Какви са характеристиките на българския мъж?!

  • 2 874
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Да, правя уговорка, че хора разни, всеки си е индивидуален случай, не може да се обобщава и тн, но понеже средата, която живеят хората определя и някакви техни общи характеристики да питам :

Има ли характеристики, специфики българскиия мъж, нещо, което може да се обобщи за тях, общи черти, качества и тн....

И нека не говорим за физика - размер полов член ( и свързани с това умения), атлетичност и красота! Приемам, че българина е номер 1 по тези точки Wink

# 1
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Пие ракията преди основното ястие и задължително със салата (освен ако не е много изпаднал). Grinning

# 2
  • Мнения: 1 446
Мъж , който умее всичко! От ел. техник до добър любовник. Това за жената си знае мястото(кухна,пераля,дете) , мъжа пие ракия , гледа мачове и ходи по кръчми , вече е отживелица. Може би бащите на нашите съпрузи спадат към тази категория.

# 3
  • Мнения: 8 917
Мъж , който умее всичко! От ел. техник до добър любовник.
Peace
Освен това - критичен към себе си по отношение на външен вид, без да се вманиачава Mr. Green

# 4
  • Мнения: 7 914
Мъж, който гледа да не се ангажира с домашна работа от рода на
 1ironing wash hang newsm79 1dishes knit  food002 newsm71

 Joy

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Мъж, който гледа да не се ангажира с домашна работа от рода на
 1ironing wash hang newsm79 1dishes knit  food002 newsm71

 Joy

Мисля, че с половината от изброените неща вече и българския мъж се ангажира. Поне по мои наблюдения в обкръжението ми.

# 6
  • Мнения: 7 914
Дано, дано ЕлиТ , но ако има възможност ще ги избегне! Peace


И забравих да кажа ooooh!
 има категорично становище по абсолютно всички въпроси!


Peace

# 7
  • Мнения: 2 431
Мъж, който носи на жена си кафето в леглото и коктейла - пред компютъра и баща, който възпитава и глези децата си, без да ги разглезва. Това е от личен опит.

# 8
  • Мнения: 196
За носенето на кафе в леглото ми е малко зор да го повярвам но пък от лични впечатления:работяги и мъжкари с компетентно мнение по всичко. Peace

# 9
  • Мнения: 2 431
Преди носеше и закуската, но вече не ми харесва да ям в леглото и отивам в кухнята.

# 10
  • Мнения: 421
Трудно се отделя от мама....

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Малко ориенталски тип си пада. Дано да е все по-рядко в бъдеще.

# 12
  • Мнения: 5 475
Малко ориенталски тип си пада. Дано да е все по-рядко в бъдеще.

 Peace Тук подкрепям!  Wink


# 13

И нека не говорим за физика - размер полов член ( и свързани с това умения), атлетичност и красота! Приемам, че българина е номер 1 по тези точки Wink


Точно обратното е - българите не са с особено големи размери, българките също  Joy

# 14
  • Мнения: 1 881
Перфекционист по отношение на хубавата храна, страхотен готвач...но май всеки характеризира собствения си мъж Laughing

А , друга, със сигурност типична за българина черта...Пред приятели се правят на "големи" мъже, а в наше присъствие са агънца Joy

Общи условия

Активация на акаунт