първо бебе stork-boy
43.  raliar              15.11 - В. Търново, второ бебче, батко stork-boy
44. benighted       16.11- 26г. София, второ бебе-батко Велизар на 7 години stork-boy
45. 4efi                  16.11- UK- първо бебе
46. gugule -          16.11 - 27г., София първо бебе stork-boy
47. Rali84              16.11- 22г. София, първо бебе stork-girl
48. Klukarkata       17.11 - първо бебе stork-boy
49. Зиза                18.11  27г. Варна, второ бебе- кака на 6 години
50. bubalina          18.11  първо бебе
51. София             19.11   30г.  София - първо бебе
52. Ая                    19.11 26г. Пловдив, второ бебе, батко на 2 години и 2 месеца
53. goris                19.11- 27г. София, първо бебе
54. Borislava BC    19.11- Англия, първо бебе
55. Interlax           20.11 - 32г. , трето бебе, двама батковци stork-girl
56. Anika 82           20.11 Видин, първо бебе
57. МЕРЕЛИН        21.11  26г. София, първо бебе stork-girl
58. СЮ                  21.11 - Варна, първо бебе
59. CJ                    22.11 - 35г., второ бебе, батко на 9 годни
60. Фъстъчка       23.11  28г. София, първо бебе
61. iveto 75          23.11 -първо бебе stork-boy
62. sdsm               24.11  28г. София- първо бебе stork-boy
63. ronja               24.11  29г. Варна- първо бебе stork-girl
64. Вени               24.11   32г. Варна- първо бебе  stork-boy
65. Габриела       24.11  29г., Велико Търново, първо бебе     
66.  mina77          25.11   33г. Варна, първо бебе
67. Bimba25         26.11 - 25г- Италия- първо бебе stork-girl
68. Pam_219        27.11 - 31г. Русе- второ бебе- батко Даниел на 7 г. stork-girl
69.veselinka         28.11 - София, първо бебе
70. Tedi 91           29.11 - София, второ бебе, батко на 14 г. stork-boy
71. bebonina - 29.11- 28г. София, първо бебе stork-girl
72. grig                30.11- 29г. София -първо бебе stork-girl
73. Шоколадкина 30.11-33г. САЩ- Атланта, второ бебе, батко Велизар на 15 месеца

ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ:
Ние сме 72 мами и 1 татко!!!

За сега чакаме:
21 момченца
15 момиченца
Имаме една двойка БЛИЗНАЦИ

45 от нас ще стават мами за ПЪРВИ път
21 от нас ще станат мами за ВТОРИ път
4 от нас ще стават мами за ТРЕТИ път
Таткото ще се радва на ВТОРО детенце

НАШИЯТ АЛБУМ
потребител noemvri парола 12345

ПОСЛЕДНИТЕ НИ 5 ТЕМИ:
С корем, без тен, но секси- до НОЕМВРИ без комплекси!!!
През НОЕМВРИ ще си има мама сладък мъж или пък нежна дама!
Минават бързо седмици и дни, през НОЕМВРИ сбъдват се мечти
Няма радост по- голяма, да си НОЕМВРИйска мама!!!
НОЕМВРИ бавно приближава, бебчо плахо вече шава

ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ:
модни тенденции
калкулатор за килограми

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 22:24 от Цветина

# 1
  • Мнения: 247
Честита ни темичка!  smile3525

И понеже последната завърши с дискусия отново около пола на бебчовците, слагам един материал, пък да видим вашите резултати какви ще са  Wink


    МОМЧЕ ИЛИ МОМИЧЕ ПО МЕТОДА НА ИНКИТЕ
        Известни са различни способи за предварително определяне пола на новороденото според желанието на родителите. Сред тях се откроява със своята надеждност астрологичният, който обаче не е широкодостъпен поради специфичността си. Затова интересуващите се могат да използват много по-простия нoмерологичен метод на древните инки.
        Изходна точка на изчисленията, извършвани някога от индианците, е основното число 49. Към него се прибавя номера на месеца на зачеването и се изважда броя на годините на забременялата жена. Ако от нейния последен рожден ден са минали повече от шест месеца, възрастта й се закръглява до следващото по-голямо число.
        От така получената стойност се изваждат последователно числата 1, 2, 3 и т.н., докато се стигне до крайно положително (по-голямо от 0) число. В зависимост от вида му – четно или нечетно – се прави извод относно пола на бебето. При това се прилага нoмерологичния принцип, че всички нечетни числа са силни и мъжки, а всички четни – слаби и женски. Т.е. при краен резултат 1, 3, 5, 7, 9 може да се очаква момче, а при 2, 4, 6, 8 – момиче.
        Пример: Жена, родена на 18.ІV.1969 г., забременява през декември 1993 г.
           Основно число                                    49
           + Месец на зачеване                          12
           =Междинна сума                                 61
           - Възраст на жената /закръглена/     25
           =Междинна стойност                          36
36 - 1  = 35 - 2 = 33 - 3 = 30 - 4 = 26 - 5 = 21 - 6 = 15 - 7 = 8  Крайният резултат е 8, следователно би трябвало да се роди женска рожба.

# 2
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Здравейте мамчета!
Честита нова темичка, пожелавам Ви все така да сме активни и да запълваме темичките с положителни емоции!
 newsm51 newsm51 newsm51

# 3
  • София
  • Мнения: 1 067
Честита Темичка!

Лучия, направих смятането... излиза ми момченце...  Hug

Пък ще видим дали докторите ще го потвърдят...

# 4
  • Мнения: X
luchia, много странен метод. Пък знаеш ли... При мен се пада момче - дано не е верен Simple Smile
Включвам де да ви кажа какво открих вчера - в индийския магазин във Варна "Стоки от Индия" /предполагам, че е верига и ги има на повече места в страната/ има доста дрешки от motherhood, сайта който мишенце беше пуснала преди време. Даже някой от роклите, които ги има на сайта ги имаше в магазина. Цените са много прилични - нещо от сорта на 22 лв за рокля и 15-20 лв за блузка. Харесах си една рокля, но тъй като нямам корем ми стоеше като чувал, затова си взех друга, небременна.

# 5
  • Мнения: 553
Luchia, на мен по този метод се оказва че ще е момченце - както вчера каза и докторката    Grinning
Mina, а дали имат магазин собствениците на този магазин и в София newsm78
Ако пак минаваш от там би ли попитала?

# 6
  • Мнения: 815
Здравейте, мамита!!!

Концерта беше много добър- от 21.15 до  00.30 часа  стоях на крак- подскачах, танцувах, виках, пях... абе страшно си изкарах - изобщо н ебях уморена, нямах нито една контракция- страшно съм доволна. Е, не изпяха най- любимата ми песен- Its no  good, ама нейсе- шоуто беше на 6! Мултимедия, светлини, саунд, глас- абе всичко!!!!

Може малко да ви връщам назад, но искам да изкажа мнението си като вече родила веднъж. СЕКЦИОТО по желание е пълна глупост!!! ако няма медицински причини за него- не само, че не се избягват болките, ами точно обратното. Сега има съвременни методи за обезболяване на раждането- най- често използвания и най- ефикасния- епидурална упойка. ТАЛИ, разбирам страха ти от раждането - моя праг на болка е също много ниско- и кръв не могат да ми вземат без да извърна глава и да стисна зъби. Няма бъдеща мама, която да НЕ е раздвоена и уплашена- този страх  се усилва с времето и когато виждаш огромния си корем и знаеш, че единствения път е това бебе да излезе от теб и те тресе шубето денонощно. Аз исках секцио, освен това имам + 12 диоптера далекогледство - и си мислех, че се налага- но доктора, който ми следи бременността и който е супер специалист ме убеди, че нормалното по- добре и за майката и за бебето. Проверих си очите и се оказа, че проблем няма, защото невиждането с едното ми око се дължи на ретината, а не на лещата.  ПОВЯРВАЙ ми- нормалното раждане не е толкова страшно- моите болки от контракциите продължиха 2 часа- бяха като малко по- силни менструални болки- толкова усетих, защото на 4 см разкритие ми биха епидуралната. Поставянето й също не боли, защото обезполяват мястото с подкожна инжекцийка. Въпреки, че бебето ми беше 3200 ме резнаха за всеки случай- първия ден ме боля малко, но на втория престана, защото бях зашита с животински конци. 2 месеца по- късно си порязах пръста и ме шиха с обикновен конец- е, като раждала жена- вила съм от болка, това не можеше да се сравни с лекото ми раждане без болка-  толкова ме боля този пръст, така дърпаха тия конци.. Моля се всеки ден да не ми се налага секцио- естествено, ако само един фактор, дори и косвено да заплашва моето здраве и това на детето - веднага бих се подложила на операция

Спанакът е много полезен за бременните- аз съм с нисък хемоглобин и само той ми помага да поддържам сега стойности в норма, въпреки, че хемоглобина пада по време н бременност
ако пък нещо ви притеснява- хапвайте копривка- тя е още по- полезна

РОНЯ, схващането на прасеца доколкото знам се дължи на липсата на желязо в организма - миналия път така ми ставаше- адски е гадно! наблягай на зеленийките

ТАЛИ, честито момченце!

Аз днес бях на преглед при моя си доктор- за съжаление не можа да потвърди прогнозата за момиченце- бебо си беше опънало краката там- ама нещо ми се видя несигурен и сега вече включвам и варианта за момче, но няма да си махам розовия щъркел!!! ВЕЧЕ СЕ НАВИХ НА МОМИЧЕ- ИСКАМ ПЛИТКИ И ОПАШКИ, И РОКЛИ, И... !!!! като имам време ще пробвам метода на Лучия

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Привет на бременлийките ноемврийки:-))) Аз съм ноемврийка от миналата година и да ви кажа здраво повлякох крак след себе си.Simple Smile))Последното бебе което чакаме е на 1 ноември 2006.Леко бременеене.Simple Smile Peace Hug

# 8
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
TALI1 Има магазин в София, намира се в подлеза при Централна гара! Обаче си бяхме купили от там индийски поли и при първото пране станаха 2 номера по-малки ....... така че четете състава  Hug

При мен метода показа момиченце, както каза и Доц. Томова!  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 247
Ами при мен методът не сработи Simple Smile

Защото трябваше да спазя правилото да закръгля годините си на следващо, по-голямо число, в случай, че са минали повече от 6 месеца от рождения ми ден. И като го направих се получи, че ще е момиче Simple Smile
Да, ама 3D-то и д-р Димитрова от МЦ "Фемина" казаха момче Simple Smile

Пък аз ви го пост-нах това хем за забава, хем да видим дали пък няма и малко истина в него.
Жената, която ми го прати твърдеше, че бил сполучлив номерологичен метод.
Инки са това все пак, не е кой да е  Wink Grinning  smile3521

# 10
  • Мнения: 247
Цвети, стискам палци да плетеш плитки в крайна сметка!  newsm10

# 11
  • Мнения: 553
Ех... Цвети размисли ме  ooooh!  Ама имам още доста време за размисъл...
Горещо ти пожелавам мома, нали вече имаш един мъж, айде нека са различни и да е хубаво бебето като мама   Hug

# 12
  • Мнения: 393
Честита темичка!   bouquet

Момичета, наистина се нуждая от вашата помощ .. Нека някой да каже как процедира в подобни ситуации. Страх ме е да пробвам с някакви лекарствени медикаменти ..  Tired

# 13
  • Мнения: X
Момичета, наистина се нуждая от вашата помощ .. Нека някой да каже как процедира в подобни ситуации. Страх ме е да пробвам с някакви лекарствени медикаменти ..  Tired
Защо не се обадиш на гинеколога си?
Другия начин - тази вечер хапни 2-3 кивита и овесени ядки. Утре - НЕПРЕМЕННО ще стане работата.

# 14
  • Мнения: 2 673
    Леле, избрали сте мойта тема..Оценихте ме като поет, макар че не беше много яко предложението за нея.
    Направих си теста на инките и ми се падна момче, каквото каза и доктора. Аз по-вярвам на инките, отколкото на докитата. Мамета, много е топло, направо не ми се излиза навън..И ме гонят страшни киселини, нищо не мога да хапна. Ядох гювеч - телешко - проблем, чушчици с ориз - проблем, фурми\толкова са полезни\- проблем. ПИСНА МИ - пийвам по малко сода, почти не помага, пък е и вредно..Дали има спец. за бременни някакви медикаменти #Crazy
   AngelEyes, аз се оправих с газирано, но не е полезно. Отидох, чак до другата крайност..да не изляза от WC цял ден.. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт