За влюбването, обичта и изразяването им

  • 3 787
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 473
Скоро не съм пускала тема тук Mr. Green, та да се отчета и аз Grinning
Питането ми е по-скоро към мъжете, но ще се радвам и на отговори от жени Wink
Кажете ми уважаеми господа, как бихте желали една жена да ви се обясни в любов? Директно, настъпателно, нетърпяща отлагане или свенливо и разчитайки на Вас да четете между редовете?
Какво поведение (дайте пример) бихте определили като агресивно и нападателно? Какво би ви стреснало? А има ли нещо, което може да ви смути в едно обяснение?
По неписани правила мъжът е този, който пръв загатва(ако не изрича) за чувствата си. Как гледате на жени, които действат първи?
Още въпроси имам, но айде отговорете на тези първо! Wink

# 1
Постепенното влюбване...когато леко-полеко усещаш, че си неспасяем...
и когато и двамата сте в кюпа...айдииии

# 2
  • Мнения: 4 473
Постепенното влюбване...когато леко-полеко усещаш, че си неспасяем...
и когато и двамата сте в кюпа...айдииии

 newsm78 10х, ама не получих конкретни отговори Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 978
Като се върне ще го питам да ти отговори по- подробно. Wink

Мисля, че когато има чуства и се вижда, че са от двете страни няма значение кой кого напада. Понякога от срам нищо нестава Sad

п.п. Макар, че на мен лично ми харесва мен да ме свалят. Не говоря, за супер - мега - гига романтична свалка...може би си живея в древността още..знам ли newsm78 Wink..Но пък маалко усилия от страна на мъжа е добре да има Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 473
Когато двамата са еднакво влюбени (макар да се съмнявам, че такъв филм има) е ясно - няма значение кой на кого.
Аз обаче питам за случай, когато едната страна е по-напред с материала така да се каже Heart Eyes и още по-конкретно това да е жената - та как ....да не си повтарям въпросите newsm78

# 5
  • Мнения: 2 978
Когато двамата са еднакво влюбени (макар да се съмнявам, че такъв филм има) е ясно - няма значение кой на кого.
Аз обаче питам за случай, когато едната страна е по-напред с материала така да се каже Heart Eyes и още по-конкретно това да е жената - та как ....да не си повтарям въпросите newsm78

Е ти пък отиде чак до влюбване...първо да се разберем за тръпката Sunglasses
Ако излизат заедно, значи все пак я има или бъркам newsm78..Пък и жената май винаги е по- напред с материала....мъжете малко по- бавно зацепват за к' во иде реч Mr. Green....та...накратко... Rolling Eyes

Ако жената знае, а мъжа не...не мисля, че на един мъж, би му било неприятно една жена да го сваля...Напротив..... Доколкото съм си говорила с мои познати..на мъжете видиш ли им било омръзнало те да свалят и да предприемат първата крачка..
Така че сега било модерно Thinking жените да са инициаторите.

Надявам се, наистина някой мъж да каже, но почти съм сигурна, че това е така... Peace

# 6
  • Мнения: 4 473

Ако жената знае, а мъжа не...не мисля, че на един мъж, би му било неприятно една жена да го сваля...Напротив..... Доколкото съм си говорила с мои познати..на мъжете видиш ли им било омръзнало те да свалят и да предприемат първата крачка..
Така че сега било модерно Thinking жените да са инициаторите.

Надявам се, наистина някой мъж да каже, но почти съм сигурна, че това е така... Peace

И аз не мислех, че има мъж, на който да му е неприятно да бъде ухажван, но факт - има и такива. Случаите около мен са не един или два и това изумява жените направили тази крачка Shocked
Дано повече мъже се включат, наистина.

# 7
  • Мнения: 2 978

Ако жената знае, а мъжа не...не мисля, че на един мъж, би му било неприятно една жена да го сваля...Напротив..... Доколкото съм си говорила с мои познати..на мъжете видиш ли им било омръзнало те да свалят и да предприемат първата крачка..
Така че сега било модерно Thinking жените да са инициаторите.

Надявам се, наистина някой мъж да каже, но почти съм сигурна, че това е така... Peace

И аз не мислех, че има мъж, на който да му е неприятно да бъде ухажван, но факт - има и такива. Случаите около мен са не един или два и това изумява жените направили тази крачка Shocked
Дано повече мъже се включат, наистина.

Ами има няколко варианта.

Или не я харесва или наистина му е неприятно една жена да го сваля...а може и да има още много причини..поне аз се сещам за тези Thinking

# 8
Добреее конкретно - момата да не е настъпателна, нека постепенно да омайва и чаросва нищо неподозиращия момък...за да го влюби, пък после три дена яко luvbed

с това последното се помайтапих, в началото да няма секшън...че после мъжете само за това мислели...еми...

# 9
  • Мнения: 2 978
....... в началото да няма секшън...че после мъжете само за това мислели...еми...

Абе понякога ако се почне от там е по- добре..а не да се чудят :

- "Абе тоя/тя харесва ли ме?...Ама к' во да правя сега?..ама ..уф ooooh!

Само си вкарват излишно напрежение Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 473
....... в началото да няма секшън...че после мъжете само за това мислели...еми...

Абе понякога ако се почне от там е по- добре..а не да се чудят :

- "Абе тоя/тя харесва ли ме?...Ама к' во да правя сега?..ама ..уф ooooh!

Само си вкарват излишно напрежение Mr. Green

Бе то и аз съм на тоз` принцип, ама пък после жените били к*рви Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 978
....... в началото да няма секшън...че после мъжете само за това мислели...еми...

Абе понякога ако се почне от там е по- добре..а не да се чудят :

- "Абе тоя/тя харесва ли ме?...Ама к' во да правя сега?..ама ..уф ooooh!

Само си вкарват излишно напрежение Mr. Green

Бе то и аз съм на тоз` принцип, ама пък после жените били к*рви Mr. Green

Абе моля ти се..знаем ги ние тези приказки...

Мъжа като има много жени е супер пич, готин отвсЕкъде, леле маУе бегай, бегаййй..а жената е к*рва Crazy..ай сиктир от такива дето много разбират всичко Stop Laughing

# 12
  • Мнения: 4 473
хАбсолютно си права Peace
Коцкарите ги тачат, а жените с тяхното поведение били к*рви Twisted Evil
Аре си гледат работата, а Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 4 473
Къде сте бе мъже newsm78 Айде, че ми писна с ЛС-тата Mr. Green, отговаряйте! Wink

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Къде сте бе мъже newsm78 Айде, че ми писна с ЛС-тата Mr. Green, отговаряйте! Wink

Цитирай, цитирай Mr. Green

Повечето мъже си мислят, че те са инициатори на връзката. Нищо подобно. Винаги жената е тази, която избира. Ако тя е умна ще направи така, че Той да си мисли, че е направил крачката. А тя ще си знае Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт