Добър педиатър - София, Зоните

  • 1 099
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 264
Съжалявам, ако пиша по нещо доста разисквано, но от всичката информация нрщо не мога да отсея това, което ми е нужно, затова се допитвам до вас.
Спешно търся добър педиатър (при който да прехвърля дъщеря си), който подкрепя кърменето, късното захранване и е от осведомените. Не искам някой закостенял и лекуващ с методите отпреди 100 години лекар, който изписава антибиотик при най-малкото нещо.
Благодаря предварително!

Живея в района на пазара Димитър Петков, Зона Б19.

# 1
  • Мнения: 834
Аз живея в зона Б-5 и педито ми е в 11-та п-ка. Казва се д-р Паскалева и е на средна възраст. Беше педи и на сина ми преди 18г. Противник е на АБ. Винаги пробва с автоимунната защита на детето първо и ако не се получава, чак тогава изписва АБ.
В същата поликлиника съм чувала добри отзиви и за д-р Вейс.
На теб ти е близо и 10-та п-ка, така че питай и за там. Тя всъщност ти е по- близо от 11-та.

# 2
  • Мнения: 418
Здравейте! Аз живея в Зона Б-5 и август ще раждам.Мисля да се обадя на Д-р Паскалева от 11 ДКЦ,но никога не съм я виждала.Нядявам се да е дружелюбна и отзивчива,понеже нали евентуално трябва да съм избрала педиатър на бебето предварително.Добри ли са ви впечатленията от нея защото няма кой друг да попитам за нея.Благодаря ви!

# 3
  • Мнения: 418
Д-р Паскалева от 11 ДКЦ се мести на ул.Българска морава 107 в една нова кооперация от 1 август-съвсем близо до поликлиниката.

Общи условия

Активация на акаунт