Малък въпрос за снимките в Webshots

  • 573
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 063
Оф, помагайте, моля ви... Rolling Eyes
Когато си правя аватари например, а и за обикновенни снимки да става въпрос, няма значение, когато си ги кача в албума после не мога да ги използвам примерно в подписа си тук, във форума...т.е. нали с десен бутон кликвам, после Image properties, копирам и слагам между таговете . Е, това нещо не мога да го правя когато искам да ползвам снимка от албума. Албумите са публични, не са заключени. Имам подозрения че зависи от снимката - дали си е моя, или съм я "краднала" отнякъде (например виждам снимка на коте в нета, свалям си я, обработвам си я с гимп или фотошоп, после си я качам в албума за аватари, ама после не мога да я ползвам тук, просто не става).
малко оплетено се обясних, дано сте ме разбрали Blush

# 1
  • Мнения: 46 430
От Webshots не се копира с десен бутон, а каквото имаш горе в реда, я пробвай и кажи дали става  newsm78

# 2
  • Мнения: 5 370
Оф, помагайте, моля ви... Rolling Eyes
Когато си правя аватари например, а и за обикновенни снимки да става въпрос, няма значение, когато си ги кача в албума после не мога да ги използвам примерно в подписа си тук, във форума...т.е. нали с десен бутон кликвам, после Image properties, копирам и слагам между таговете . Е, това нещо не мога да го правя когато искам да ползвам снимка от албума. Албумите са публични, не са заключени. Имам подозрения че зависи от снимката - дали си е моя, или съм я "краднала" отнякъде (например виждам снимка на коте в нета, свалям си я, обработвам си я с гимп или фотошоп, после си я качам в албума за аватари, ама после не мога да я ползвам тук, просто не става).
малко оплетено се обясних, дано сте ме разбрали Blush
Ами аз просто за аватари ползвам други сайтове.
НИКОЛ-и по този начин не става-с копи на линка горе, пробвала съм. Tired ooooh!

# 3
  • Мнения: 9 063
Да, не става, пробвала съм и този вариант...ами освен да си направя албум другаде...
Мерси ви много Hug

# 4
  • Мнения: 9 063
Ъ...появи се и изчезна пак...няма значение, ще видя къде да си направя нов албум Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт